DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar! Asıl talihli benim ve ben ve eşimin ds 260 formlarını aynı anda yolladık. En sonda gelen pdf lerin hepsini kaydettik. Ama bana confirmation emaili geldi fakat eşime bir email gelmedi bu normal midir? asıl kazanan ben olduğum için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erimcanlafci gelmemesinin bir zararı yok, AA ile başlayan numaranız varsa.

• merhaba, caase number i girip ilerledikten sonraki cikan ekran videodakinden farkli yardimci olabilir misinz? electronic diversity visa confirmation number girmemizi istiyor

• @mahogorn sorun olmaz. Mülakata giderken SGK hizmet dökümünüzü götürür, işinizi belgelemiş olursunuz.

• @Can355 başlayın

• @Yaman-0 Geç kalmanızın sebebi sürece geç başlamanız. Muhtemelen forumla geç tanıştınız.

Bunu yazıyorum çünkü yazışmaları okuyan arkadaşlar da bilsin geç kalınmış olmanın çözümünün danışman olmadığını.

• @drscnmr Sorulara cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• mülakat tarihimizi belirten mailler case number ve ds-260 submıt tarihine göre değişkenlik gösteriyor ama aşağı yukarı benim case number için ne zaman mail gelir. herkes gibi ben de biraz heyecanlıyım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasin34 ilk dağıtımda mülakat alacaksınız.
    bu da ekim ayı'nın içinde mülakata gireceksiniz demek. sabırlı olun 😉

• ⭐⭐

@yasin34, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

mülakat tarihimizi belirten mailler case number ve ds-260 submıt tarihine göre değişkenlik gösteriyor ama aşağı yukarı benim case number için ne zaman mail gelir. herkes gibi ben de biraz heyecanlıyım.

Ağustos-Eylül gibi muhtemelen.

• İyi günler bir sorum olacaktı. Ben 9. Sınıfı başka lisede okudum. Formu doldururken sadece mezun olduğum liseyi yazdım ve burada sadece 3 yıl okuduğum halde tarihleri 4 yıl olarak gösterdim. Ve giriş tarihimi bilmediğim için tahmini bir tarih yazdım. Süreç için bir sorun teşkil eder mi yardımcı olur musunuz?

• Tekrar merhaba, case number i girip ilerledikten sonraki cikan ekran videodakinden farkli, yardimci olabilir misinz? electronic diversity visa confirmation number girmemizi istiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahogorn hayır etmez.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drscnmr e girin o zaman, bu numara var sizde zaten.

• @drscnmr

electronic diversity visa confirmation number = 4 Mayıs 2024 tarihinde çekiliş sonuçları açıklanan, sonucunuzu öğrenirken https://dvprogram.state.gov/ESC/Help.aspx sitesine girerken kullandığınız ve kazanan olduğunuzu gösteren numara

• @gucarslan Siz yazınca bir kontrol etmek istedim.PDF sol alt kısımda Case number ;sağ alt kısımda ise confirmation number AA00….bir sayı dışında hep harf ile devam ediyor. “AA00…“Sadece numara mı olması gerekiyor? İnternetten öyle bir yazıya denk geldim

• @Vildan-0 konu kapanmıştır. Haklısınız 👍

• @ayskrs Merhabalar, Siz kendi kullandığınız numarayı yazın, sorun olmayacaktır. BTK üzerinden hat abone numarası sorgulaması yapılmayacaktır.

• @gucarslan çok teşekkür ederim ☺

• dün KCC'ye mülakat yerimizi Viyana olarak değiştirmek istiyoruz diye mail attık biraz önce cevap geldi,

Mülakat yerini değiştimemiz için DS-260 formunu açtırmamız gerektiği bilgisi verildi, eğer mülakatımız planlandıysa (CN numaramız current olduysa) o zaman başvurduğumuz büyükelçilikle iletişime geçmemiz gerektiğini söylemişler.

"If you must change your address or interview location again after you have submitted your DS-260, you will need to write to [email protected] to have your application unlocked and your case reassigned to a new location.

If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy at which you have been scheduled to determine if your case can be transferred to a different location."

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |