Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• stres stres stres bu işin her anı stres , çıktıktan sonra süreç stres, herşeyi hallettikten sonra amerikadaki ilk yılınız stres 🙂 ama ben bu stresleri çekmeye razıyım ve çekmeye razı olan herkeze çıkmasını diliyorum.

• @sefer-çavuş evet işte ben de o yuzden pek bilemiyorum.
    Eger tutarsa üfürükçülüğe mi başlasam ne?😁
    Tövbe estağfurullah 😓

• En enteresan olanı benimki galiba 😃 son gün son saat ekşide görüp basvurdum.telefon kamerasından vesikalığı çekip atmıştım :)) sonrasında hiç önemsemedim aklıma dahi gelmedi taki açıklandıgı gün yine ekşiden fark ettim girdim sistem çökmüştü 1 saat sonra baktım ve kazandım :)) Tabi ozamanlar case nonun önemini bilmiyoruz 😃

• @yekta yok artık
    Bir de utanmadan yazmış 👏🤣

• Arkadaşlar ahan da buraya yazıyorum 15 Mayıs 'ta eğer kazanmadıysam Orhan Gencebay'dan Batsın Bu Dünya isimli şarkıyı dinleyeceksiniz.
    Eğer kazandıysam heyecandan ölmediysem Mezdeke koyacam posta. Artık ruh halimi ordan anlarsınız hepinize bol bol şans.

• Bence Sıla'dan Oluruna Bırak şarkısının nakaratını paylaş, 🙂

Oluruna bırak, her neyse geçer
    Hayata zulmedip üzülmeye mi değer
    Oluruna bırak, her neyse geçer
    Gün doğsun hele bi', üzülmeye mi değer?

• @asilcenk bu şarkıyı da çok seviyorum ama o ilerleyen gunler icin daha uygun sankim🤔

• @asilcenk dualarım sizinle inşallah bir mucize olacak ve sizde mülakata gireceksiniz çok istiyorum sizin numaraya sıra gelmesini

• @gözde iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bende içimde hala ufak bir umut ışığı tutmaya çalışıyorum...

• Bizde çok kazanmak istiyoruz ama kendi içimde kendimi telkin ediyorum hep çıkmazsa da dünyanın sonu değil 35 senedir bu ülkede yaşadığım gibi 1 sene daha beklerim çıkmadı mı bir sene daha beklerim ama asla vazgeçmeyeceğim. Green Card ile ilgili kendime tek kızdığım nokta çok okuyan araştıran bir insanım ailemin çoğu sürekli Amerika'da yaşamasa da tatillerde yada doğum için gidip geliyorlar ben senelerdir kardeşime derim GC ye başvur diye söylerken ben neden başvurmamışım .Bu yılda başvuru zamanından 2 ay önce tekrar kardeşime derken bak bu sene kesin başvuru yapıyorsun diye eşimin biz neden başvurmuyoruz sorusu üzerine aklım başıma geldi bunda da bir hayır vardır diyorum ama kısmet çıkmazsa yıkılmak yılmak yok .Gruptaki bütün arkadaşların gönüllerince olmasını diliyorum .

• @asilcenk siz gideceksiniz bizden önce bende köpüşünüzü nasıl götürdünüz diye size sorup tecrübelerinizden yararlanacağım daha

• Lottery şeklinde devam ettiği sürece yılmam çıkana kadar her sene başvururum ancak korkum bu kaldırılırsa o zaman ümitler benim için bitti demektir.

• @gözde inşallah isteyen hepimize çıkar ve daha iyi hayatlara sahip olacak şekilde gelecekler inşa ederiz.

Kazanınca, bu yıl olur ise olur olmaz ise bir daha başvurmam dedim. Başvurmayacağımda, bazen ilkel inançlar (nasip, kader, hayırlısı her ne ise) ile hareket etmek (özellikle 40'ından sonra) daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

Gidebilir isek mutlaka ufaklığımız ile uçakta yaşananları, sınır kapısından geçişi, belgeleri vb. herşeyi detaylı anlatırım. Sizin PUG'ınızda sizinle gelecek değil mi?

• @asilcenk evet kazanırsak kızımda gelecek biz nereye o oraya ömrümüz olduğu sürece 😃

• @ekpr öyle düşünmeyin o zaman da şartlar size uymuyorsa siz şartlara uymak için çabalarsınız yeter ki isteyelim inşallah başka yollara gerek kalmadan hepimizin yüzü gülecek

• Mutlaka B planınız da olsun arkadaşlar. Çok fazla umutlanmayın. Hayatım boyunca 4 ayağımın üstüne düştüm. Hep şans beni buldu. Ben bana çıkmış gibi yaşayıp hayaller kuruyorum kaç gündür. Ama 'has not been selected' yazısını görünce sandalyede takla atacağım da bir gerçek. 🙂

• @hsndmn ben 'has not been selected' deyince ağlayabilirim inan bana 🙂 umarım 16 mayıs sabahı gülerek dolaşırız hepimiz 🙂

• @vecihi Dalga falan geçiyorum da tokat yemişe dönerim. Cidden yıkılırım yani. Bu kadar hayalden sonra 'has not been selected' yazısına hazır değilim. İnşallah hepimize çıkar..

• ben de böyle hayallere dalıp sonucuma baktığımda "has not been selected" yazısını görüyordum.Geçen sene "has not been selected" yazısını düşünüp umutsuz bir şekilde sisteme girip kazandığımı öğrenmiştim.Benim totemim de buydu 🙂

• @crywolf34 şimdi ne durumdasın? mülakat oldunmu gidiş ne zaman hayırlısıyla?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |