Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Part time polislikde yapabilirsiniz. Benim simdiki is arkadaslarimdan birisi eskiden part time polisdi. Haftada 20-25 saat polislik yapmis, 4 yil boyunca.

• ⭐⭐

@MySea Auxiliary police sanirim bahsettiginiz. Onlar maas almiyor diye biliyorum ancak yaniliyor olabilirim. Gonullu polislik olmasi lazim. Silah vs tasima yetkileri olmuyor.

• @Edelweiss Demek istediginiz volunteer esasina dayali polislik. Oysa part time polisler de full time olanlar gibi polis okuluna gidiyorlar ve tum yetkileri var, sadece part time schedule uzerinden calisiyorlar. Genelde bu tur polislerin ikinci bir isi oluyor, askeriyede yedeklik veya milli muhafizlik falan gibi. Yada devletin baska birimlerinde calisabiliyorlar ayni zamanda.

• ⭐⭐

@MySea Bunu bilmiyordum baya iyiymis 🙂 Tesekkurler bilgi icin.

• @Edelweiss Rica ederim!

• ⭐⭐

yararlı ve detaylı bir içerik, ilgilenen arkadaşlar mutlaka izlesin..

• Türkiyede polis olarak görev yapan biri olarak söylüyorum - gidin amerikada market - pazarcı olun - boşverin polisliği hele hele böyle zamanda.

• ses tonu berbat dinleyemedim hepsini maalesef

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton
    Röportaj

• Çok güzel bir video takipteyim.

• Bu ileti silindi!

• Türkiye'de polis memuru olmak, ABD vatandaşlığı alındığında orada polis memuru olmaya avantaj sağlar mı? Tecrübe açısından avantaj sağlar diye düşündüm. Bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim.

• Hayir. Tamamen baska bir ulkede baska kanunlar altinda baska egitimle polislik yapiyorsunuz. Turkiye'de yapilan polislikla Amerika'daki polislik cok cok farkli.

Umutsuzluk olmasin ama hatta dezavantaj bile olabilir. Birine sifirdan bi sey ogretmek, halihazirda o seyin baska halini bilen birini cevirtmeye gore cok daha kolay. Atiyorum ben hobi olarak silah kullaniyorum ama teknigim cok yanlis, kafama gore bi teknikle atiyorum vs. bir de hayatinda hic atmamis biri var. Ikinci kisi daha tercih edilebilir oluyor cunku ona sifirdan ogretmek bana tum bildiklerimi ve aliskanliklarimi unutturup cevirtmeye gore daha kolay. Yani sizin Turkiye'de kazandiginiz polislik aliskanliklarini unutturmaktansa 0 tecrubeli biri onlar icin daha iyi.

Bu arada bu dediklerim ortalama birisi icin. Isinizde asiri kalifiye, cok iyi yurtdisi gorevlerinde bulunmus, cok iyi sertifikalari vs olan biriyseniz bu dediklerim gecerli olmayabilir tabii ki.

• @MySea, içinde söyledi: ABD'de Polislik

@Edelweiss Demek istediginiz volunteer esasina dayali polislik. Oysa part time polisler de full time olanlar gibi polis okuluna gidiyorlar ve tum yetkileri var, sadece part time schedule uzerinden calisiyorlar. Genelde bu tur polislerin ikinci bir isi oluyor, askeriyede yedeklik veya milli muhafizlik falan gibi. Yada devletin baska birimlerinde calisabiliyorlar ayni zamanda.

lapd'de reserve corps diye geçiyordu sanırım hatta baya destekliyorlar reserve polisleri
    şu videoları da bırakmak istiyorum belki birine faydası dokunur her departmanın işleyişi farklı olsa da

• Boşver polisliği dostum sen ticaret yap - zaten bıkmışız polislikten. Birde orada yapmayalım. lütfen.

Bir faydası olmaz ama yapmak istersen bizim buradan daha esnekler yaş eğiyim konusunda bir çok şey var.

Başarılar.

• Polislik yapmak isteyen dostlar youtubeda police activitye bie goz atmasini tavsiye ederim. Cok zor bir meslek heleki bir cete uyesiyle karsilastiginizda ne zaman ne sekilde saldirilara maruz kalacaginiz muamma. Saliseler sizin veya karsisindakinin yasam seklini belirler gibi duruyor.

• dünyanın her yerinde zor ama usa daha zor bence. evet.

• ⭐⭐

....amerika halkinda cok silah var,ikincisi suc orani cok yuksek,gozu donmus insanlar polisdir diye acimiyorlar.polis herkese cok emniyetli yaklasiyor,iclerinde ne olur ne olmaz korkusu var.cok amerika olaylari izledim bir yerde polis hakli diyebilirim,afro-amerikanlarda siyahilerde suc oranlari daha yuksek cogunda egitim yok,soygun yapiyorlar,yasakli madde ticareti yapiyorlar,kadin ticareti filan polis siyahilere daha tedbirli yaklasiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Programmer Programmer 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |