Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahmet-34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhabalar pasaportum geldi başvuru yapıcam bu pasaport no sağ üst köşedeki pasaport sanırım onumu yazcaz ❓❓

Merhaba @ahmet-34 bey. Pasaportunuzun ilk sayfasında önünde U harfi ile başlayan toplamdada 8 rakamdan oluşan numaradır sizin pasaport numaranız onu yazacaksınız pasaport no kısmına. U harfinide pasaport numaranızın başında yazmanız gerekiyor bunu sakın unutmayın.

• Merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum kısmetse ilk kez ailemle şansımı deneyeceğim bana çıkarsa eşim ve cocuklarim da benimle amerikaya gelebiliyor mu bu arada kadrolu özel eğitim öğretmeniyim amerika da özel eğitim merkezlerinde ya da rehabilitasyon merkezlerinde calisabilirmiyim yoksa orada tekrar bu alanda eğitim mi görmemiz gerekiyor 14 yıllık öğretmenim bir de çıkarsa istifa süreci nasıl oluyor amerikaya gitmek için herkese bol şanslar ve cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi günler

• ⭐⭐⭐⭐

kütahyalı kimse yok mu ya 😃

• ⭐⭐⭐⭐

rosetta stone kullananlardan kim var bende programın sesi bazen gidiyor hiç söylemiyor ya da sesi algılamıyor nasıl düzeltiriz bunu ?

• @Rhonster @Oktay-İbiş abi kullanıyordu sanırım.Memnun musun programdan ? senin de paylaştığım video eğitim seti vardı galiba, hangisi faydalı?

• ⭐⭐⭐

@Rhonster ben kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım ses konusunda ilk giriş te mikrofon kulaklık ayarlarını soruyor. şimdi bende 1141 hatası verdi reset atayım

• @dmrtkn can çolpan mı etkili Teksas için ? daha önce de videolarına denk gelmiştim şimdi yine bir bakındım, çok takip ettiğim biri değil.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

rosetta stone kullananlardan kim var bende programın sesi bazen gidiyor hiç söylemiyor ya da sesi algılamıyor nasıl düzeltiriz bunu ?

aşşağıya ss leri yükledim programı açtığında bu şekilde soru sorması lazım

https://imgyukle.com/i/adsiz1.EsrlSA

https://imgyukle.com/i/Esr4eS

• @krgnhlada başvuru esnasında derken; mülakat tarihi aldığında veya evrak talep maili aldığında mı ibraz edecek?

• @ayvalik10 teşekkür ederim bilgilendirme için.

• ⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster @Oktay-İbiş abi kullanıyordu sanırım.Memnun musun programdan ? senin de paylaştığım video eğitim seti vardı galiba, hangisi faydalı?

bende paylaşmıştım eğitim seti benim set teorik benim setle beraber kullanılırsa efsane etki bırakır bu rosetta stone. gayet iyi bir program. kulaklığı çıkar tak yapınca düzeldi ses

• ⭐⭐⭐⭐

@gezgin34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@krgnhlada başvuru esnasında derken; mülakat tarihi aldığında veya evrak talep maili aldığında mı ibraz edecek?

mülakat esnasında ibraz edecek

• @gezgin34 Evet evrakları iletirken diyelim

• @gezgin34
    şimdi siz hanımefendinin sadece pasaportunun üzerinde eski soyismi olan ama geçerlilik tarihi olan pasaportla başvurmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla

Eğer bu işlemi yapacak ve sadece geçerli pasaport nosunu kullansanız bile, dv lottery başvurusunda hanımefendinin güncel isim soyismini kombinasyonunu kullanması gerekli

Çünkü loto başvurusunda da o anki bilgileri istiyor

Teknik olarak geçerli bir pasaportla başvuru yapmanın, eğer değişmiş soyisim le başvuru yaptığı takdirde bir sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum

Benim asıl merak ettiğim konu, eğer ki hanımefendi dv 2021 talihlilerinden olursa

Mülakat aşamasında mutlaka dv lottery başvurusunda kullandığımız pasaportu(şu an geçerli olmasa bile, bunu sahte numarayla başvuruları engellemek için istiyorlar) götürmeniz isteniyor

Burada başvuruda kullandığı güncel soyisimle, soy isim dışında tüm bilgileri eski pasaportundan aldığı bilgileri kullanarak yaptığı başvuru problem olurmu?

Esasen baktığımızda başvuru aşamasında geçerli bir pasaport, ama formda güncel soyisim

Bunu yalan beyanda sayarlar mı? Esas önemli olan bu

Buna en net ve doğru cevabı sayın @crazycells verecektir

• @baron40 evet gelebiliyor, başvuruda mutlaka eşinizi ve çocuklarınızı forma ekleyin, meslek konusunda forumun arama butonunu kullanabilirsiniz, bu konuda ek olarak Ahmet Serdar Eker bey youtube da içerik üretiyor, ilginizi çekerse bakabilirsiniz, bol şans

• başvuru esnasında verdiğimiz e-posta adresine herhangi bir posta geliyor mu başvurudan sonra? başvuru yaptınız ya da case number bilgisi vb?

düzeltme: case number değil, confirmation number 🙂

• @elektra Hayır Gelmiyor.

• @Muhtaradana bakınız nokta atışını nasıl yapıyor 🙂 adamsın @Muhtaradana 🙂

• @Nothing-Man rahatladım, teşekkürler 🙂

• @elektra Rica ederim, Bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

30

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |