Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Arkadaslar.

Uzun bir aradan sonra tekrar yaziyorum. Green card 2021 talihlisiyim. 8 Agustos 2022 de ailemle amerikaya gittik. New york ve Florida olmak uzere amerikada 4 ay yasadik. 9 Kasim 2022 de orada n aileyle yasanamayacagi dusuncesiyle zaten oturum hakkimiz olan Ingiltereye geldik. Su an hala ingiltere deyiz.

Amerikadaki green kart surecimizi taze tutmak ve hakkimizin kaybolmamasini istiyorum. Bunun icinde Amerikaya giris ve cikis yapmayi planliyorum.

Sorum su: bu sureci en iyi nasil ilerletmemi onerirsiniz?

Geldigim tarihi ve oraya gidis tarihimi baz aldiginizda ne kadar zaman sonra Amerikaya giris yapmak zorundayim?

Ayrica 3 cocugumdan ikisini Amerikan okullarina kaydettirdim. Su an Ingilterede online bir sekilde okuyorlar. Bu konuda da sorun yasamamak adina neler yapabilirim?

Temel olarak Ingilterede yasayip Ameirkan green kartimin devam etmesini istiyorum. Bunu surdurebilmek icin nelere dikkat etmem gerekiyor? Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslarin cevaplamasini rica ediyorum

Saglicakla kalin.

• Giriş çıkış yapacaksınız taki amerika gümrük polisinin dikkatini çekene kadar. Greencard’ı turist vizesi gibi kullanırsanız büyük ihtimalle sorun çıkacaktır.

Forumda tekrar girişi 2 yıla kadar uzatan re-entry permit başlığı mevcut. Bir inceleyin isterseniz.

• ⭐⭐⭐

Unutmayın ki green card ABDde yasamanız icin verilen bir kart seçenekleri siz kendi açınızdan muhakkak değerlendirmişsinizdir.

İlgili konu: https://yesilkartforum.com/forum/topic/134/re-entry-permit-i-131-form-ve-i-327-belgesi

• tesekkur ederim arkadaslar. giris cikis yapmam yeterli olur veya olmaz diye anliyorum. Sanirim sinir polisine bagli bu durum.

• Merhaba

Kizimi USA de bir comminity Collage ye yazdirdim. Ingilterede uzaktan online okuluna devam ediyor. Biz 2 yil green kart islemini dondursak kizimin okuluna herhangi bir etkisi olur mu? Kizim FAVSA dan destekte aliyor. Bu durumda dondurma islemi yapsak kizimin okulu bu durumdan etkilenir mi?

Selamlar

• konu kimsenin ilgisini cekmedi sanirim.

• Merhaba Arkadaslar.

Greencart imin ve ailemdeki her bireyin 2 yil ertelenmesi icin basvuruyu disarda herhangi bir ulkeden yapabilir miyim. Bu basvuruyu yaptiktan sonra mulakat icin belirledikleri tarihte amerikaya gitmem sorun teskil eder mi?

Bu konuda bilgisi olan arkadaslarin yanitlamalarini rica ederim.

Selamlar

• @FUAT-ARI yerinizde olsam re-entry permit konusunu incelerdim.

• ⭐⭐⭐

@FUAT-ARI, içinde söyledi: Greencard almis ve Amerikaya Gitmis olanlar

konu kimsenin ilgisini cekmedi sanirim.

Konu hakkında size gerekli cevabı zaten vermişim sorularınızı uygun başlıklar altında sormalısınız.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/134/re-entry-permit-i-131-form-ve-i-327-belgesi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |