Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @WhoCares hocam beni etiketlediğiniz için cevap veriyorum size. Demek istediğinizi çok anlayamadım lakin neden üzerinize alındınız? Direkt olarak size söylenen bir şey göremedim ben? Bol şanslar.

• @WhoCares yandex, chrome, explorer den de deneme yapın, virüs programı varsa kapatın. resimlerin boyutu ile ilgili sıkıntılar yaşayan olmuş sanırım boyutları tekrar gözden geçirin. işlem yaparken yan sayfadan bir video açın o esnada başvuru yapın.
    sayfa hata verince geri tuşuna basılınca bilgiler silinmiyor diye biliyorum. geri tusuna basıp tekrar tekrar deneyin.
    umarım her şey sorunsuz hallolur,
    biraz sakinleşmek için bir kahve için,
    üst üste bilgi giriyorsanız hata yapa bilirsiniz o yüzden kahve ve dinlenme iyi gelir
    dediğim gibi hepimiz bir umut başvuruyoruz inanın kimse kötü olsun istemem kimse de katılıyorsa benim acaba sıra mı mı alır gibi saçma bir şey de düşünmem öyle mi algılandı üzüldüm.

• @anilcangokben biraz canım sıkıldı, belkide alınmış olabilirim, kusura bakmayın.

• @Nothing-Man hepsiniz deniyorum ama tekrar deneyeceğim akşam 20:00' a kadar. Nasip de var ise olur ne yapalım. Teşekkürler.

• @WhoCares problem değil çok çok bol şanslar. Umarım sıkıntısınız başvuru sürecini atlatırsınız

• @WhoCares eğer imkanınız varsa bir de başka bir pc den deneyin?

• @WhoCares sakin olun bence denemediyseniz telefon üzerinden de deneye bilirsiniz,
    bir de dediğim gibi geri tuşunu deneyin bilgiler gitmiyorsa dediğim gibi üst üste denenmiş olur.

• Sonunda Success ! I gördüm. 2. Sayfadan sonrasına geçemeyenler için ben şöyle yaptım,
    İlk sayfayı komple doldurdum, fotomu yükledim.
    İkinci sayfada yazılacak tüm yerleri doldurdum ama hiç bir foto yüklemedim ve Continue dedim, doğal olarak hata geldi,
    Hatadan sonra sadece eşimin fotosunu yükledim ve yine continue
    Sonra oğlumun fotosunu yükledim continue
    Sonra kızımın fotosunu yükledim continue, başka çocuk kalmadığı için bu sefer hata vermedi, herkese bol şans...

• @Arden @WhoCares doğru farklı ıp lerden başka yerlerdeki pclerden de deneyin

• ⭐⭐⭐

arkadaşlar şimdi yazacağım şeyleri lütfen herkes denesin

1 windows + r tuşuna basın çalıştır kutusu çıkıcak kutuya %temp% yazın açılan sayfada ctrl a diyin ve hepisini silin

2 windows + r tuşuna basın çalıştır kutusu çıkıcak kutuya temp yazın aynısını tekrarlayın

3 windows + r tuşuna basın çalıştır kutusu çıkıcak kutuya recent yazın aynısını tekrarlayın

ardından aşağıda paylaşmış olduğum şeyi yapın.

Masaüstünde yeni bir "Metin belgesi" açın ve içerisine aşağıdaki kodu yazın.

@echo off
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    cls
    echo DNS resetleme yapildi.
    echo Cikis icin herhangibir tusa basin.
    echo YesilkartForum iyi gunler diler.
    pause

Dosyayı farklı kaydet diyerek ismini DNS Reset.bat olarak belirleyin. Oluşan dosya eğer aşağıdaki gibi görünmüyorsa uzantısını .txt den .bat a çevirmeyi deneyin.

hiç bir şekilde sorumluluk kabul edilmez dileyen yapar dileyen yapmaz.

• ⭐⭐

Arkadaşlar canınızı sıkmayın stres yapmayın daha aksam 20.00 a kadar zaman var başvurular bitmiş değil sakin olap denemeye devam edin bol şans herkesin hakkında hayırlısı ne ise o olsun

• @Nothing-Man @WhoCares bazen pc deki güncellenmeyen yazılımlar web sitelerinde bu tür hatalara sebep olabiliyor.

• Başvuruyu tamamlayamayan arkadaşlar tarayıcılarında adblock varsa kapatıp öyle denesinler.

• @Mendebur Başvuru nereden yaptınız? IPhone, Andorid, bilgisayar (crome, explorer, egde, yandex) gibi?

• Başvurunun son saatleri. bütün arkadaşlara iyi şans diliyorum. İnşallah isteyen herkese çıkar.

• Bazi youtuberlar songun sonsaat basvurdum kazandim deyince son saat basvurunca kazaniliyor zannetti arkadaslar galiba...

• Madem sorun yasiyorsunuz size yardimci olayim be sorunsuz basvurun.. ben butun basvurulari boyle yaptim... cep telefonuna internet edgeyi indirin.. bu internet exproleren bir surumu.. bunu dv siteside onayliyor zaten.. mavi amblem e isareti var ordan dv lottery sayfasina gir ve yap... tak diye...

• Bir Başvuru süresinin daha sonuna geldik. Umalım , herkes için hayırlı olan olsun. Çıkmadı diye üzülmeye gerek yok. kısmette varsa zaten Fizan da olsanız bile sizi bulur.

son sayfa da belki faydam dokunur , HATA alan , SÜRECİ TAMAMLAYAMAYAN ARKADAŞLAR için yazıyorum. ( ben bu şekilde uyguladım bir de bir başardım başvuru işlemini.)

öncelikle başvuru yapacağınız sayfayı yer imleci (booksmarks' a) kaydedin. Ya da Yıldızlayın. Ola ki başvuru yaptığınız da hata alırsanız sayfayı kapatıp o sekmeden tekrar girersiniz.

• sonra bilgileri girerken sayfa üzerinde fazla oyalanmayın ve Türkçe karakter kulanmayın.
    • ilk sayfa ve diğer sayfalar için de geçerli .
    • en son sayfa olarak size zaten bilgilerinizi kontrol etmeniz için tekrar bir sayfa getiriyor önünüze , ve girdiğiniz bilgileri seri bir şekilde kontrol edip ( eğer yanlışlık yoksa )( ki varsa zaten tekrar baştan başlamanız gerekecek ) onayınızı verdikten sonra "SUCCESSSSSSSS" yazısını görebilirsiniz. dediğim gibi ben kullandığım bilgisayar o kadar kısıtlı olmasına rağmen bu şekilde yaparak bir de bir tamamladım.

buarada amacım dalga geçmek değil , eğer ki yanlış anlayacaklar olursa diye yazıyorum.

• ⭐⭐

şimdi bu ds 260 da abd adresi yazılıyormuş ya benim bildiğim adres vs yok tanıdıkta yok o zaman nasıl oluyor

• Şundan çok net eminim ki başvuru sırasında alınan hatanın nedeni kesinlikle tarayıcı ayarlarınız değil. Benim dün akşamdan beri yapmadığım denemediğim ayar kullanmadığım tarayıcı kalmadı. 3 farklı cihaz ve telefonda denedim olmadı. En son ara ara Submit yapıp duruyordum ve ikinci sayfaya attı beni. Şuan ikinci sayfada aynı sorunu yaşıyorum. Akşama kadar sürekli deneme halinde mutlaka açılacaktır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |