Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. Amerika'ya önce au pair ile gelmeyi daha sonra community college ile kalmayı düşünüyorum. Araştırmalarım sonucunda böyle bir bölüm olduğunu duydum. Bu bölüme daha önce giden ve duyan var mı? Bu alanda Amerika'daki en iyi college hangisi? Ona göre eyalet seçimi yapmayı düşünüyorum bu yüzden bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tsyuki Dental Hygiene Hakkında içinde söyledi:

Merhabalar. Amerika'ya önce au pair ile gelmeyi daha sonra community college ile kalmayı düşünüyorum. Araştırmalarım sonucunda böyle bir bölüm olduğunu duydum. Bu bölüme daha önce giden ve duyan var mı? Bu alanda Amerika'daki en iyi college hangisi? Ona göre eyalet seçimi yapmayı düşünüyorum bu yüzden bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Güzel bir meslek ama size göçmen vize sağlar mı bilmiyorum. Hemşirelik daha uygun olabilir.

Community College'ler her yerde üç aşağı beş yukarı aynıdır. Yaşamayı seveceğiniz ve ucuz bir eyalet/şehir olması bence daha önemli.

• @knnrn au pair ile gelince J1 vizesi ile gelicem büyük ihtimalle daha sonra değiştirmem gerekecek bu konuda çok bilgim yok açıkçası umarım sorun olmaz vizeyi değiştirmeye çalışırken. Benim için öncelikle iyi bir college olsa iyi olur tanınırlığı fazla vs. daha sonra iş bulma sorunu yaşamak istemem şahsen. Maddi olarak fiyatı uygun olmasıda önceliklerimden. Hemşirelikte şahsen düşündüğüm bölümlerden biri oraya gelince daha net araştırabilirim diye düşünüyorum. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tsyuki ABD'de eğitim alınca otomatik olarak çalışabileceğinizi düşünüyorsunuz ama bu her zaman geçerli değil. Size vize için sponsor olacak bir işveren bulmanız gerekiyor ve işverenler bunu her meslek için yapmıyor. 3 yıllık hemşirelik eğitimi ile sponsor bulmak sorun olmaz ama dental hygienist için durum nedir bilmiyorum. Ayrıca uluslararası öğrenci olarak eğitim için çok daha yüksek ücretler ödeyeceksiniz. Daha iyi okulların ücretleri de daha yüksek olacak. Dediğiniz gibi, ABD'de bir süre kaldıktan sonra sistemi daha iyi anlayacaksınız diye umuyorum.

• @knnrn emin olun bunların hepsinin farkındayım ve burası da bu konuyu ilk defa araştırdığım bir platform değil. Bu işi yapan Türk birisi var ise tecrübelerinden yararlanmak istedim. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 23
  • 154
  • 7
  • 10
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |