DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@onuru bu kural bazı ülkeler için 6 ay iken, çoğu ülke için 1 yıldır. bu yüzden öncelikle hindistan için bunu kontrol edin. ardından bütün deneyimler için bu başlığı inceleyin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak/

• @gucarslan hocam selamlar tekrardan, siz soyledikten sonra ilk mesaja tekrardan baktim. Nomad nickli arkadasimiz hindistan icin daha onceden ugrasmis fakat alamamis. abd konsolosluguda cok sorun yapmiyor diye eklemis. aslinda benim durumum su sekilde. ben daha onceden dv2024 basvuru yaptiktan sonra hindistan konsolosluguna gidip bu evragi almaya calistim fakat vermemislerdi. yine de emin olmak icin bir sormak istedim. tesekkurler yanitiniz icin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onuru eğer alınamayacak bir belge ise, tek deneyeceğiz şey bunu sağlamayacaklarina dair bir belge / mail temin etmeye çalışmak.

bol şans

• Kazanan tum arkadaslarin sureclerinde kolayliklar dilerim. Stress yàpmadan bol bol forumda arastirma yapmanizi ve kendinizi surece olabildigince hazirlamanizi tavsiye ederim

• Merhabalar DV25 13. yılımda bana çıktı ve sonunda yıllardır okur oldugum siteye üye olarak giriş yaptım. case number 3xxx ankaradan başka yere taşımalı mıyım yoksa ankarada kalmalı mıyım size göre?

• Merhabalar 2025 talihlisi olarak aranıza yeni katıldım sıralamam 27xxx. Araştırdığım kadarıyla tr de sıralamamın gelmesi imkansıza yakın. Ağustos ayında yeşil pasaporta hak kazanacağım. Başka ülkelere dosya taşıma sürecim yeşil pasaportu alacağım tarihe kadar başlar mı? Neredeyse hiç fikrim yok. Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

• @gayeberkay Hocam benimde 3xxx lerde ankara'dan gireceğim numaram iyi

• @gucarslan inşallah abi viyanaya gidebilirsek inşallah onuda alırız.bu sefer cn düşük 1000 geçen sefer 19000 di

• @musa-k Şu an çıkan cn 1000 mi 😯

• @misha90 cn 2024eu 19000 2025eu 1000 bu sene iyi düşük

• @musa-k Vay be çok iyiymiş hem de 2 sene üs üste. Bana da bu sene çıktı 37xx'lerde cn. Ankara'da mülakata girmeyi düşünüyorum.

• @Trio evet 1000

• merhabalar biz de 16 binlerdeyiz taşıma yapmaya gerek olur mu bilmiyorum bakalım kazanan herkesi tebrik ediyorum ☺

• Tekrar merhabalar. Eşim iş dolayısıyla 8 ay rusyada kaldı. bu durumda adres olarak belirtmeye gerek var mı o süreci pasaportta görünüyor ? ayrıca rusyada kaldığı süreç ile ilgili olarak şirketinden aldığı çalışma evrakı var. Başka birşey gerekecek mi ? Rusya olması sıkıntı yaratır mı ? Savaş başlayınca bir kaç sonra dönmek durumunda kaldı.

• @Trio numaran iyi düşük ankaranın ne yapacağını bilemeyiz ama bu numaraya avrupada başka ülkelerde hemen mülakat alır türkiyede dinamikler değişiyor. cn numarası yüksek olan yurt dışında oturum veya öğrencilik kaydıyla ds 260 formunu oraya göre yaparsa mülakat alma ihtimali yükselir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gayeberkay mulakatinizi ankara'da rahatlıkla yaparsınız.
    bol şans diliyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zeynepebe tebrikler. excel listesine kayıt olun ve lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• Arkadaşlar selam 20 bin deyim ama ben polonya da üniversiye okuyorum. adresimi burası girmiştim ama dosyam burda mı tr de mi bilmiyorum nasıl bakabilirim ona çok teşekkürler şimdiden.

• @gucarslan teşekkürler '' after 12 years '' notunu ben de çalıyorum hocam 🙂

• @gucarslan Sakıncası yoksa benim 2 tane sorum olacak...

1. Adres belirtme kısmında NOT AVAILABLE YET yazacağız ancak bunu adres kısmındaki heryere mi yazacağız? (Türkiye adresi belirtilen yerden bahsetmiyorum)

2. Benim şu an pasaportum yok ve Other Travel Document kısmını seçeceğim. Acaba mail atmama gerek var mı? Ya da konsolosluğa birşey yazmadan direkt mülakata getirsem kabul edilir mi?

3. Mülakat günüm belli olduğunda dosyama pasaportumun eklenmesi için mail'i hangi mail adresine atmalıyım? Ve bunun için bir örnek verebilirmisiniz.

Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |