Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach çok şükür c1- seviyesindeyim

Ben de IELTS'ten 6.5 puan aldım.

Ama TOEFL 100 üstü puana çekmek istiyorum.

O da Amerika'da olur kısmetse.

Valla ben a2 yi zor bitirdim 😃

Ama zamanla geliştiricem elbtte şuan okuldur vizedir finaldir vs var hem kesin değil kazandığımız ing ye yoğunlaşıp okulu uzatmıyım diye düşünüyorum

• @AgeGuns sadece kelime çalışarak bile anlaşılabilir bence her şey

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

benim şehrim imzamda 1 senedir sizi de beklerim 😃

Hocam bu şehri nasıl buldunuz 😃 ben şehir diyince hep nyc la chicago vs yerler geliyor , yani ilk akla gelenler ,floridada silahlanma çok fazla ayrıca ispanyol nüfusuda çok , ing den çok ispanyolca konuşutuklarını duymuştum

floridayı araştırırken buldum olabilir silahlanmaymış şuymuş önemi yok ki bunların sen nerede yaşayacağını bildikten sonra ohhoo ayrıca ispayolca da dert değil sonuçta ingilizcede biliyorlar. o kadar türk var boşa mı gitti onlar 😃

Türkler en çok ny ile nj de yaşıyor ama , yani aslında çokta türk yok 😃

ben silahtan vs korkarım hele hele marktten ciklet alır gibi alınan silahtan dahda korkarım , obama bu konuyu kapatıcaz demişti , hiç birşey yapamadı hala silahlanma oranı çok fazla abd de

• ⭐⭐⭐⭐

Hocam bu şehri nasıl buldunuz 😃 ben şehir diyince hep nyc la chicago vs yerler geliyor , yani ilk akla gelenler ,floridada silahlanma çok fazla ayrıca ispanyol nüfusuda çok , ing den çok ispanyolca konuşutuklarını duymuştum

floridayı araştırırken buldum olabilir silahlanmaymış şuymuş önemi yok ki bunların sen nerede yaşayacağını bildikten sonra ohhoo ayrıca ispayolca da dert değil sonuçta ingilizcede biliyorlar. o kadar türk var boşa mı gitti onlar 😃

ben silahtan vs korkarım hele hele marktten ciklet alır gibi alınan silahtan dahda korkarım , obama bu konuyu kapatıcaz demişti , hiç birşey yapamadı hala silahlanma oranı çok fazla abd de

silahlanmaya hiç birşey yapamazlar sadece durumu iyileştirebilirler o kadar.

• @evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@AgeGuns sadece kelime çalışarak bile anlaşılabilir bence her şey

Babamın arkadaşı var , 10 yıl abd de yaşadı , 0 ingilzice ile gittim , günde 5 kelimeden yılda 2000 kelime ezberledim yetti arttı diyordu , zaten günlük konuşmada 300-400 kelime konuşuyoruz

• Arkadaşlar bugün bir fotoğrafçıda fotoğraf çektirdim fakat fotoğraf açısı biraz daralmış sağ omuz kısmından anlayan bir arkadaşa yollasam kontrol etme şansı var mı acaba ilk başvurum olduğu için bende çok bilmiyorum malesef. Bu arada dvlottery photo checker'dan kontrol ettiğimde hepsi yeşil gösteriyor.

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

şayet Gc size çıkarsa ki inşallah çıkar kaç saat çalışmayı düşünüyorsunuz ? mesela normal işimin haricinde ek işte yaparım diyen varmı ? mesela ben 15 ile 17 saat çalışırım zaten hali hazırda marketimde 8 senedir 15 + saat çalışıyorum pazarları bile dinlenmeye fırsatım olmuyor peki ya sizler ?

Gider gitmez orduya katılmak istiyorum , işi zaten onlar ayarlıyorlar yani öyle saatlik tarzda hiç düşünmedim ,

Vatandaşlığı alıp ayrıldıktan sonra ise direk nypd ye başvurucam 🙂

bilmiyordum bu da denenebilir yeni birşey..

gerek forumda gerekse kendi hayatımda çok insan tanıdım abd orudusunda türk olan , sonuçta ordaki askerlik bizdeki gibi değil , paralı , para alıyorsun , ayrıca orduda 2 yıl kalırsanız vatandaşlık alıyorsunuz , 5 yıl beklemeye gerek yok 😃 bu açıdan bile 2 yıl kalına bilir , ayrıca kira vs de ödemiyorsunuz , tam para biriktermelik bir yer , bence tabi

• @Enes-Aslan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar bugün bir fotoğrafçıda fotoğraf çektirdim fakat fotoğraf açısı biraz daralmış sağ omuz kısmından anlayan bir arkadaşa yollasam kontrol etme şansı var mı acaba ilk başvurum olduğu için bende çok bilmiyorum malesef.

idphoto4you.com şurdan kontrol edebilirsiniz aslında , forumadada konusu mevcut

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Enes-Aslan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar bugün bir fotoğrafçıda fotoğraf çektirdim fakat fotoğraf açısı biraz daralmış sağ omuz kısmından anlayan bir arkadaşa yollasam kontrol etme şansı var mı acaba ilk başvurum olduğu için bende çok bilmiyorum malesef.

Evet oradan düzenledim zaten sadece sağ omuz kısmı açısı biraz daha dar diğer omuz kısmım daha açık şekilde belli oluyor sadece

• ⭐⭐⭐⭐

Evet oradan düzenledim zaten sadece sağ omuz kısmı açısı biraz daha dar diğer omuz kısmım daha açık şekilde belli oluyor sadece

bir sıkıntı olmaz

Buraya yükleyin fotoğrafı bir bakalım.

Zaten silebiliyorsunuz yazdığınız mesajları, silersiniz 10 dk sonra.

Erkeksin utanmana gerek yok, biz bizeyiz.

• Fotoğrafı buraya yüklüyorum arkadaşlar

Fotoğrafı buraya yüklüyorum arkadaşlar

Yolla gelsin.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

silahlanmaya hiç birşey yapamazlar sadece durumu iyileştirebilirler o kadar.

Haklsınız , trump bm genel kurul konuşmasında , bu bir haktır ve biz buna sahip çıkıcaz dedi , adam resmen silahlanın siz , garantiniz benim dedi ,

Bu insanların çoğu koruma için tek tabanca alan insanlar değil , cephanelik diziyolar evlerine , hele hele iç kesimlerde bu oran çok daha fazla , ku klux klan gibi oluşumlar hala mevcut

• şu linkten yükledim kusura bakmayın siteye ekleyemedim https://eksiup.com/p/fc260097d3vn

Fotoğrafı buraya yüklüyorum arkadaşlar (https://eksiup.com/p/fc260097d3vn)

bişi diimmi bence çıkıcak sana bu sene 😃 öyle bir enerji aldım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Enes-Aslan enes kardeşim resminde herhangi bir sıkıntı yok bence gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. geçmiş konulardada bahsedildi bu resim işini danışmanlık firmaları abartıyor sırf para kazanmak için bence resminizde kişisel düşüncem sorun yok.

• Ben başvuruyu yaptığım gibi confirmation number yazısı çıktı, içime doğdu ve kesin gidiyorum dedim.

• @gizemb umarım dileyen herkese çıkar buraya kazandık yazabiliriz mayıs ayında sizi etiketlerim bende 😃

@Oktay-İbiş teşekkür ederim yorumunuz için ilk başvuru olduğu için hem ekstra bir heyecan hemde bilgisizlik yüzünden mecbur soruyoruz bu akşam bende başvurumu yapıyorum madem 🙂

• @Final-Approach geçmiş olsun kardeşim dikkat et kendine

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |