Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, bir süredir yeşil kart başvurusu yapıyorum ve o talih kuşu henüz benim başıma konmadı. Sormak istediğim ufak bir konu var. Nasıl başlasam bilmiyorum, uzun süredir bir ilişkim var, erkek arkadaşımla. Birbirimizi seviyoruz ve ikimiz de Amerika'ya yelken açmak istiyoruz. Şayet ben yeşil kartı kazandım, onun da kazanmasını sağlamak için ne yapmalıyım? Türkiye'de yasal olarak evlenemliyoruz. Bize yardımcı olursanız seviniriz. İlticaya gidip reddedilip Türkiye'den olmaktan korkuyoruz, gidecek hiçbir yerimizin olmaması korkunç olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yakisikligenc34, içinde söyledi: Eşcinsellik Hakkında

Merhabalar, bir süredir yeşil kart başvurusu yapıyorum ve o talih kuşu henüz benim başıma konmadı. Sormak istediğim ufak bir konu var. Nasıl başlasam bilmiyorum, uzun süredir bir ilişkim var, erkek arkadaşımla. Birbirimizi seviyoruz ve ikimiz de Amerika'ya yelken açmak istiyoruz. Şayet ben yeşil kartı kazandım, onun da kazanmasını sağlamak için ne yapmalıyım? Türkiye'de yasal olarak evlenemliyoruz. Bize yardımcı olursanız seviniriz. İlticaya gidip reddedilip Türkiye'den olmaktan korkuyoruz, gidecek hiçbir yerimizin olmaması korkunç olur.

su basligi incelemelisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2402/lgbtq-bireyler-icin-gocmen-vize-sureci

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |