Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    ABD'den B1/B2 vizem var fakat henüz ABD'ye giriş yapmadım.
    Turistik olarak gittiğimde Kanada'yı da ziyaret etmek istiyorum. Bu sebeple ABD vizesi olan kişilere kolaylık sağlanan Can Plus programını inceledim fakat detaylı bir kılavuz bulamadım.

1- 2018 yazı itibariyle başvurular ile ilgili prosedürlerde bir değişiklik yapıldığı bazı kaynaklarda yazıyor, bunlar nelerdir?
    2- Can Plus programı ile başvuruda konsolosluğa gitmek gerekiyor mu? (Son değişiklik kapsamında artık gidilmesi gerektiği gibi bir bilgi var.)
    3- En yalın haliyle izlemem gereken adımlar neler, yardımcı olur musunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhsa Can Plus Programı Devam Ediyor mu? içinde söyledi:

Merhaba,
    ABD'den B1/B2 vizem var fakat henüz ABD'ye giriş yapmadım.
    Turistik olarak gittiğimde Kanada'yı da ziyaret etmek istiyorum. Bu sebeple ABD vizesi olan kişilere kolaylık sağlanan Can Plus programını inceledim fakat detaylı bir kılavuz bulamadım.

1- 2018 yazı itibariyle başvurular ile ilgili prosedürlerde bir değişiklik yapıldığı bazı kaynaklarda yazıyor, bunlar nelerdir?
    2- Can Plus programı ile başvuruda konsolosluğa gitmek gerekiyor mu? (Son değişiklik kapsamında artık gidilmesi gerektiği gibi bir bilgi var.)
    3- En yalın haliyle izlemem gereken adımlar neler, yardımcı olur musunuz?

Su konuyu incelemenizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/340/kanada-plus-vize-basvurusu-can-visa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |