Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya tetanozun süresi bildiğim kadarı ile 5 sene ama araştırılmaya değer bir konu 🙂 diğer aşıları araştırıp bulabilrim ama evli kişiler için ciddi rakamlar bana göre.

• @Oktay-İbiş yapılabiliyor ama zor sanırım, zamanı yolu yordamı önemli bu işin. Belli süreler öncesinde yapılması gerekiyor falan.. Benim tek bildiğim Kadir Bey var bu işi becerebilmiş ve başarabilmiş yani aşı işini önceden halledebilip bunu da unganlara kabul ettirebilmiş, başka da vardır belki ama çok azdır.

• ⭐⭐⭐

@aysegul yaptıracağımız aşıları zaten sağlık bakanlığı yapıyor olucak ve aşı kartıda veriyor bildiğim kadarıyla ama bazı duyumlarda yine takrar aşı yapıldığı yönünde.

• @Oktay-İbiş aynen sanırım unganlarla verilecek bir mücadele ile ilgili bi durum 😁 çünkü Kadir Bey in kendisi eşi ve bir çocuğu hiç aşı olmadıar, bir çocuğuna galiba aşı yapabilmişler.

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@hüseyinn o iş ilede şöyle bir şey söyeliyeyim. halkeğitimden açıkta okuyacaksınız kredi puanına tabiisiniz yani bildiğim kadarı ile her sene 1 sınıf. ama akşam lisesine yazılır iseni aylık 580 tl ödeyerek sizi geçiriyorlar etrafımda fazlası ile gidenler var. konuya hakim olan arkadaşlar yardımcı olabilirler. yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Kayıdını yaptırdık dersler başarılı olursa 1,5 yılda orta okul bitiyormuş, lise de sanırım 3 yılda bitiriliyor diye biliyorum, akşam öğretimine yazılması biraz zor çünkü iş ev işi falan pek zaman kalmıyor

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn haklısın kardeşim hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐

@aysegul 🙂 adamlar bildiğin iyi silkeliyor milleti 🙂

• Millet baya işi olayına kapılmış çıkıcak modun da falan okadar takmayın sonrası üzücü çünkü çıkmama olasılığı çok yüksek zaten burdakilerinde çoğuna çıkmıcak 3 5 kişi belki burdan bana da çıkmıcak zaten kapılmayın okadar 😀😀

• @aysegul bende güveniyorum da ben bizim afacanlara güvenmiyorum 🙂

• @ahmet-34 kardeşim zaten bizimkide kesin çıkacak demiyoruz olduki çıkarsa en azından dimdizlak kalmiyalim bazı şeyleri bilelim diye fikir alışverişi

• Grubun amacı tamamen iyi niyetli daha rahat fikir alışverişi yapmak amaçlı kuruldu kötü niyetli birşey yok. Şahsen bana çıkmasa örnek veriyorum @Oktay-İbiş abiye @omerelci ye çıksa onlardan çok sevinirim bu sene olmazsa seneye derim hatta daha çok sevinmeleri için elimden geleni yaparım

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn gülşende bol bol ya tutarsayı dinlemek lazım 🙂

• @Oktay-İbiş ben daha çok macera dolu Amerika'yi dinliyorum abi ozelliklede hey Memo burası Texas Amerika kısmını 🙂🙂

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş ben daha çok macera dolu Amerika'yi dinliyorum abi ozelliklede hey Memo burası Texas Amerika kısmını 🙂🙂

🙂 rafet el roman candır severim gençliğimizde çok dinlerdik

• hayal kurması bedava yahu. çıkmazsa seneye kadar yine hayal kuracağız zaten. 😉 çıkarsa da ne ala.

• ⭐⭐⭐

@elektra hakkımızda hayırlısı 🙂 çıkmazsa bir dahaki seneye diyip bkliyecez. ama şöylede bir durum var çıkmayanlar en azından biraz daha fazla para biriktirebilcek ve önden giden arkadaşlarda ara ara foruma girip deneyimlerini paylışacaktır...

• Sürekli olarak hayal kurmayın kendinizi kaptırmayıncılar var ya, hayal dünyasından ergen evladını kurtarmaya çalışan ebeveynler gibi gelip koca koca adamları uyarıp gidenler hani..
    Neyse ya, hababam sınıfında herkes tek ayak üstünde sıraya dizilmişken gelip sırıtıp giden çocuk var ya onu hatırlıyorum bazen..
    Hiçbirinize çıkmicak hahahahha çıkmicak işte çıkmicak hahahah gibi 🤔
    Arkadaş dayanamiyorum yazıcam yine, ya koca koca insanlar, Allah aşkına bi salın bi rahat bırakın insanları ya evet çıkmayınca bazıları çok dağılıyo evet ama bırakın onu da yaşasın, o olgunluğu kazanması için bir sebeptir belki burası da, ay bi rahat bırakın..
    Bazen ben de okuyunca bazı yorumları, soruları diyorum, ah be kardeşcağızım bi dur bi çıksın önce oraya gelene kadar oooo, diyorum ama buraya gelip heves kırma müdürü gibi cevabı yapıştırmıyorum, önceden araştırmanın bilgi sahibi olmaya çalışmanın ne zararı olabilir, en kötü ihtimalle genel kultür olarak durur zihnin bir kenarında, nedir yani aaaa

• ⭐⭐⭐

@aysegul insanların haklı olarak korkuları var birde ülkede gerginlik siyasi durum vs. aslında çok görmemek gerek ama herkes kendini her şeye hazırlamalı ve hazırlıklı olmalı biz ne kadar yazıp çizsekte kafalarındaki düşünceleri değiştiremeyiz. çıkarsa kurtuldum çıkmazsa bittim dememeli bu sene olmaz seneye diyebilmeli dedim ya herkes başka düşünür başka başka hayal eder. geçende demiştim Türkiyede passata biniyorum amerikada cadillac binsem ne değişir bence bir şey değişmez. ALLAH herkesin gönlüne göre versin utandırmasın mahçup etmesin hayallerini gerçekleştirebilsin.

• @aysegul kardeşim resmen dusuncelerime tercüman olmuşsun dediklerinin hepsine katılıyorum. Ve suda unutulmamaliki insanlar hayalleri için yaşarlar

• Sana ne kardeşim? Öylesine başvuran, kurada çıksa bile bir sürü işle uğraşması gerekeceğini bilmeyen insan tabii hayal kurmaz. Gerçekten isteyenler, hayal de kurar, araştırma da yapar, ingilizcesini de geliştirir. Gayet doğal bir şey bu. Hayret bir şey ya! Sinir oluyorum böyle eğlence öldürücü, olumsuz tiplere 😑

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |