Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş mutlaka art niyet söz konusu değil ama şu an değil de sonuçlar açıklanınca talihliler arasında bir WhatsApp grubu kurmak daha mantıklı bence.
    Hem düşünsenize grupta bir ya da iki kişi kazandı. Diğerleri kazanamadı biraz üzücü ve tuhaf bir durum olurdu😥 Bu benim fikrim tabi.

haklı olabilirsiniz ama şu var kimse çocuk değilki bana çıkmadıda arkadaşıma çıktı üzülmem aksine sevinirim ama herkeste benim gibi düşünmek zorunda değil tabikide. kazanana ALLAH yardım etsin yüzü gülsün kazanmayanada seneye nasip etsin 😉

• @Oktay-İbiş yok rica ederim art niyet falan demeyin, niye öyle düşünülsün zaten, forumu bırakın gruba gelin de demiyorsunuz 😁😁 hatta daha pratiktir iletisim açısından da sadece bilgiye ulaşımın genele yayılması ve kalıcılığı ile ilgili daha önce de benzer tavsiyelerde bulunmuştu kendisi, o yüzden öyle bir dipnot vermek istedim. Yoksa kim karışabilir, dileyen dilediği platformlarda bulunabilir tabiki 👍 lütfen yanlış anlamayın 😏

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn temizlikçi olarak girdim (cleaning staff) ama kabul edilen meslek grubunda 4 puan alabiliyor. isterseniz bakın tekrar ama alması gereken puanı 7 olarak biliyorum yanlış yönlendirmede yapmak istemem...

• ⭐⭐⭐

@aysegul estafrullah kesinlikle yanlış anlamıyorum. ben şöyle düşünmüştüm mesela geçen benim aklıma bir fikir geldi garip gelicek belki ama o an pc başında değildim çocukları okula almaya giderken arabada geldi ama unuttum o anda hani böyle bir şey geldiğinde arkadaşların whatsaba yazıp forumdada tartışır konuşabiliriz. biraz dağınık oldu kusura bakmayın birtaraftan müşteriye bakıp bir tarafdan foruma kafa gidiyor biraz mazur görün 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş mutlaka art niyet söz konusu değil ama şu an değil de sonuçlar açıklanınca talihliler arasında bir WhatsApp grubu kurmak daha mantıklı bence.
    Hem düşünsenize grupta bir ya da iki kişi kazandı. Diğerleri kazanamadı biraz üzücü ve tuhaf bir durum olurdu😥 Bu benim fikrim tabi.

haklı olabilirsiniz ama şu var kimse çocuk değilki bana çıkmadıda arkadaşıma çıktı üzülmem aksine sevinirim ama herkeste benim gibi düşünmek zorunda değil tabikide. kazanana ALLAH yardım etsin yüzü gülsün kazanmayanada seneye nasip etsin 😉

Tabii elbette ki, aslında demek istediğim kazanamayan değilde kazanan kişi için biraz garip olur sanırım. Diğerlerini üzmemek için sevincini bile yaşayamaz herhalde. Yani ben olsam öyle olurdum😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya benim arkadaşımsa sevincimede sevincinede ortak olurum. forumunda amacı bu zaten 🙂 nasılki forum dışında buluşmalar oluyorsa mesela etkinlik gibi bence yadırgamamak lazım sevincinizi istediğinizi gibi yaşayın bence 😉

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@hüseyinn temizlikçi olarak girdim (cleaning staff) ama kabul edilen meslek grubunda 4 puan alabiliyor. isterseniz bakın tekrar ama alması gereken puanı 7 olarak biliyorum yanlış yönlendirmede yapmak istemem...

Çok teşekkür ederim sağolun o kısma kadar nasıl gelebildiniz ben bir türlü yapamadım o puanı göremedim bana onu anlatabilirmisiniz, talimatları okudum ama yapamadım da.

Buldum buldum çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için sağolun.

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn rica ederim takıldığınız bir yer olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. yada sayın @crazycells yada @Muhtaradana ve diğer ismini hatırlayamadığım arkadaşlarda size yardımcı olurlar.

• ⭐⭐

@aysegul Kusura bakmayın uzatmak bende istemiyorum pasaport randövusundan yabancı devletlerin pasaport numarası kullanma tarihi ve ad soy ada dediğim gibi erişim olduğunu söyledi. Buradan bütün forum ailesine sesleniyorum eğer pasaport ile ilgili bir hata yaparsanız direk diskalifiye edileceksiniz o yüzden dikkatli girelim arkadaşlar 👍

• ⭐⭐⭐

aklıma şöyle bir düşünce geldi örneğin sağlık raporu işinde 3 adet iğne vuruluyor 20 ila 200 dolar arası. önümüzde uzun bir süreç var mesela sağlık ocaklarından aşları yaptırıp kartıda elimize alsak nasıl olur ? 20 dolarda cebimizde kalsın 🙂 fikri düşüncesi olanları buraya alalım.

• ⭐⭐⭐

@LordBolton bilgilendirme için teşekkürler

@hüseyinn rica ederim takıldığınız bir yer olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. yada sayın @crazycells yada @Muhtaradana ve diğer ismini hatırlayamadığım arkadaşlarda size yardımcı olurlar.

7 puan altında olduğu için mecburen açık öğretim den orta ve liseyi bitirmesi gerekiyor değil mi başka türlü oluru yok galiba bu işin.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş sanırım bu biraz da benim hassas yapımla ilgili😊

• @LordBolton rica ederim 👍

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn evet mesela bende orta2 den terkim ilkokul mezunuyum ama hem kendi işyerim hemde devletten aldığım emlak gayrimenkul danışmanlığı sertifikası var. ve emlak işinde olmam sebebi ile 7 puan veriyor. yani şöyle hem marketim hemde emlak işi yapıyorum. maliyede kaydım da var.

• ⭐⭐⭐

@bidünya saygı duyarım herkesin bir hassas yönü var 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aklıma şöyle bir düşünce geldi örneğin sağlık raporu işinde 3 adet iğne vuruluyor 20 ila 200 dolar arası. önümüzde uzun bir süreç var mesela sağlık ocaklarından aşları yaptırıp kartıda elimize alsak nasıl olur ? 20 dolarda cebimizde kalsın 🙂 fikri düşüncesi olanları buraya alalım.

Bildiğim kadarıyla öyle olmuyor. Sadece ungan kliniğinde yapılan aşılar ve oradan alınan sağlık raporları geçerli.

@hüseyinn evet mesela bende orta2 den terkim ilkokul mezunuyum ama hem kendi işyerim hemde devletten aldığım emlak gayrimenkul danışmanlığı işinde olmam sebebi ile 7 puan veriyor. yani şöyle hem marketim hemde emlak işi yapıyorum. maliyede kaydım da var.

Çok sağolun gerçekten harika anlattınız tekrardan teşekkür ederim o zaman ilk iş açıktan orta ve lise bitirtmek☺

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn o iş ilede şöyle bir şey söyeliyeyim. halkeğitimden açıkta okuyacaksınız kredi puanına tabiisiniz yani bildiğim kadarı ile her sene 1 sınıf. ama akşam lisesine yazılır iseni aylık 580 tl ödeyerek sizi geçiriyorlar etrafımda fazlası ile gidenler var. konuya hakim olan arkadaşlar yardımcı olabilirler. yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |