Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Cemail-Türkseven Rica ederim. Evet sanirim bu surecte en uygun olan F1 statu degisikligi yapmasi olacak. Evlilik yaparsa zaten EB3 dahil, bunlarin hicbirine gerek kalmayacak 😊 Hakkinizda hayirlisi olsun.

• @dpdemir çok teşekkürler inşallah hayırlısı olur

• Arkadaşlar herkese merhaba. Forumda yeniyim İlk h-2b tecrübem ve ABD'ye geleli üç buçuk ay oldu. EB-3 Other workers sürecini anlamaya çalışıyorum. Öncelikle aşamaları herkesin anlayacağı şekilde düzenlemek için emek sarfeten tüm arkadaşlara teşekkürümü borç bilirim, elinize emeğiniz sağlık. Konu özelinde iki temel başlığı okudum. Temel noktaları anlasam da, bazı detaylar kafam karıştırdı.

Çalışma onayına(EAD)(I-765İ ve Seyahat iznine (I-131), I-485 başvurusuyla beraber mi başvurulabiliyor? Priority date'miz current olur olmaz bu üçüne de aynı anda başvurabiliyoruz, doğru mu anladım? Dolayısıyla, prensipte PWD sürecinde bize sponsor olacak şirkette işe başlamaya kadar için ortalama 2 sene beklememiz gerekiyor, değil mi? (Premium processing olmadan)?

• merhaba 🙂
    1-Çalışma onayına(EAD)(I-765İ ve Seyahat iznine (I-131), I-485 başvurusuyla beraber mi başvurulabiliyor? EVET
    2-Priority date'miz current olur olmaz bu üçüne de aynı anda başvurabiliyoruz, doğru mu anladım? EVET AYNI ANDA BAŞVURULUYOR
    aşağıdaki başlığı ayrıntılı incelerseniz ilk ileti de ve ilerleyen iletilerde çok ayrıntılı bilgiler var.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/6765/eb-3c-ew-other-workers-vizesi-aşamaları?_=1710749697942

• @serel Merhaba. Teşekkür ederim. 🙂

• @orhanozbekk merhabalar.ben de eb3 vize surecindeyim ve eger mumkunse ben de gruplariniza dahil olmak isterim.link atabilir misiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |