Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Ferhat Yıldız ile Pratik İngilizce Öğrenme ve Konuşma Videoları

• Ferhat Yıldızın Öğretim Teknikleri ile pratik olarak ingilizce öğrenmeyi vaat eden Videolar serisi.

Bugüne kadarki klasik öğrenme metodları yerine konuşmayı ve yaşamayı odaklayan
    bir sistem olduğundan faydalı buluyorum.

Faydalı Olması Dileği İle ....

10 Dakikada Pratik İngilizce ;

30 Dakikada A2 İngilizce ;

100 Kelime ile Mükemmel İngilizce ;

5 Günde B1 İngilizce Serisi ;

Bölüm 1 ;

Bölüm 2 ;

Bölüm 3 ;

Bölüm 4 ;

Bölüm 5 ;

Bölüm 6 ;

Bölüm 7 ;

Bölüm 8 ;

Bölüm 9 ;

Bölüm 10 ;

Bölüm 11 ;

30 Dakikada İngilizce , Almanca , Hollandaca ;

alt metni

Ücretsiz İngilizceye İlk Adım Kitabı ;
    İndirmek İçin Tıklayın

Ücretli Ferhat Yıldız Dil Öğrenme Setleri İçin Kendisinin Resmi Sitesi ;

Ferhat Yıldız

• ⭐⭐

• ⭐⭐

• ⭐⭐

• Vallaha bana sorarsanız hızlı öğrenme değilde green çıkan kişinin en az bil yılı oluyor. Oturup çalışmak en iyisi. Ben daha önce bu arkadaşı izledim İngilizcenin klasik kuralını öğretiyor bir nevi ''subject+verb+object'' bir senedir Yotube'dan native öğretmenlerin derslerini izliyorum hepsi de gramer öğretiyor. Türkiye'de bize boş boş gramer öğretiyorlar lafları geziyor ama adamların kendi nativeleride gramer öğretiyor. Bizim ana dilimiz başka olduğu için mecburen pratikte sıkıntımız var. Ben bir sene boyunca gramerlere çalıştım ama ingilizcemin asıl daha oturması için bir site üzerinden ingilizce konuştum onun çok faydası oldu. Bence uzun uzadıya gramer öğretenleri dinlemekte fayda var çocuk olsa başka ama yetişkine gramer öğretmekte daha mantıklı geliyor bana. Türk işi beş dakkada halledelim olunca ingilizce çok zorlaşıyor. 🙂 ve benim altın kuralım hergün en az 1 saat pratik.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |