Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serkanist, içinde söyledi: Miami'de kiralik oda ariyorum

@redsat2000 çok çok teşekkürler abi . ispanyolca şart desene biz ingilizce bilmiyoruz valla birde ispanyolca. 😞

miai güzel görünüyor kesin. ama işte yaşayan daha iyi biliyor.

hocam su tepkilere hazirlayin kendinizi"; - hola ispanyolca biliyor musunuz
    +hayir
    -e o zaman ne bi dakik a nasil?=- 404 kum saati
    ingilizcen iyi degil tamam cepte, ispanyolca da bilmiyorsun ,bi dakika ... hey sen dunyali misin 😃

• kiralik icin craiglist e bakabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐

Craglist dekiler sahtekarlar ağırlıkta @guyacase . Özellikle ev kiralama konusunda aman dikkat .

• @redsat2000 Merhaba. Eylül ayına vurgu yapmışsınız. Sizce kiralık odayı daha kolay ve daha uygun fiyata bulmak için hangi aylarda Miami'ye taşınmak avantajlı olur?

Ayrıca İspanyolca bilmiyorum. Brickell veya Wynwood veya Design Destrict'te cafe-dondurmacı-pastane gibi yerlerde iş arayacağım gelince. Her türlü öneriye açığım. (İş-Konaklama-Ulaşım vs gibi)

• ⭐⭐⭐⭐

@DewRM Eylül ayında Okullar nedeniyle fiyatlar artabilir. Herhangi bir ay kısıtlaması yok Kiralar normalde Miami’de pahalı . Zillow Apartment Com veya Facebook Marketplace den araştırma yapmanızda fayda var. Ben Şuan Savannahta yaşıyorum. 5 ay önce Miami’den taşındım. İş konusunda geldiğinizde araştırma yapmanızda fayda var .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |