Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• aramıza hoşgeldiniz sizi aramızda daha sık görmek isteriz.

• Tekrarlıyorum, hepiniz inşalah 20.000 altı numara ile kazanırsınız... 30bin ve üstü ile kazanınca beklemek kolay kolay bitmiyor 🙂

• haklısınız. ortada biraz karamsar bir tablo var. Dilerim hakkınızda hayırlısı olur. Ama sıkmayın canınızı. Belki farklı hatırlıyorum ama geçen yıllarda ek alım yapılmıştı. Bu yıl çekiliş iptal edildi yeniden yapıldı. Hep ilklere gebe bu ve bundan sonraki süreç. Umudunuzu kaybetmeyin dicem ama kendimi sizin yerinize koyunca ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum. Ama demeden de edemiyorum. Maç devam ediyor. Rabbim hakkınızda hayırlısını versin.

• Aynen katılıyorum sizede benden bir tavsiye çok araştırmayın çok hayal kurmayın ve çok istemeyin vizeyi almadan sonrası hüsran olmasın dilerim isteyen herkes amerika'da yaşama şansını yakalar

• ⭐⭐

bence son ay numara verip 15 gün sonra current yapabilirler son ay acıklandıkdan sonra 15 gün sonra tekrar bakın derim ---umut fakrin ekmeğiymiş

• 2019 bekleyenlere tavsiye . bu iş kazanmakla bitmiyor . kazandıktan sonra iyi bir case no kazanmak lazım . duanıza iyi bir case no gelsin diye ekleme yapın :)) ağlancak halimize gülüyoruz ama gerçek bu :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yekta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

2019 bekleyenlere tavsiye . bu iş kazanmakla bitmiyor . kazandıktan sonra iyi bir case no almak lazım . duanıza iyi bir case no gelsin diye ekleme yapın :)) ağlancak halimize gülüyoruz ama gerçek bu :))

dosya numarasi insanlarin secebilecegi ya da alabilecegi bir numara degil sayin yekta 🙂 bunu da belirtelim... cekilis sonucu belirlenen bir numara.

• @crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

2019 bekleyenlere tavsiye . bu iş kazanmakla bitmiyor . kazandıktan sonra iyi bir case no almak lazım . duanıza iyi bir case no gelsin diye ekleme yapın :)) ağlancak halimize gülüyoruz ama gerçek bu :))

dosya numarasi insanlarin secebilecegi ya da alabilecegi bir numara degil sayin yekta 🙂 bunu da belirtelim... cekilis sonucu belirlenen bir numara.

almak lazım derken kazanmak lazım anlamında demek istedim abi . zaten elimizde olsa 24 bin almazdım haha 🙂 . abi senin bu süreç hakkında yorumun ne konsolosluk görebilecek miyiz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

almak lazım derken kazanmak lazım anlamında demek istedim abi . zaten elimizde olsa 24 bin almazdım haha 🙂 . abi senin bu süreç hakkında yorumun ne konsolosluk görebilecek miyiz ?

Dogrudur. Evet, beklenmedik bir durum gerceklesmedikce 24.000'e sira gelir 😃

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar. Forumu bir süredir takip ediyorum. Çekiliş yaklaştıkça beni de heyecan sardı ve üye olup bir selam vermek istedim. Bu sene çekilişe 2.defa katılıyorum. İnşallah her şey gönlünüzce olur.

• @Taskafa hoş geldiniz inşallah bu sene hepimize çıkacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@totoro @Taskafa sizler de hosgeldiniz arkadaslar...

• Dolar bu hızla devam ederse 15000$lık meblağı bir araya getirmek gittikçe zorlaşacak hakkımızda hayırlısı 😞

• 3 ayda 10000 TL kayıp var 15000$ da daha ne kadar artacak bakalım

• 👉31 Hatay'a hoşgeldiniz kardeşlerim.👈

Günaydın!
    Olur ya belki sizi göremem
    İyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.😁(The Truman Show)

• @air_technic çıksa bir dert çıkmasa ayrı dert.
    Bu green card küllüm zarar🙃
    Aklımıza mukayet ol yarabbim.
    Hakkımızda hayırlısı olsun bu arada herkese Hayırlı Kandiller.

• Bir ay sonra case numarası 10k ve altı olan bir kazandınız sayfası görmek dileğiyle gününüz aydın, moralleriniz yüksek olsun 😊

• @ekpr yaklaştıkça dahq bir fena oluyorum😨

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |