DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, bu sene universiteden mezun oldum fakat formu doldururken Primary occupation durumumda ogrenci yaziyor ve istanbul teknik universitesi bilgileri var. en yuksek egitim seviyesinde de universite mezunu dedim. Bir de kanadada ogrenci vizem cikti 4 senelik, universiteye kabul edildim. Mulakatim 9 agustosta, sizce formu tekrar actirip bu kismi issiz yapmali miyim? Ya da kanadadaki okulun bilgilerini mi girmeliyim? Fakat o okula dair gosterebilecegim tek sey kabul belgem, ve bu green cardimi riske sokar mi cok kararsiz kaldim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eylulb surecinizle ilgili bilgileri imzaniza tasimalisiniz ki, daha once ne tur sorular sormus, hangi sureci yasiyor diye arayip zaman kaybetmeyelim...

Formda guncelleme yapmayin.

Mulakatla ilgili sorularinizi su konuda sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/73/dv2018-mülakat-deneyimleri

Her sorunuz icin ayrica konu acmaniza gerek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

64

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |