Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben şuanda üniveriste 3.sınıfım bu yaz Kamp Danışmanlığı programıyla Amerika Maine eyaletine gitme ihtimalim var. Okulum bittikten sonra Amerika Trainee Programı ile staj yapmak istiyorum. 2019 yılında 3 ay muhasebe alanında çalıştım. şuanda 10 aydır pandemiden dolayı bir şirkette muhasebe alanında çalışmaktayım. Konsolosluk sitesinde mezuniyete ek en az 12 aylık iş tecrübesi istiyor. Bende tam zamanlı olarak çalışıyorum. Bu program için kendim hernagi bir şirket bulabilir miyim yoksa ajanslarla iletişimemi geçmem gerekiyor? Bunlar dışında hesabımın herhangi bir para göstermek zorunda mıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aakkurt, içinde söyledi: Amerika Trainee Programı

Merhabalar ben şuanda üniveriste 3.sınıfım bu yaz Kamp Danışmanlığı programıyla Amerika Maine eyaletine gitme ihtimalim var. Okulum bittikten sonra Amerika Trainee Programı ile staj yapmak istiyorum. 2019 yılında 3 ay muhasebe alanında çalıştım. şuanda 10 aydır pandemiden dolayı bir şirkette muhasebe alanında çalışmaktayım. Konsolosluk sitesinde mezuniyete ek en az 12 aylık iş tecrübesi istiyor. Bende tam zamanlı olarak çalışıyorum. Bu program için kendim hernagi bir şirket bulabilir miyim yoksa ajanslarla iletişimemi geçmem gerekiyor? Bunlar dışında hesabımın herhangi bir para göstermek zorunda mıyım?

Trainee Programi dahil olmak uzere genel J1 vize sureci icin su basligin ilk iki iletisini incelemenizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/98/j-değişim-programı-vizeleri

Ayrica su siteyi de inceleyebilirsiniz:

• @crazycells Çok teşekkür ederim ilginiz için.

Benzer Başlıklar

• 6
  • 5
  • 2
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |