Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ve sitede bazı onaylanması gereken tikler arasında şöyle bir yazı var "I accept that photos taken by this site may be rejected by the authorities and that the site is not responsible for any loss or expense arising therefrom" ben bu siteden fotoyu alırsam başvurum kabul edilmeyebilir diyor ne yapacağım şimdi?

• @marcus94 tik atmanıza gerek yok.

• @marcus94 bu genel bir prosedür, her hangi mahkemesel bir sorumluluk almamak için, siz yükleyin ve video daki talimatları izleyin lütfen bir sorun yaşamazsınız.

• @Nothing-Man Adsız.png yeşil alanı en fazla bu kadar yapabildim çeneme gelmesi lazım değil mi yeşil yerin sanırım bu fotoğraf olmuyor biyometrik fotoydu bu foto bununla yapamaz mıyım?

• @marcus94 çenenin tam altına gelmesi lazım, biometrık sanırım bu olmamıs

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marcus94 bu biometrik resim galiba ondan olmadı fotocudan ilk çekildiğin resim olan VESİKALIK mail olarak ister misin çok yakın olduğun için olmaz şu anda siteden arkdaşların yaptım 2 adet sitedende onaylıyorum istersen bana gönder

• Merhaba Arkadaşlar forumu 1 yıldır sessiz takip ediyordum yeni üye oldum bir sorum olacak. Pasaport çıkarmak için fotoğraf çekildim ve işlemleri de yaptım Ancak kuralları okuduğum zaman '' Sürücü belgesinden veya diğer resmi evraklardan kopyalanan ya da dijital olarak taranan fotoğraflar kabul edilmeyecektir'' böyle yazıyor. pasaportta kullandığım için diskalifiye olur muyum

• ahahahah oda iyiymiş 🙂

• @marcus94 Malesef bu uygun değil biometrik olmuş bu 😕

• ben evde tekrar çekineceğim kendi telefonumla. Flaş patlatmak sıkıntı çıkarır mı?

• Herkese merhaba
    Formu doldururken doğduğum şehir yerine yaşadığım şehri yazmışım.Bu sonradan düzeltilebilir bir hata mı yoksa elendim mi?Cevaplar için teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turkeycel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba Arkadaşlar forumu 1 yıldır sessiz takip ediyordum yeni üye oldum bir sorum olacak. Pasaport çıkarmak için fotoğraf çekildim ve işlemleri de yaptım Ancak kuralları okuduğum zaman '' Sürücü belgesinden veya diğer resmi evraklardan kopyalanan ya da dijital olarak taranan fotoğraflar kabul edilmeyecektir'' böyle yazıyor. pasaportta kullandığım için diskalifiye olur muyum

fotograf size aitse bir problem olmaz.

• @Umay-Korkmaz bildiğim kadarıyla şuan yapılacak bir şey yok, eğer olur da seçilirseniz, böyle ufak şeyleri fazla dert etmiyorlar diye biliyorum, (okudum)

• ⭐⭐

arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum geçen sene çektirdiğim green card için kullandığım,, fotoyla pasaport çıkarttım bu geçen yıl yanlış foto kullandığım anlamına mı geliyor sizce?

• Sürücü belgesinden veya diğer resmi evraklardan kopyalanan ya da dijital olarak taranan fotoğraflar kabul edilmeyecektir'' ibaresi yani simdi fotograf cekildik pasaport cikarttik ve digitalini cekilis icin uygun hale getirip basvuru yaparsak olmazmi diyor ?

• Biotmetrik foto kullanılıyor pasaport için ve evet greencard için yanlış foto oluyor biometrikler sıradan vesikalık çektirip onu forumda adı geçen tonla siteden birinde croplayıp check edin 2 dklık iş max

• Biometrik formatı uygun değil, kafa büyük kalıyor.Sistemlerinde direkt formata gözeten bir sistem varsa evet geçersiz oluyorsunuz.

• ⭐⭐

@halim35 ben çok iyi bir siteden düzenlemiştim dijital halini istenilen şartlara göre ama arkadaşım patladı galiba eğer izin verirse buraya atacağım fotoğrafını birde sizler bakarsınız uygun mudur değil midir @Nothing-Man evet sistemleri var kontrol edip siliyor formata uymanları

• 2020 de çok büyük hayal kırıklılığı oldu ama bu sene daha bir umutluyum. Bekle beni chicago : )

• @sorroo hayırlısı olsun 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |