DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gokcell oda dogru 😃

• @gizemb dilek dileyip tutarsa gül ağacını yanında götürmeye bile razıyım :))

• Evet arkadaşlar benim bekleme odasındaki son günlerim bir şey olursa dv2020 kazananları gurubunda olacağım beni orada bulabilirsiniz 😃

• kafam dagılsın biraz yorum okuyayım diyorum saniye saniye sayanların stresi bana geçiyo resmen bir kaç gün öncesine kadar bize nerden çıkcak yahu modundayken şimdi bu halde olmak manidar 🙂

• Bir kaç gün sonra burada ruzgarlar esiyor olacak kimse olmayacak

• Merhabalar. Bende 2014 de work and travel ile amerikada bulunmuştum. Bu sene 3. deneyişim ve eşim içinde başvuru yaptım. Şansımızı 2 ye katladık ve evlenmenin yararı oldu sanırım 🙂 Ben ve eşim kamu çalışanıyız. düzenli gelirimiz var fakat yine de amerika hep içimde kalmıştır. O nedenle başvurumuzu yaptım yinei. Ben mühendisim ve eşimde hemşire. İngilizce seviyelerimizin yetersiz olması beni hep korkutuyor gitmek için ama ilkokul mezunu dayımın 11-12 sene önce green cardla abd ye yerleşip sıfır ingilizce ile yaşamını sürdürebilmesi sayesinde bende umutlanıyorum. Ama aklımda hep bir korku var tabi yinede acaba gidince buradaki rahatlığı sürdürebilir miyiz diye 🙂 Umarım hepimiz için iyisi ne ise o olur 🙂

• Son 1620 dakika. 20 dakika sonra 1600 dakikadan düşecez....

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bir kaç gün sonra burada ruzgarlar esiyor olacak kimse olmayacak

Çıksada çıkmasada burası zaten bekleme odasıydı. Burdan diğer konu başlıklarına transfer olacağız. Yani, buranın son kullanma tarihi yarın doluyor. Çadır kurup yatacak halimiz yok tabiki boşalacak buralar 😁🤭👍🏻🇺🇸🗽😎

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Son 1620 dakika. 20 dakika sonra 1600 dakikadan düşecez....

Bişey kalmamış. En çok kim nefesini tutabilir diye iddiayamı girsek acaba 😅

• @caner92 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar. Bende 2014 de work and travel ile amerikada bulunmuştum. Bu sene 3. deneyişim ve eşim içinde başvuru yaptım. Şansımızı 2 ye katladık ve evlenmenin yararı oldu sanırım 🙂 Ben ve eşim kamu çalışanıyız. düzenli gelirimiz var fakat yine de amerika hep içimde kalmıştır. O nedenle başvurumuzu yaptım yinei. Ben mühendisim ve eşimde hemşire. İngilizce seviyelerimizin yetersiz olması beni hep korkutuyor gitmek için ama ilkokul mezunu dayımın 11-12 sene önce green cardla abd ye yerleşip sıfır ingilizce ile yaşamını sürdürebilmesi sayesinde bende umutlanıyorum. Ama aklımda hep bir korku var tabi yinede acaba gidince buradaki rahatlığı sürdürebilir miyiz diye 🙂 Umarım hepimiz için iyisi ne ise o olur 🙂

yaş kaçtı reis

• @emregdk 27 başkan 🙂

• @suv2019 watsapa yazar gibi kısa kelimelerle yazı yazıldığı için oluyor. msj sayısı o kadar da önemli değil bence. daha aktif konuşmalar vardır o kadar.

• Yarın iftarla greencardı aynı anda açarız artık 🙂

• Türkiye saatine göre Yarın Akşam 8den sonra bakacaz değil mi.. Server çok yoğun olacak şimdi açılmayacak falan ben strese girerim en iyisi 8'ine mi bıraksam.. Bakmadan dayanabilir miyim ki.. Kafamda deli sorular 🙂

• Arkadaşlar gideceğiniz eyalete karar verebildiniz mi? Ev kiralarının ve ırkçılığın az olduğu bir eyalet seçmek en mantıklısı.

• @al_ti74 19:00 açıklanıyor sonuçlar. Nezaman istersen bakabilirsin.

• @caner92 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@emregdk 27 başkan 🙂

güzelmiş,inşallah nasip olur diyem (: dile takılmamak lazım verdiğin örnekten de anlaşıldığı üzere hangi seviye olursa olsun belli bir süre geçtikten sonra öğreniliyor

• 2018'de ki talihsizlikten sonra bu sene bir daha denedik şansımızı bakalım ne olacak

• 2018'de ki talihsizlikten sonra bu sene bir daha denedik şansımızı bakalım ne olacak

• @bahadır17 çekiliş sonucu ile açacağımız kesin. ya keyifle iftarı yapıcaz yada iftar açışını soğuk su ile yapıcaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |