Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaslar, son 2 aydir inisli cikisli bir hayatim oldu. Amerikada hukuk masteri yaptim mezun olunca 1 yil calisma hakkim vardi. Malesef posta ofisi dokumanlarimi kaybetti ve hersey USCIS'e gec ulasti sucun bende olmadigini ispat etsemde USIC umursamadi ve sinir disi edildim. Sonra baska bir okula Turkiyeden ogrenci olarak basvuru yaptim i 20 duzenliyorlar 1 haftaya elime gecicek ve bu sekilde geri girmeye calisicam. Ogrenci vizem 2020 ye kadar gecerli oldugu icin boyle bir yontem bulmustum.Temmuzda Bar sinavina yazildigim icin bir an once geri donmeye calisiyorum.

Bu surecte 2019 DV lottery kazandigimi ogrendim ama numaram 30 binlerde. Amerikdan mi basvursam yoksa butun planlarimi iptal edip Turkiyeden mi basvursam cok kararsizim. Bazi yorumlarda 30 bin cok yuksek sira gelmeyebilri heme turkieyden DS 260 doldur ve basvurunu yap diyorlar bu surecte turkyede beklemek zorundamiyim?

Daha baska ayrintili bilgileriniz varise paylasirsaniz sevinirim.
    Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @elifyesildal Bence 30.000 yüksek bir numara. Şahsen ben sizin yerinizde olsam okul planlarımı ertelemezdim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |