Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba amerika bu işi yapan var mı acaba? Tr de bu işi yapıyorum ordada yapmak isterim şartlarını ve kazançlarını bilen var mı?

• benim de merak ettiğim bir konu bu.

• Ben araştırmıştım kazancı cok yüksek değil saatlik ücretlerle çalışıyorsunuz. 15$ gibi başlıyor sanırım. Tabi firmadan firmaya değişiyordur. Ama Türkiye’deki kadar kazançlı değil.

• @damladav teşekkürler güzel bir paylaşım oldu:) 15 dolar fena diil aslında tabi henüz yasamadıgım için bu fiyat saatlik iyi mi kötü mü bilemedim

• @Dscrt aslında evet fena değil. Ben kazançlı değil derken Türkiye’yle kıyaslamıştım. Çünkü 15$ buranın asgari ücreti oluyor genelde. Ama yan hakları falan güzel. İyi bir havayoluna girerseniz güzel şartları var.

• @damladav burda tk dayım. Belki cv olarak iyi olur. Tabi orda calısan lar hep yaslı nasıl sistem bilemedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |