DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cemalmühendis DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable turist vizesi ile gidip şansınızı nasıl deneyeceksiniz? Ben daha önce statü değişikliği yaparım diye düşünmüştüm ama vazgeçmiştim.
    Saygılar.

Okul kayıdı yaptıracağım HSE üzerine. Sonrasında Statü değişikliği yapacağım

• @nilfersev çocuğa çocuk odası yaptıracaktım Mayıs’a erteledim kitapları yerde çocuğun 😂 tabak çanak almayı bıraktım çıkarsa götüremem zaten diye🤪 hayaller NY gerçekler İstanbul şuan🤭😀

• @cgdm aynen tüm harcamalar mayısa kadar askıda 🙂

• @nilfersev keşke mayısla kalsa.. biz sürece ilk 2 yıl önce başladık. Çok uzun ve yıpratıcı bir süreç ama tadını çıkarın her dakikasının.. çok güzel dostluklar da edineceksiniz @crazycells gibi, bazen sıkılıp gidip gitmeyeceğinizi bile sorgulayacaksınız. Gc çıktı ya, esas stress o zaman başlayacak.. current olana kdar amerika türkiye ilişkileri nasıl, vizeler duracak mı, trump göçmenliği kaldıracak mı.. current olumca sağlık raporu stresi mülakat stresi derken sonunda mutlu son.. bütün hayal eden arkadaşlarımızın hayalleri gerçekleşir umarım 🙏🙏🙏

• @kivooo kardeşim sizin de mülakat gününüze 4 gün kalmış şimdiden hayırlı olsun nasipse hangi eyalete?

• @cgdm henüz hiç düşünmedik desem 🙂 önce vizeleri alalım sağ salim sonrasında düşünecek 6 ayımız var.. ama nyc ağır basıyor

• @kivooo Allah gönlünüze göre versin 🙏🏻

• @cgdm hepimizin gönlüne göre versin.. her isteyenin hayalleri gerçek olur umarım 🙏

• Aynen cümlemizin🙏🏻

• @ayvalik10 aslında kazandıktan sonra evlenmek problem olmuyor ama müracat sırasında evli isen ve bunu müracatda yazmadıysan diskalifiye sebebi olabiliyormuş. Amerikan konsolosluğu sitesindede buna dair bir bilgi var ama kesinlik belirtilmemiş ordada. (Bilginin linkini koyacağım) Şimdiden araştırmaya başladım, çünkü çıkmayınca insan çok üzülmüyor ama çıkıpta gidememek üzer insanı.
    DV Lottery Yönergesi

• @kivooo evet haklısınız size de az stresli geçer günler inşallah. Bize çıkana kadar biz daha farkına varamayız bence. Sadece hayal kurmalara devam ederiz

• ⭐⭐ Yasaklı

Cemal abi ben 2017 de basvurmustum Ank antl. için tabiki acemice ve hızlıca davrandım.Eski araba rust removal chemical prosess fabrikası kuracaktım.Business plan kar zarar raportu vb yok nerde dukkan acacagınız bile yazmamıssınız denilerek clearance vermediler .Yaş 28 ve bekar belki bu yüzden reddettiler.Acemice basvurmustum Ama hiç üzülmemiştim en sevinerek yedigim red bu idi. Amcam basvurdu ve geçti suan oradalar o da sıkıntı cekiyor ara sıra ama yoluna devam ediyor. Sizler gecen sene basvurdunuz herhalde. Suanki basvuru ucreti ne kadar benim zamanımda bedava idi? Ikı kere almanyaya gittim ögrenci olarak bu sene de kanadaya gittimiki ülkenin de dilini biliyorum fakat hiçbirini begenmedim. Ögrenci statüsüyle dilenci hayatı yaşamayı beceremiyorum sizin hesap aslında...Babama green cikip gitmemesi bana çok koyuyor bu sene hergün şafak saydım. işsizim cesaret edip kendi yerimi acamam, musteri potansiyelim sifir burada.Ucuzcu degil kaliteci ülke lazım. Bu sene çok hayal kurdum bunalima girdim. Insanlarla konusmayi bile unutmusum. Mesele gitmek degil aslında insanın gittikten sonra içindeki DEMON ları yenebilmesi kivrana kivrana yaşayabilmesi lazım. Bunun için de Neutralized statüsü ögrenci vb statüsü ile katiyen kıyaslanamaz bile. Bu yüzden green card diyorum

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

2016 sonbaharında başvuruyu son gün son saatlere bıraktım bana cıksın diye faturamı ödenecekti pazara mı gidilecekti sacma sapan bişey oldu basvuruyu kacirdim :((( Safak keeeess 62 Tunceli Maçoğlu baskan

• ⭐⭐ Yasaklı

Labrador pesetmek yok yaşin cok genc Hicccbisey yapamam diyorsan karadaga git orda waffle dükkanı ac kotorda

• @alicirak bu yalan beyana girer ve vize redine sebep olur.

• @Labrador , geçen sene bende başvuruduğumda her gün olmasada yeni mezun olacağım için sürekli iş bakıyordum ve genelde nedense hep Amerika karşıma çıkıyordu. Sonra, gerekliliklerde permenant resident olma koşulunu görünce of diyordum keşke bana çıksa bunları hiç düşünmesem. Sonra bir baktım her gün inşallah bana çıkar, hayatım nasıl değişir ama diye hayaller kurmaya başlamışım. Açıklandığında, ilk gün bakmadım. Ertesi gün sınavım vardı dedim hiç moral bozmaya gerek yok. Sınavdan çıkıp ailemin yanına gidince bir bakayım dedim ve sonuca inanmam en az 4 saatimi aldı. Kaç kişi varsa çevremde sordum bak ben yanlış görmüyorum dimi diye. İşin aslı, siz inanmaya devam edin. Hayırlısı ise o gc sizindir. Şansınız bol, istedikleriniz gerçek olur umarım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |