Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterman aynen oyle. bir sekilde abd ye gitmeyi bu 7-8 ay icinde denemeliyiz kura sonucunu beklememeliyiz.

• merhaba, benim 2 tane ismim var ama ikinci ismimi middle name kısmına mı yazacağım. ilk başvurum olacak sorum saçma geldiyse şimdiden kusura bakmayın

• Kendi adıma ve eşim adına az önce başvuruyu yaptım ve confirmation number'ı aldım. Bakalım belki de tarihin en yüksek katılımlı çekilişlerinden biri olacak bu. Umarız bu sefer bizim yılımız olur.

• @Allomer Merhaba
    Kimliğinizde ya da pasaportunuzda yazdığı şekliyle yazmanız doğru olacaktır. Ülkemizde middle name olayı yok. O yüzden 2 isminiz varsa onları first name kısmına yazmanız doğru olacaktır.

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz gerçekten pozitif bakıyordum bu işe ama demoralize oldum iyice

@waterman bende öyle, haklısınız ama sonucu değiştirmiyor. Kendimize yapıyoruz o bakımdan, sürekli negatif düşününce karamsarlığa bağlıyoruz. Pozitif olun, hatta bırakın akışına. Geçen başvurudan sonra çok şeyi erteledim nasılsa gideceğim diye ama hata yapmışım. Şimdi geziyorum, alıyorum, istediklerimi yapıyorum. Çıkarsa da mutlu eder kafasındayım. Uzun oldu k.bakma tavsiye sadece insanlara takılarak üzmeyelim kendimizi 🙂

• @caliskanpr Çok teşekkür ederim

• @Yazılım-Dünyası İş bilgisayarınızı mı kullanıyorsunuz? Bu daha çok şirketlerin kullandığı security policy gibi geldi bana. Mümkünse aynı linki mobilden çalıştırmayı deneyin. Sorunsuz açılıyorsa bilgisayarı başka bir ağ ve tarayıcıda yeniden deneyin.

• ÇÖZÜLDÜ

Fotoğraftan kaynaklanıyormuş IrfanView isimli yazılımla png kaydedip o png yi yükledim kabul etmedi o png yi tekrar jpeg kaydedip yükledim oldu arkadaşlar heryerde sürekli aynı hatayı alıyor olma sebebim buymuş umarım yardımcı olur sizlere de...

The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

sürekli bu hatayı alıyorum gece denedim gündüz denedim eden de ofisten de windowstan denedim mac denedim farklı farklı browser denedim hep aynı hata en son formu onaylayınca bu hataya düşüyor yaşayan var mı ya da çözümü nedir

• başvuru formunu yolladım aklıma birşey takıldı tekrar görme şansım var mı ?

• ⭐⭐

@Doğukan Confirmation Number aldıktan sonra geri dönüş yok. göremezsiniz. başvururken ekran kaydı almış olsaydınız sonrasında izleyip ne yaptığınızı görebilirdiniz.

• Arkadaşlar bir şey merak ediyorum. Çok fazla başvuru olsa bile sonuçta her sene yüksek Case numberdan dolayı gidemeyenler oluyor. Mesela insanlar öylesine bile katılsa da hak yemiş oluyorlar mı?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Erkan Gürsoy Erkan Gürsoy 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emre Kurtulmuş Emre Kurtulmuş 

• ghkgh.PNG

Arkadaşlar bende bu hata oluyor nolur yardım edin başvuru yapmıyor herşeyi doldurdum bunun çözümünü bilen yazsın bana lütfen

• ⭐⭐

@Atlantis00 çoğu kişi zaten öylesine katılıyor arkadaş ortamında hava olsun bak ben başvurdum diye bilmek için başvuran çok.
    Bu bir hak mı bana kalırsa değil kişilerin düşüncelerine göre değişir. Bu bir çekiliş herkes dilediğince başvurur yani engel yok kısıtlama yok.
    Çekiliş kazanılınca her şey garanti değil kazanıp mülakat randevusu alamayan da var.
    Mülakat randevusu alıp mülakata kadar hastane, muayene, konsolosluk parası harcayıp mülakatta elenen bile var.
    şey algısı var greencard kazanılınca evine kart gönderileceğini sananlar var 😃 1 kuruş para harcamadan amerikaya gidebileceğini sanan var.

• ⭐⭐

@diablo_ercan evet maalesef ben de sizinle aynı fikirdeyim. Ha şöyle de bir durum var bu sene çok yüksek katılım olacak ama eğer bir algoritma varsa ki bence kesinlikle var bunların çoğu zaten yanlış başvurudan dolayı elenecek yani bence şansımız %20-%30 oranında azalmış olarak görüyorum ben. Az bir oran mı kesinlikle değil ama herkesin düşündüğü kadar da karamsar değilim bu konuda

• ⭐⭐

@sytahmt kesinlikle haklısınız.

• Selam arkadaşlar, şansınız bol olsun 🙂

Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde ABD'deki tanıdık bir iş veren sayesinde EB3 prosedürüne başlama ihtimalim var. Şuan GC başvurusuna katılmalı mıyım, katılırsam sürecimi nasıl etkiler diye düşüncelerdeyim. Nasıl ilerlemeliyim sizce?

• ⭐⭐

@darkness3162 formu doldururken noktalama işareti kullanmış olabilirsiniz kontrol edin risk almak istemiyorsanız sayfayı kapatıp tekrar yeni sayfa açarak devam edin.

• ⭐⭐

@darkness3162, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ghkgh.PNG

Arkadaşlar bende bu hata oluyor nolur yardım edin başvuru yapmıyor herşeyi doldurdum bunun çözümünü bilen yazsın bana lütfen

bence risk almayın tarayıcınızı kapatıp yeni bir tarayıcıdan yeniden noktalama işareti kullanmadan formu doldurun

• ⭐⭐

@Hopasej selamlar üstad, eğer gideceğiniz kesin değilse bence başvurun. Greencard sürecinin diğer sürecinizi etkileyeceğini sanmıyorum. Bir aksaklık olur da gidemezseniz 1 sene kaybınız olmuş olur.

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 Öylesine katılanlar en büyük sorun zaten. Evet hak yemiş oluyorlar. Kazandıklarında gitmedikleri için gitmek isteyen birine engel olmuş oluyor, kazanmasa bile gitmek isteyenlerin seçilme şansını azaltıyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |