Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba amerika bu işi yapan var mı acaba? Tr de bu işi yapıyorum ordada yapmak isterim şartlarını ve kazançlarını bilen var mı?

• benim de merak ettiğim bir konu bu.

• Ben araştırmıştım kazancı cok yüksek değil saatlik ücretlerle çalışıyorsunuz. 15$ gibi başlıyor sanırım. Tabi firmadan firmaya değişiyordur. Ama Türkiye’deki kadar kazançlı değil.

• @damladav teşekkürler güzel bir paylaşım oldu:) 15 dolar fena diil aslında tabi henüz yasamadıgım için bu fiyat saatlik iyi mi kötü mü bilemedim

• @Dscrt aslında evet fena değil. Ben kazançlı değil derken Türkiye’yle kıyaslamıştım. Çünkü 15$ buranın asgari ücreti oluyor genelde. Ama yan hakları falan güzel. İyi bir havayoluna girerseniz güzel şartları var.

• @damladav burda tk dayım. Belki cv olarak iyi olur. Tabi orda calısan lar hep yaslı nasıl sistem bilemedim

Benzer Başlıklar

• 69
  • 3
  • 63
  • 140
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |