Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ümraniyedeyiz bizde. 7 mayısı dört gözle bekliyoruz. Amerika'nın aklımdan geçmediği bir gün bile olmuyor. inşallah bizede çıkar da 2020 de Amerikadan online oluruz. 🙂

• Biz de Küçükçekmece'den. Umarım hepimiz düşük CN'lerle kazanırız ve hayallerimize kavuşuruz 🙂

• @meraklıkedi inşallah çıkar.bende aynı durumdayım.yatıyorum amerika hayali kalkıyorum amerika hayali.her dakika aklımda.sürekli youtube deyim.video izleyip duruyorum.hayalim gerçek olana kadar çıkana kadar green card başvurusuna devam.

• @raven inşallah.bir yandan çıkacak.bir yandan küçük numarayla kazanacağız.bir yandan mülakatı geçeceğiz offfff 😂

• @sadikcagan kendinizi bukadar ezmeyin. sağlığınızdan olacaksınız allah korusun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uslanmaz 1 mayıstan itibaren sağlığınız açısından 100 metre yaklaşmayın levhası taşımalı 🙂

• @uslanmaz 🙂 birşey olmaz inş.

• 7 mayısta sonuçlar açıklanacak.7 mayıs öncesinde benim doğum günüm sonrasında çocuğun doğum günü.inşallah ikimizden birinini şansına çıkar bu sefer.

• @sadikcagan inşaallah şansınız da bahtınız da açık olsun.

• Maltepe den selamlar herkese

• Herkese merhaba arkadaşlar.
    Benim siz İstanbul grubuna bir sorum olacak. İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyoruz. Siz yaşayanlar daha iyi bilir. Semt olarak ulaşım olarak verebileceğiniz tavsiye var mı acaba ? İnternette ki sitelerden evlere bakınca hepsi çok güzel ama çevreyi ve ulaşımı bilmediğimiz için kararsız kalıyoruz . Şimdiden teşekkürler

• @nilfersev DV 2020 istanbul adaylari burada mi? içinde söyledi:

Herkese merhaba arkadaşlar.
    Benim siz İstanbul grubuna bir sorum olacak. İstanbul'a yerleşmeyi düşünüyoruz. Siz yaşayanlar daha iyi bilir. Semt olarak ulaşım olarak verebileceğiniz tavsiye var mı acaba ? İnternette ki sitelerden evlere bakınca hepsi çok güzel ama çevreyi ve ulaşımı bilmediğimiz için kararsız kalıyoruz . Şimdiden teşekkürler

Merhaba ; öncelikle iş okul gibi kriterleriniz seçiminizi etkileyecektir ; genel olarakta Sakinlik ararsanız Anadolu yakası; merkezi ve yoğunluk derseniz Avrupa yakası

• İşinize en yakın yer diyelim ama gelmeyin bence ya.Çekilir gibi değil buralar.Ha diyeceksin ki sen neden ordasın hanımın tayinini aldırabilsem anadoluya kaçmak için çok sebep var.

• @annecik teşekkürler. Okul konusunda çocuk sahibi değiliz henüz. O nedenle işimiz belli olsun ona göre seçmek mantıklı o zaman. Anadolu yakası benim tercihim eşimse avrupa diyor .

• @bfs evet haklısınız ama küçük yerlerde de artık iş bulma geçim zorlasıyor. Geçim derdi de cabası. Kısır döngü içinde kaldık resmen.

• @nilfersev DV 2020 istanbul adaylari burada mi? içinde söyledi:

@annecik teşekkürler. Okul konusunda çocuk sahibi değiliz henüz. O nedenle işimiz belli olsun ona göre seçmek mantıklı o zaman. Anadolu yakası benim tercihim eşimse avrupa diyor .

Bende şahsen Anadolu yakasını tavsiye ediyorum ; hakkınızda hayırlısı olsun o zaman

• Anadolu yakası Avrupa yakasına göre daha sakin. İnsan, trafik vb. eğer yapabiliyorsanız Anadolu yakası daha yaşanılabilir. Ben Avrupa yakasına geçtiğimde sanki başka bir ülkeye geçmişim gibi hissediyorum.

• @omertug iş olarak sorsam çok mu genellemiş olurum. Yoğunluk olarak

• @nilfersev İstanbul çok büyük olduğu için çok merkezli bir şehir. İş olanakları da aynı şekilde dağılmış durumda. Hangi sektörde çalıştığınıza göre değişecektir sorunuzun cevabı.

Yoğunluk konusunda da Avrupa-,Anadolu diye ayrıştırmaya katılmıyorum şahsen. Avrupa yakasında Göktürk'e gidin inanılmaz sessiz ve sakin bir semt, aynı şekilde Anadolu yakasında da Göztepe-Bostancı gayet kalabalık benim algılarıma göre sakinlikten uzak..

Bence gelip kendiniz deneyimleyip o şekilde karar vermeniz doğru olur.

• ⭐⭐

İstanbul / Levent

Herkese iyi şanslar diliyorum. Umuyorum hayallerimiz gerçek olur.

İstanbul'a yerleşmeyi düşünen üyeye de sabır diliyorum şimdiden. Nereye yerleşirsen yerleş trafik, çarpık kentleşme, kaos, gürültü kirliliği, hava kirliliği, balık istifi toplu taşıma, kalabalık...

Üniversiteden mezun olur olmaz arkama bakmadan kaçağım bu şehirden. Tabi hayalimiz GC ile Amerika. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |