DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@celica Yok daha neler... Tarot felan olsa hadi neyse de burç yorumu çok farklı bir şey her gün okuduğumuz gazetede bile oluyor bununla primin ne alakası var çözemedim ben düzenli bir şekilde açar okurum inanıyor muyum çoğuna hayır ama ikizler burcu olduğumdan şöyle güzel olacaksın böyle güzel şeyler olacak denmesi hoşuma gidiyor ondan okuyorum 😁

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft buraya yani.
    Sanki ormanın içine şehir kurmuşlar gibi 🙂

Tallahassee-view.jpg
    Tallahassee, Florida.

aynen 🙂 kuzenim burada yaşıyor greencard dönemleri diyor gel buraya yardımcı olurum.Ucuz bir yer kısmen ve yasal çalışma izninden askerlik altına girene kadar 50 saat filan haftada çalışarak geçinirim gibim.Insallah çıkarsa kart planlarımı detayli yaparım o zamana kadar bir hayal

• ⭐⭐⭐

@kelala 6 aydan az kaldıysanız polis raporu almanıza gerek yok

• ⭐⭐⭐

@KEMAL-ÇAPANOĞLU hiçbir profesyonelliği olmaz onlarında yapacağı sizinle aynı şey olacak çünkü. Dv konusunda avukatla çalışmanın tek bir etkisi olur size oda cebinizdeki paranız azalır onun dışında bu forumdan alabileceğiniz bilgi ve katkının bir tık üstünü verme imkanları yok bu kadarda emin bir şekilde dile getirebilirim bunu

• @Eyup Zaman Çok Hızlı Geçiyor beee . 5 başvuruyu hiç etmişiz 6. Yı görcez . Almanya yolculugum kesinleşmişken GCard çıkarsa Almanya yı iptal ederim 🙂

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft buraya yani.
    Sanki ormanın içine şehir kurmuşlar gibi 🙂

Tallahassee-view.jpg
    Tallahassee, Florida.

şuraya bir siyasal islamcı yönetici ve laz müteahhit salacan. sonra gör cümbüşü.

• ⭐⭐⭐

4 gün 22 saat kalmış ben 6 mayısta açıklanır diye düşünüyordum kısmen unutmuş oldum bu yıl GC garanti bende🤪 şaka bi yana herkese bol şans diliyorum merakla kimlerin kazanacağını izliyorum ☺

• @Eyup, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Eyup Zaman Çok Hızlı Geçiyor beee . 5 başvuruyu hiç etmişiz 6. Yı görcez . Almanya yolculugum kesinleşmişken GCard çıkarsa Almanya yı iptal ederim 🙂

aynı şekilde 😃 Almanca sınavım var 3 hafta sonra ondan sonra üniversite süreci var çıkarsa kart ne var ne yok iptal ederim

• ⭐⭐

@newbie97 hocam sizi yargılamadım bak son yazdığınız cümle tamamen makul zaten o na kimse karışamaz ama bilimsel olarak dayanağı çok zayıf ve bu youtuberlerin eğitimi yok bu konuda sadece nasıl daha çok izlenirim düşnüyorlar o yüzden. ben olsam kanallarını paylaşmazdım

• ⭐⭐

@celica Ün yapan astrologların çoğu parayla eğitim veriyor eğitim alanlar da kanal açıyor genelde. Ben tiktok kullanmam ama kullanan bir arkadaşım geçen gün bahsetti kızın biri eline tarot falı almış parayla fal bakıyormuş ve herkes para yolluyordu diyor epey kazanıyormuş o tür kişilikler zaten onlara karşıyım onlar ayrı bir dünyada yaşıyorlar. Dün gittim haftalık burç yorumu yazdım filtreledim karşıma bu video çıktı yurtdışı diyor diye paylaşayım dedim zaten baktım kanalı epey küçükmüş ama bu tür şeylere pek takılmıyorum neticede Allah bir kişinin o günkü rızkını belirlemişse o kişi bundan ne 1 kuruş fazla kazanır ne de 1 kuruş az tabi önemli olan helal para kazanmaktır o yüzden boşverin şurada 4 gün kalmış herkes olumlu şeyler duyup görmeyi istiyor 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 hocam 4 gun sonra cogu kisi depresyona girecek. ben elimden geldigince umutlari kirip beklentiyi dusurmeyi denedim bu odada. size de aynisini tavsiye ediyorum hocam gercekten umut vermeye gerek yok insanlara

• ⭐⭐

@celica Özellikle böyle insanları derken ? sorun nerede anlayamadım ben , burçlar ile alakalı yorum yapıyor , inanır yada inanmazsınız o sizin fikriniz ama paylaşılan içeriğin Din,dil,ırk,renk gibi önemli konuları hedef almıyor , ne videoyu paylaşan nede videoyu forumda paylaşan arkadaşında bir reklam çabası da yok , Forum kurallarına aykırı bir durumda söz konusu olmadığı için yok yere tartışmaya yol açacak konular üretmeyelim lütfen

• @Cycraft kaybeden USA olur brom çıkmazsa yapacak bişi yok 😬🫡 başarılar dilerim sınavında

• ⭐⭐⭐

🔥 İyi geceler 4 gün sonrası aklına geldikçe yüreciği pır pır eden insanlar 😊

Tabi ki California. Bay Area 🔥🔥🔥

FB_IMG_1714374545884.jpg

instagram / flightlevelfoto

• 4 mayısta içimde bir his var bakalım ne olucak 🙂

• formu submit ettiğim saatte sonucuma bakacağım bakalım totem tutuyor mu 😃

• @Eyup 13. basvurumuzda cikti . Yilmak yok , yola devam . Bol sans

• ⭐⭐

@Figen Tebrik ederim , Bolca mutluluklar diliyorum

• Bu ileti silindi!

• @Ozkan-aksan calisma izni alındıktan sonra mümkün

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

35

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |