Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutaga e devletten vukuatlınüfus örneğinde ne yazıyorsa aynısını yazın çünkü ds 260 sonrası mülakat öncesi evrak isteme maili gelince bu evrağı isteyecekler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mr-mustafa1 klasik beyaz fon arkası vesikalık çektirin sonra ilk iletisine bakın aşağıdaki linkin
    https://yesilkartforum.com/forum/post/87668

• Selamlar,
    Bu yılla beraber bende 3.başvurumu yapmış bulunmaktayım,şimdiden yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 🙂

• Günaydın Arkadaşlar Kendime ve Eşimin Adına İlk Defa Başvuruda Bulunduk. Herkeze Bol Şanslar Dilerim.

• Arkadaşlar pasaport çıkartırken eski kimlik geçerli değil mi yani illa yeni kimlik istemezler herhalde nüfustan değil mi?

• @srhnkskn Merhaba,
    Kimlik ile ilgili bir işiniz olmuyor zaten sadece 1 biyometrik fotoğraf ve yatırdığınız harcın dekontunu istiyorlar.

• @emrekara Kimliksiz hiçbir işlem yapılmaz Nüfus Müdürlüklerinde ben yeni pasaport çıkardım ve kimliğimi alıp işlem yaptı sadece dekonta gerek yok ödeme yaptığınızda sisteme düşüyor bilginiz olsun.

• @gungorhan Konu eski yada yeni kimlik olayı ve ben buna itafen söyledim,tabikide herkesin kimliği yanında olacaktır,bu yasalarımızda zorunludur,soruyu soran arkadaş benim ne demek istediğimi anlamıştır 🙂

• Günaydın yoğun bir hafta sonu sonrası 05.10.2019 tarihinde 2 adet başvuruda bizden yapılmıştır. hayırlısı ne ise o olsun.. hadi bakalım mayısta görüşmek üzere...

• Bende az önce eşim ve kendi adıma başvurularımı tamamladım. Hepimize hayırlı olsun.

• ⭐⭐

@darkred hem eşinize hem size iyi şanslar

• Merhaba. Biz de başvuru yapmayı istiyoruz. Eşim, ben ve iki çocuk. Eşim ve benim için ayrı ayrı yapabiliyoruz değil mi şansımızı artırmak için?

• Selam Arkadaşlar benim şöyle bir sorum var, şuan 3. kişilik bir aileyiz Eşim ben oğlum, Ama bir de henüz kucağımıza almadığımız kızımızı bekliyoruz Muhtemel doğum tarihide 5 kasım yani Başvurular için son gün! Baş vuru formunu son güne bırakmak istemiyorum zaten o gün formu dolduracak zamanda olurmu belli değil. Bu durumda ben formu doldurduğum tarihten sonra (bize çıkmaz ama çıktı diyelim:) ) doğmuş aile bireyini 260 da belirttiğimde sorun olurmu acaba daha önce benzer bir durum yaşamış veya bilen bir arkadaş varmıdır?

• ⭐⭐⭐

@ilkeryat bildiğim ve okuduğum kadarıyla sorun olmaz

• @ilkeryat merhabalar, işte tam bizi kasdettin. Biz başvuruken eşim hamileydi oğlum temmuzda doğdu. Biz mayısta öğrendik kazandığımızı DS 260 formunu bu yüzden doğumu bekleyerek doldurduk. Sen başvurabilirsin DS 260 formunu doldururken doğacak bebeğinizi eklersin. Sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle, bol şanslar çocuk bereketiyle gelir inş 🙂

• ⭐⭐⭐

@gizemb hadi hayırlı olsun. Bol şanslar🍀

• @bidünya hadi bakalım sizede mayısta güzel haberler gelsin gönülden isteyenlere...

• Benim gibi başvurusunu yapmayanlar varmı şöyle bir 10-15 gün geçsinciler .
    Zaten bizi yaklaşık 6-7 ay bekletecekler sonuçlar için benide bir beklesinler 10-15 gün değilmi 😃

• ⭐⭐⭐

@optimistic bende bu hafta içi hanımla beraber pasaportu çıkartıp başvuruyu yapıcam acelem yok nasibimizde varsa fizandada olsak gelir bulur bizi 🙂 eskilerin deyimiyle gelin ata binmiş ya nasip demiş hakkımızda hayırlısı

• @Oktay-İbiş Aynen bende seninle aynı görüşteyim benim pasaport geçen hafta geldi bir 10 günde beni beklesinler acelemiz yok 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |