Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• miami'de kıralık oda fıyatları için hangi sıteyi önerirsiniz ?

• ⭐⭐

• zillow,
    craigslist

• teşekkürler @yapay-zeka @vermaynen

adresi açılmıyor. açabilen varmı ?

• @datrox, içinde söyledi: Miami'de kiralik oda ariyorum

teşekkürler @yapay-zeka @vermaynen

adresi açılmıyor. açabilen varmı ?

rica. Actim simdi acildi. chrome kullaniyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@datrox sorunun cevabını ben verebilirim. Miami de kiralık oda sezonu Eylul de açılıyor okullarla birlikte. Tavsiyem face book market place den araman. Yada airbnb üzerinden bulmaya çalışman . Craiglist ve roomster sakin ugraşma sahtekarlarla dolu.
    Ben temiz bir hostelde kendime ait bir oda tarzı buldum. Diğerleri ranzalı ortak yaşamda devam ediyorlar. Aylık 540 usd . Kiralık için NW veya SW tarafını seçmen gerekiyor. Burada kiralık ev piyasası latinlerin elinde ingilizce bilen bir ilan bulursan onlara acilen bak. Diğerleri ile anlaşman imkansız gibi. Kesinlikle ispanyolca ingilizce tercüme edecek biri lazım.

800 usd altında düzgün oda bulman imkansız. Buda seni hostel tarzına gitmek durumunda bırakıyor. Eğer paran var ise Brickell tarafında studyo 1300 usd var . herşey içerisinde mobilyalı.

• ⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 konudan bağımsız ama doğum günümde giriş yapmışsın abi Miami ye ahaha bende oraları düşünüyorum şimdilik talih yüzümüze gülerse forumdan bir miami li daha olacak orada 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Beklerim. Geldiğinde Miami'de çifte doğum günü doğum yaparız. Memlekete selamlar

• ⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 dört gözle bekliyorum abi 🙂

• @redsat2000, içinde söyledi: Miami'de kiralik oda ariyorum

@datrox sorunun cevabını ben verebilirim. Miami de kiralık oda sezonu Eylul de açılıyor okullarla birlikte. Tavsiyem face book market place den araman. Yada airbnb üzerinden bulmaya çalışman . Craiglist ve roomster sakin ugraşma sahtekarlarla dolu.
    Ben temiz bir hostelde kendime ait bir oda tarzı buldum. Diğerleri ranzalı ortak yaşamda devam ediyorlar. Aylık 540 usd . Kiralık için NW veya SW tarafını seçmen gerekiyor. Burada kiralık ev piyasası latinlerin elinde ingilizce bilen bir ilan bulursan onlara acilen bak. Diğerleri ile anlaşman imkansız gibi. Kesinlikle ispanyolca ingilizce tercüme edecek biri lazım.

800 usd altında düzgün oda bulman imkansız. Buda seni hostel tarzına gitmek durumunda bırakıyor. Eğer paran var ise Brickell tarafında studyo 1300 usd var . herşey içerisinde mobilyalı.

abi bu fiyatlar ne simdi korona zamani fiyatlar ucmus 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Manwe6265 Miami de korona sonrası fiyatlar uçmuş durumda stüdyo oda fiyatları 1150 usd den başlıyor. Semte göre 2000 dolara kadar çıkıyor . Facebook Market Place üzerinden takip edebilirsin

• @redsat2000 evet abi baya ucmus, daha yeni bir oda buldum 850 dolar north miami beach de

• Ulan her yer şey uçtu tr de uçtu amerikada uçtu ev fiyatları oradada arttı takip ettiğim bir kaç insan vardı youtube da gecen evler 500-550 bin dolarken şuan 800-850 bin dolardan başlıyor yanı .

Para basmaları onlarada yaramadı .

Ama daha kuçuk yerler nasıl bilemem, miamıye istek çok - şuan bakıyorum çoğu kişi boca rotan taşınıyor

• hatta ben bile Gc çıkarsa oralarda iş bakarım bana güzel geliyor güzel görünüyor sevdim gördüğüm kadarıyla -

newyork 1-2 yıl kalıp daha ılıman yerlere geçmek lazım - newyork soğunu iyi kötü biliyoruz

@redsat2000 bey nasıl işler iş imkanları yaşam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 @Manwe6265 çok uygun yerleri aşağıdaki linkten bakın derim nerelerde bilmiyorum ama 🙂

https://www.apartmenthomeliving.com/miami-fl/apartments-for-rent/studio/to-900

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 @Manwe6265 900 dolar altı sadece oda bulursunuz (vede ortak tuvaletli) yada Miami’ye bayağı çok mecralarda bir şeyler . Uzak olduğu taktirde İşe gidiş geliş zor olur veya iş olanakları az olur. 1150 dolardan sonra bir kıpırdanma başlar kiralarda . Bu dönemde North Miami’de uygun bir şeyler var . Miami’nin trafiği sabah İstanbul Köprü trafiği gibi. İşe gidiş gelişlerde North Miami nin öyle bir sıkıntısı var . Birde Güvenli bölgelere de dikkat etmeniz lazım. Little Haiti tarafı turistik bir o kadar da güvenli değil . Bunun gibi North Miami de de bazı bölgeler de sorun var. Birde okul dönemi başladı kiralama konusunda hızlı davranmanı tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@serkanist Miamide iş imkanları bu aralar Biden politikası nedeniyle açıldı. Ancak saatlik birim fiyatları hala düşük. Boca Raton sadece konaklama ve yaşam için güzel yerlerden biri . İş kolunuza göre çoğunlukla şehir merkezine gitmeniz gerekecek. Son dönemlerde enflasyon nedeniyle hayat biraz pahalandı. İspanyolca bilmeniz şart her konu için gerekli . Ev kiralarken bile gerekli . Tavsiyem Fort Lauderdale veya West Palm Beach tarafları ev iş ve yaşam konusunda

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 miami de değil de gelirsem amcamlardan dolayı florida new smyrna beach kısmına gidicem. apartment bile hazır her yere bisiklet ile gidebiliyorsun çevren de hayatını kolaylaştıran herşey mevcut home depot wallmart berber spor salonu mall sahil telefon hat satış yerleri ups bankalar cadde görünümüne geçince dolaşmak insanın içini ferahlatıyor

Untitled.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 biliyorum orası güzel bir yer . Tanıdıklarının orada ise daha da şanslısın

• @ayvalik10, içinde söyledi: Miami'de kiralik oda ariyorum

@redsat2000 @Manwe6265 çok uygun yerleri aşağıdaki linkten bakın derim nerelerde bilmiyorum ama 🙂

https://www.apartmenthomeliving.com/miami-fl/apartments-for-rent/studio/to-900

sagol abi bakicam, bu virus yuzunden geldigimden beri duzluge cikamadim bakalim 🙂

• @redsat2000 çok çok teşekkürler abi . ispanyolca şart desene biz ingilizce bilmiyoruz valla birde ispanyolca. 😞

miai güzel görünüyor kesin. ama işte yaşayan daha iyi biliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |