DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz bu soru bize göre değil mesela @redsat2000 ismini vatandaş olunca noah ismini kullanmaya başladı ondan önce ki uğur idi. Ondan dolayı bu kadar takılma sonuçta vukuatlı nüfus bilgisi evrağında yazacak bukadar ölüm kalım meselesi değil

• @ATS16 çok teşekkürler

• @ayvalik10 videolu olanı bebeklerden dolayı henüz izleyemedim sizin dökümandan aldım bu soruyu ve açıklamasını

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz bu soru bize göre değil mesela @redsat2000 ismini vatandaş olunca noah ismini kullanmaya başladı ondan önce ki uğur idi. Ondan dolayı bu kadar takılma sonuçta vukuatlı nüfus bilgisi evrağında yazacak bukadar ölüm kalım meselesi değil

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Darko

• İsim demişken hiç vatandaşlık alınca ismini değiştirmeyi düşünen var mı,varsa bu yeni isim ne olurdu?

• Herkes için hayırlısı olsun . Heyecan tavan diyebilirim . 4 Mayıs günü sonuçlar TR saatine göre kaçta yayınlanacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@memo8083 19.00 ancak sen 21.00 - 22.00 gibi girersin

• ⭐⭐⭐

@Arda-Yılmaz 2 farklı yol var ama tercih etmenizi önerdiğim yolu söyleyeceğim. Kazanan kişi hanginiz olursa DS260 formunu bekar olarak doldurur. Daha sonra evlilik yapıldıktan sonra (case number farketmeksizin mümkün olan en erken şekilde evlenmeniz en iyisi olacaktır) bu kısım önemli yanlış yönlendirilmiş olmayın mülakat aldığınız için KCC sizin dosyanızda hiçbir işlem yapamaz, mülakat alındıktan itibaren sizin işiniz ilgili konsoloslukla ilgili onun için Konsolosluğa mail atarsınız ben evlendim dosyamı açıp eşimi eklemek istiyorum diye. Konsolosluk sizden evlilik cüzdanı vs gibi belgeler isteyebilir bu noktada eşinize bir ds formu oluşturmak için sizin sisteminizde. Konsolosluk onay verdikten sonrada eşiniz içinde formu doldurur ve kendi formunuzdaki medeni durum kısmını güncellersiniz. Mülakat günüde yanınızda ilişkinizin gerçek olduğunu kanıtlayacak evrak bulundurmanız yeterli olur

• @Birgariphayat Ben değiştirmeyi düşünüyorum ama aklımda bir isim yok

• ⭐⭐

@Birgariphayat İsmimden dolayı sürekli arap sanılırsam , sorgusuz değiştiririm 🙂 bi isim var aklımda 🙂

• ⭐⭐⭐

@siraysessiz başına birşey yazmanıza gerek yok. Örnek veriyorum kızlık soyadınız siray, evlendikten sonra sessiz soyadını aldınız. Siz oraya direk kızlık soyadınızı yazabilirsiniz.

Sizin özelinizde söylemiyorum bunu yanlış bir şekilde anlamayın lütfen. Forumun kendi youtube kanalındada, DV aşamaları başlığına girincede çok detaylı adım adım gösterilen youtube videosu var forumun kendi orjinal kaynağı ve inanın bütün sorular güzelce açıklanmış halde. Hatta günlerdir yok ds formu paylaşmayacak mısın diye sorulan ds formuda aslında Dv Aşamaları konu başlığında her daim mevcut olan birşey. 30 dakikalık şu videoyu izlerseniz hiç kimsenin aklında benim pasaportum yok ne yapmalıyım, benim adresim yok ne yapmalıyım, bedelli askerlik yaptım ne işaretlemeliyim gibi sorular kalmamış olacak.

• Güzel insanlar, merhabalar! Oldukça yoğun birkaç haftadan sonra uzaktan uzaktan takip ettiğim forumda yeni bir ileti göndermenin, sizlerle selamlaşmanın zamanı geldi de geçmişti bile. Sayaç artık tek bir rakamı gösterirken, heyecan artarken ve umutlar yeşermeye başlayıp midede kelebekler uçuşurken yepyeni bir hayat hayalleri de iyice alevlenmiyor değil. Gönülden isteyen, bu sürecin üstesinden gelebilecek herkese bol şanslar diliyorum. Umarım her şey gönlümüzce olur, sevgiler!

• @ayvalik10 bunlar değil. Ama paylaştığınız için teşekkürler, "Amerika'dan Bir Anne" kanalını yeni görüyorum. Amerika vloglarında ne bulsam izliyorum 🙂 bu kanalı bilmiyordum.

• Son 1 gün 20 saat 🙂
    San Francisco'dan bir kaç kare.

cruise-to-san-francisco-usa.jpg

san-francisco-main.jpg

san-francisco-3709728_960_720.jpg

• hobbit beach trail oregon

maxresdefault.jpg

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim yok yanlış anlamadım haklısınız bebeklerden dolayı videoları izleyemedim kusura bakmayın

• @siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim yok yanlış anlamadım haklısınız bebeklerden dolayı videoları izleyemedim kusura bakmayın

Her annenin tatli minik belalari... Aklima hep bebeler geldi onlarin peşinde koşmaktan oturup bir flim bile izliyemiyor insan... Herkese iyi geceler... 🙂

• Son 1 gün şansli olanlara mutluluk ve çoğumuzada başka baharlar umut olacak
    NELER HISSEDIYORSUNUZ ?
    (LÜTFEN GÖREN HERKEZ HISSIYATLARINI PAYLAŞSIN)

image.png

• @Sea ya çıkarsa diye tatlı bir heyecan var 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |