DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Forumu seviyorum bazı YouTuberları daha az izlemiyorum ama forum aklıma geldikçe giriyorum tecrübelerim aslında yazdım bitti yeni gelmedikçe yazacak bir şey olmuyor sadece cevap verebileceğimiz ya da işimiz düşüp soru sorarsak bir durum olursa aktif oluyorum 😂😂😂 ama olsun şu an kanlı canlı tanımasam da @knnrn @crazycells @semavi @caglaror ve şu anda aklıma gelmeyen arkadaşlar sanki normal arkadaşım gibi düşünüyorum karşılaşırsak bu ne samimiyet demeyin 😂😂😂

• @gkhanfeez, içinde söyledi: Zorunlu Beyanat

Forumu seviyorum bazı YouTuberları daha az izlemiyorum ama forum aklıma geldikçe giriyorum tecrübelerim aslında yazdım bitti yeni gelmedikçe yazacak bir şey olmuyor sadece cevap verebileceğimiz ya da işimiz düşüp soru sorarsak bir durum olursa aktif oluyorum 😂😂😂 ama olsun şu an kanlı canlı tanımasam da @knnrn @crazycells @semavi @caglaror ve şu anda aklıma gelmeyen arkadaşlar sanki normal arkadaşım gibi düşünüyorum karşılaşırsak bu ne samimiyet demeyin 😂😂😂

Geldiginizin ilk yada en müsait sabahında sizi şirkete simitli kahvaltiya davet edeyim o zaman... 🙂

Benzer Başlıklar

• 1
  • 13
  • 2515
  • 404
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.1k

| | | |