Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Rhonster fotoğrafta pixel, boyut vs. değişti mi? bende 600x600, arka fon açık renk biliyordum?

• ⭐⭐⭐⭐

@metn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster fotoğrafta pixel, boyut vs. değişti mi? bende 600x600, arka fon açık renk biliyordum?

doğru olan o ama arkadaşın biri güya şaka yaptı geçenlerde bu forumda yanlış bilgi paylaşılıyor özellikle resim ve adresle ilgili dedi. Lafım onaydı meğer yanlışsa neden forumda belirtilenlere göre hareket ediyorsun diye.

• Bitsin şu başvuru artık. Forumu okuyasım gelmiyor 😟🙏

• ⭐⭐⭐

selamun aleyküm cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar.

• Bu sene 9 kişiyi GC başvurmaya ikna ettim, ama hiç pişman değilim hepside güzel insanlar 🙂

• @topraxxx Son 5 gün 🙂

• @Oktay-İbiş Günaydın abi hayırlı kazançlar

• @Nothing-Man Ankarada yaşıyorum hocam ben.gerekçenizle beraber ilgili arkadaşa bildirirseniz aynı gün alırsınız dediler

• @profaxes, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu sene 9 kişiyi GC başvurmaya ikna ettim, ama hiç pişman değilim hepside güzel insanlar 🙂

Linç is coming😁

• ⭐⭐

insan rüyasında tr plakalı araba mı görür usa da nasıl paronaya olmuşsa artık çekiliş yapılsaydı da stres kalmasaydı

• @profaxes, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu sene 9 kişiyi GC başvurmaya ikna ettim, ama hiç pişman değilim hepside güzel insanlar 🙂

K3şke zorlamasaydın 😁 su akar yolunu bulurdu.

• @profaxes hocam imzanızdan anladığım kadarıyla 7 yıldır başvuruyorsunuz.. Belki bunca sene çıkmamasının sebebi her sene ikna ettiğiniz kişiler olmasın :)) Şahsen ben başvuru süresi bitince söylüyorum herkese 🙂

• Birde şunu düşünmek lazım ABD nin yıllardır İran’a uyguladığı yaptırım-ambargolar ortadayken her sene yinede bu ülkeden piyangoya basvuracak kişilere bu hakkı tanıdığını biliyoruz. Genel olarak devletlerin bu tip durumlarda iletişim yahut sorunları hükümetler nezdinde olur o ülkenin halkına herhangi bir yaptırım yahut yasak getirmezler
    Bu gibi durumlar yaşansa dahi ülkemizden yeşilkarta başvuruları ABD zihninde engelleneceğini düşünmemekteyim

• ⭐⭐

Bizde başvurumuzu yaptık hayırlısı ne ise o olsun herkese bol sans arkadaşlar

• Herkese hayırlı sabahlar eminim yazılmıştır fakat aratmama rağmen bulamadım chrome den başvuru ekranı açıldı sonuna geldiğimde hata veriyor ne yapmam lazım

• ⭐⭐⭐

@muhlis hata alman normal 1 kaç kere f5 refresh yap olmadı mozilla firefox indirip deneyebilirsin.

• s.a herkese merhaba. 31.10.2019 saat : 10:55.
    Bende eşim ve kendi adıma başvurdum ilk defa başvuruyoruz. herkese bol şans diliyorum.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• En sonunda bizde ailecek başvurduk hayırlısı bakalım herkesin yolunu Allah açık etsin çıkarsa gideriz çıkmaz ise yolun sonu değil

• Bu arada fotoğrafları tamamen evde akıllı telefonla ile çekip greencardfoto programıyla ayarlayıp sisteme yükledim hicbir sorun yaşamadım ekstradan fotoğrafciya 30-40 lira vermeyin çok basit 2 dakikanızı almaz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |