Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba öncelikle 2022 wat için hiç konu açılmadığı için konu açmak zorunda kaldım.bir kaç sorum var arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim ☺
    1.Soru : 2022 Wat için ne düşünüyorsunuz ? Olucakmı sizce ?
    2,Soru : Aklımda Colorado ve Housekeeper lık var sizce seçtiğim eyalet ve iş hakkında ne düşünüyorsunuz ?
    3.Soru : iyi para biriktirebilirmiyim Coloradoda ?
    Sormak istediğiniz veya tavsiye etmek istediğiniz bir şey varsa burdayım. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@The-Jolly-Joker , içinde söyledi: 2022 J1 - Work And Travel (WAT) Programı

1.Soru : 2022 Wat için ne düşünüyorsunuz ? Olucakmı sizce ?

Umudumuz bu yonde 🙂

Zaten gecen yil da WAT programi iptal olmamisti... Sadece konsolosluklar islem yapamadigi icin vize alinamiyordu ve daha sonra Meksika'ya gidip oradaki ABD konsoloslugunda J1 vizesi alan kisiler olmustu...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3753/2021-j-1-wat-programı

Bu yil konsolosluklar kisitli olsa da calisiyor... Mart ayina dogru bu konuda bilgiler verilmeye baslanir sanirim...

• @crazycells Bu yil Wat sirketleriyle konustugumda bu yil cok yuksek ihtimal olucagini soylediler.bende uzun arastirma sonucu bir sirkete kaydimi yaptirdim ☺ umarim 2022 haziranda Amerikaya yolculuk basliyor 🙂

• Merhaba iyi günler, iyi forumlar.

Bu sene WAT programı ile Amerika’ya gitmek için bir acenteye kayıt oldum. 2890 dolar ücret ödedim. Sponsor görüşmemi gerçekleştirdim ardından iş seçimi yaptım. Fakat bir sorum olacak şu anda wat için vizeler açik mi, internette bir kaç yerde vizelerin kapalı olduğu ve randevu alarak vize alınabildiği söylenmiş. Fakat 2023 tarihine kadar randevu alınamıyor şu anda bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

Vize alma zamanım geldiğinde nasıl alacağım ben vizeyi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doğukan-Gökdeniz, içinde söyledi: 2022 J1 - Work And Travel (WAT) Programı

Merhaba iyi günler, iyi forumlar.

Bu sene WAT programı ile Amerika’ya gitmek için bir acenteye kayıt oldum. 2890 dolar ücret ödedim. Sponsor görüşmemi gerçekleştirdim ardından iş seçimi yaptım. Fakat bir sorum olacak şu anda wat için vizeler açik mi, internette bir kaç yerde vizelerin kapalı olduğu ve randevu alarak vize alınabildiği söylenmiş. Fakat 2023 tarihine kadar randevu alınamıyor şu anda bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

Vize alma zamanım geldiğinde nasıl alacağım ben vizeyi?

Henuz bu konularda bir aciklama yapilmadi, Subat sonu-Mart basi gibi bir aciklama yapilma ihtimali var sanirim, vize gorusmeleri o zamanlarda baslayacak. Pandeminin gidisatinin kotulesmesi WAT programini olumsuz etkileyecektir.

Sponsorunuz size DS-2019 formunu gonderdi mi? Eger DS-2019 formunuz sizdeyse DS-160 formunu doldurup bir mulakat tarihi alin. Daha sonra takvimi kontrol ederek mulakat tarihinizi one cekebilirsiniz.

• @crazycells @crazycells Hayır daha DS-2019 formu gönderilmedi bize. Şu anda iş seçimi yaptık, iş yerleştirilmesi için bekliyoruz.

• Arkadaşlar ben bir acente ile anlaştım fakat gelen -
    işlerin çoğu CENET firması üzerinden geliyor.
    Ve işlerin %90'ı Tennessee'de.
    Ben Boston, Provincetown, Cape Cod gibi kıyı şehirlerini istiyordum.
    Tennessee dışında bir yerden iş gelmemesi normal mi ?
    veya CENET ile wat'a gitmiş olan var mı aranızda ?

• Selamlar herkese Internship programına başvurdum evraklarımı vs. hazırladım iş başvurumu yaptım.
    Danışmanlık şuanda WAT programı yüzünden konsolosluğun çok yoğun olduğunu ve en erken vize randevu tarihinin 2023 Mart ayı olduğunu söyledi bu doğru mu yakın zamanda böyle birşey duydunuz mu ?
    Ankaradaki konsoloslukta'da aynı durum geçerli mi ?

Süreçle ilgili tavsiyelerinize ve önerilerinize minnettar olurum.
    İyi forumlar.

Benzer Başlıklar

• 15
  • 36
  • 29
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |