Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhaba, 2500$ nasil bir maas 2 kisilik bir aile icin?

• @eray26 Jacksonville, İş Olarak Antalya gibi düşün.Yazın sezon başlıyor işler otellerr , beachler yoğun olur

• @Cancan sezonluk personel mantigi yoktur insallah orada

• Arkadaslar merhaba, Jacksonville bolgesinde cami ya da islami ibadethane var mi

• @denizbilmez merhabalar, jacksonville e yerlestiniz mi

• @HockeyUmpire2 merhaba, jacsonville e yerlestiniz mi

• @eray26 Sezonluk olay var mı bilmiyorum ama yazın daha hareketli

• Jacksonville bolgesinde yasayanlar niye yorum yazmiyorlar, bilgi vermiyorlar??

Yoksa siz hickimsenin oraya gelmesini istemeyenlerdenmisiniz?? (Su soruyu yazarken oldukca zorlandim!!) 😆😆😆

• Arkadaşlar Merhaba

Türkiye yatırımlarımı malum sebeblerden ötürü başka ülkelere kaydırmaya karar verdim.
    Amerikada dolar bazlı yatırım ve kira getirisi ile benim için cazip hale geliyor, türkiye ye görede çok daha mantıklı ve ucuz, belki sonrasında ailemle birlikte yerleşme düşüncem var.

Ev fiyatlarını birkaç siteden bakıyorum güzel makul kira çarpan oranı iyi görünen evler var.
    Bildiğiniz güvenilir önerebileceğiniz doğru yatırım için yönlendirebilecek emlakçı var mı çevrenizde.
    Birde yorumlarda St Joseph in yerleşmeye uygun bir yer olduğu belirtilmişti, yaşamaya uygunsa yatırımada uygundur.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 8
  • 28
  • 196
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |