Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar, başvuru kısmında şu an bulunduğum adresi girmem gerekiyor sanırsam. Ben öğrenciyim,şuan Antalya’da kira da kalıyorum fakat ikametgahım hala bir önceki yaşadığım şehirde.. Birde kirada oturduğum için ev benim adıma değil. adımıza değil ise sanırım kiracanın ismini “in care of” kısmına yazmam gerek.yardımcı olur musunuz lütfen..

• Mevcut oturduğunuz ev adresini yazıp in care of kısmına kendi anızı yaza bilirsiniz, adres konusunu da sanırım ilerde değişecek, kazanırsanız ds 260 da değiştirirsisiniz.@n0ne

• @byhero bol şans.

• @baron40 çıkmaz ise yolun sonu değil düşüncesi çok güzel bir düşünce. başarılarr

• Merhaba kuzenim adına buşvuru yapıcaz da 2. Evliliğini yaptı ilk eşinden 1 çocuk var çocuğu diğer eşinin üzerine kayıtlı başvuruda eklemesine gerek varmı yoksa çocuksuz normal evli olarak mı başvuracak?

• @Mrfirat bildiğim kadarı ile çocuğu belirtmesi lazım, sonuçta onun boşanmış olması bir şey değiştirmez.

• @muhlis chrome firefox bunları denedim hep aynısı oldu sonra internet explore ile denedim bi sıkıntı çıkmadan başvurumu yaptım ben

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Mrfirat boşandığı eşten olan ile yeni eşten olan sanırım hepsini birlikte yazacak (üveyde evlatlık da olsa diye sanırım yazıyordu) bende de bir çocuk vardı onu ekledim

• @Oktay-İbiş teşekkürler halledebildim sanırım biraz seri davranmak gerekiyor

• @akıf_turk chrome den hızlı davranıp hallettim teşekkürler herkese bol şans

• @Mrfirat çocuğunun nerede olduğu, velayetinin kimde olduğu vs önemli değil, eğer resmi kayıtlara göre çocuğu varsa (21 yaş altı, bekar) yazmak zorunda.

• ⭐⭐

@aysegul velayeti bende değil eğer kazanırsam mülakata vs. çocuk da yanımda mı olmalı mi annesinin rızası şart mı (pasaport yok çocuğun) gc ile yurtdışı olmak için

• @haymatlos_ çocuk eğer sizinle abd ye gelmeyecekse mülakata vs gelmesine gerek yok. Ds260 formu doldurma, sağlık muayenesi ve mülakat gibi süreçler green card alacak aile bireyleri için yapılacak şeyler. Ama başvuru formunda sahip olduğunuz 21 yaş altı ve bekar çocuklarınızı bilgi verme mahiyetinde eklemek zorundasınız. Çocuğun bazı bilgileri ve fotoğrafı gibi.(pasaport bilgisine gerek yok)

• @haymatlos_ bu arada ben çocuğun green card almayacağını varsayarak yazdım. Çocuğunuzun green card almasını, sizinle abd de yaşamasını istiyor musunuz?

• ⭐⭐

@aysegul ben istiyorum da kazandığımda ilk başvuru birlikte yapmazsak sanırım sonra yapamıyormuyuz (eğer annesi sorun çıkarırsa mecbur al sen bak diyecem)

• @haymatlos_ talihli olursanız, tabiki onun için de süreci devam ettirmeniz gerekecek. Pasaport, mülakat vs.

• @baron40 hayırlı olsun, tebrik ederim

• Anlaşılan bu sene katılım daha fazla, passaport şartı geldi gitme şansımız arttı mantığıyla başvuran daha fazla kişi var gibi. 😁😁 Çıkma şansı %0,09' a düşmüş olmasın.

• @Concorde Sırf başvuru için pasaport çıkaran çok insan tanıyorum. Tabii benim tanıdığım bu kısıtlı sayıyı genelleme kabul edip bir çıkarımda bulunmak doğru olmaz ama ben şansımızın arttığını düşünmüyorum. Daha fenası kendini akıllı zannedip geçersiz pasaport numarası veren ya da uyduran bir sürü insan var. Bu insanların vizeyi alamayacakları kesin ama talihli olarak seçilebilirler sanırım. Eğer başvurudaki bilgileri o an doğrulayan bir sistem geliştirmedilerse tabii.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |