Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• şu kritik dönemde evden ingilizce öğrenmek çok mantıklı geliyor. ancak yine klasik simple present tense diye başlayan birbirinin aynı olan klasik sistemde olsun istemiyorum. online kursa giden araştıran yol gösterici bir kaç öneriye ihtiyacım var ?

• ⭐⭐⭐⭐

cambly i deneyebilirsin.

• https://mycake.me/invite/2b56b622 bu uygulamayı da tavsiye ederim.

• Yurtdışı menşeili bir firma çalışanıyım. Firmanın ekibine sunduğu dönemsel eğitimlerden pandemi sürecinde olduğumuz için bu sefer faydalanamayacağımızı düşünürken online eğitim alacağımızın bilgisi geldi. İlk başta firma tarihi boyunca online eğitim verilmediği için biraz yadırgasakta İngilizce Uzem platformu üzerinden aldığımız eğitimin firmada verilen eğitimden hiçbir farkı olmadığını gördük. Stüdyodan canlı bağlanan bir uzmanla interaktif şekilde işlenen dersler sayesinde işyerimizde geçirdiğimiz vakti de maksimum verimle değerlendirebildik.

• İstanbul İşletme Enstitüsü'nün sitesinde de hem ücretsiz hem de ücretli online dersler mevcut.. ücretli olanların da fiyatları çok makul açıkçası.. A1'den C2'ye kadar kurslar var.. hatta IELTS, TOEFL ve YDS için bile online kursları var.. ben henüz iş yoğunluğum dolayısıyla hiçbirine katılmadım ama linki bırakıyorum, incelenmesinde fayda var..

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd ellerine sağlık valla süper oldu ilk kursumu başarıyla bitirdim sağlık kurumları yönetmeliğinde 😃 yarın iş sağlığı ve güvenliği kursu başlıyor haftaya da ingilizce 😃

• @Rhonster işine yaradığına sevindim.. ben de haftaya B1 - B2 ingilizceye başlıyorum, muhtemelen aynı kurstan bahsediyoruz.. 🙂 ne kadar faydası olur 1 haftada bilmiyorum ama hiç kullanmayınca da unutuluyor.. dizi/filmle de bir yere kadar 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd bende aynı haftaya b1 b2 😃 ya benim aklıma şey geldi hocaya da soracağım hafta hafta mı ilerliyor acaba ? atıyorum bu hafta bir konu sonra ki hafta ayrı bir konu valla ücretsizken sürekli alırım ben eğer öyleyse 😃

• @Rhonster bilmiyorum ben de ilk kez alıcam dersi ama uzun dönemli dersler de var onları alırsanız belki daha faydalı olur.. çünkü eğitmen değişmiyorsa kurs içeriğinin değişeceğini sanmıyorum.. fiyatlar da uygun, ilk dersleri aldıktan sonra memnun kalırsanız bence bir de uzun dönemli olanları deneyin..

Edit: Sıfırdan İngilizce (Tüm Seviyeler) Uzun Dönem gibi.

• @hayallerabd, içinde söyledi: online ingilizce kursu

İstanbul İşletme Enstitüsü'nün sitesinde de hem ücretsiz hem de ücretli online dersler mevcut.. ücretli olanların da fiyatları çok makul açıkçası.. A1'den C2'ye kadar kurslar var.. hatta IELTS, TOEFL ve YDS için bile online kursları var.. ben henüz iş yoğunluğum dolayısıyla hiçbirine katılmadım ama linki bırakıyorum, incelenmesinde fayda var..

@hayallerabd paylaşım için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd cambly yi düşünüyorum ya ben uzun dönemlik olarak 1 yıllık 1 kere alacam yeter o bana 😃

• www.pratikonlinedil.com Yabancı hocalarla canlı, online, birebir ders yapabileceğiniz bir site.

Üstelik ders ücreti 25 TL. Ayrıca 6 aylık veya yıllık paket alma zorunluluğu da yok. Fiyatları da muadillerine göre oldukça uygun.

Günde 30 dk veya 45 dk seçeneği var. Haftada 2-3-5 gün ders alabiliyorsun.

15 dk. ÜCRETSİZ Demo ders imkanı var. ( Denemesi bedava yani 🙂 )

Hocaları Filipinli. Zoom uygulamasını kullanıyorlar

Beğenmezsen devam etmek zorunda da değilsin. Kullanmadığın derslerin ücretini iade ediyorlar.

• @Kübra-Berkbayrak, içinde söyledi: online ingilizce kursu

www.pratikonlinedil.com Yabancı hocalarla canlı, online, birebir ders yapabileceğiniz bir site.

Üstelik ders ücreti 25 TL. Ayrıca 6 aylık veya yıllık paket alma zorunluluğu da yok. Fiyatları da muadillerine göre oldukça uygun.

Günde 30 dk veya 45 dk seçeneği var. Haftada 2-3-5 gün ders alabiliyorsun.

15 dk. ÜCRETSİZ Demo ders imkanı var. ( Denemesi bedava yani 🙂 )

Hocaları Filipinli. Zoom uygulamasını kullanıyorlar

Beğenmezsen devam etmek zorunda da değilsin. Kullanmadığın derslerin ücretini iade ediyorlar.

Bence böyle bir ders için pahalı. İlk düşüncede ucuz gelsede uzun vadede pahalı. Örneğin günde 3 saat ve haftada 5 gün ders alsan 10 ay sonra ödeyeceğin para 15000 yapar ki ben şuan ILAC için bu parayı veriyorum. Yani uzun vadede pahalı. Dil öğrenimi iki - üç ayda öğrenilen bir kazanım olmadığını da düşünürsek bence değmez. Emin ol o site, kalite olarak ILAC'ın yanına bile yaklaşamaz.

• Eğer hem İngilizce öğreneyim hem de uluslararası geçerli sertifikam olsun diyorsan şuna bakabilirsin:

https://istanbulbogazicienstitu.com/online-egitimler/b1-seviye-ingilizce-egitimi

Benzer Başlıklar

• 9
  • 4
  • 25
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |