Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Birkaç sorum olacaktı

1. Soru: Şuanda Açıköğretim'de 4. Sınıfta olan birisi GC başvurusunda okul derecesini nasıl seçmeli?
      Not: Okulun 2022 yılına kadar uzama durumu mevcut.

2. Soru: Lise mezunu olan birisi hangi seçeneği seçmeli?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hercai, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells Birkaç sorum olacaktı

1. Soru: Şuanda Açıköğretim'de 4. Sınıfta olan birisi GC başvurusunda okul derecesini nasıl seçmeli?

1. some university courses i secebilirsiniz.

2. high school degreeyi secebilirsiniz.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@hercai, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells Birkaç sorum olacaktı

1. some university courses i secebilirsiniz.

2. high school degreeyi secebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim 🙂

• @crazycells teşekkür ederim 👍🏽😊

• Başvurumu yaptım 🙏 Yıllaaar önce üniversitede öylesine yapmıştım, rastgele bir vesikalığımı tarayıp eklemiştim forma. Kazanamadım tabii. Bu ikinci başvurum, iyice araştırıp, stüdyoda fotoğraf çekilip başvurdum. içimde güzel hisler var 😌

İnşallah ABD'ye kalıcı olarak yerleşmeyi gerçekten isteyen ve sürecin zorluğunun farkında olanlar kazanır.

• @Muhtaradana tesekkur ederim 🙂 insallah isteyen herkes kazanir! 🙏

• @crazycells tamamdir, cevaplar icin tesekkurler 🙂🙏

• bilgisayar sleep olup acilinca dv lottery basvuru sonucumun success yazili sayfasi refresh olduysa (safari cannot uyarisi ile), 2. basvuru mu yapmis oldum acaba?? 😦 @crazycells

• Benim kafamın karıştığı bir iki sorum var daha önce sordum ama cevaplanmadı ))benim yurtdışında oturumum var kayıtlı olduğum sehir moskova basvuruya türk pasaportu ile basvurcagım ıcın turkiyede kayyıtlı oldugum yerımı yazacagım bu posta adresı kısmına ? ve ben türkiyede olmadığım ıcın bu problem olur mu ? bir diğer sorum ise dogum yerı kısmı basvuru formunda city enter you were born .enter birth city only dont enter district/country /province yazıyor .Buna göre il demek değil mi province ben yanlış biliyorum belkide ))Yani kısacası dogum yerıne sehır mı yazılacak doğdugumuz yoksa nufus cuzdanı veya pasaportta yazan ilçe ne ise o mu ?

• @crazycells bu sene dalgınlığa geldi geçen sene pasaport için çektirdiğim fotoğrafla başvurdum patlarmı sizce 😃 her seen yeni bir fotoğraf şart mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onursevgi her sene son 6 ay için de çektirdiğin resim olacak eğer pasaport resmi dediğin şey biometrik ise sıkıntı çünkü biometrik baş ve boyun var green kart ise başboyun omuz gözükmesi gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gabriel sorunu sen soramıyorsun o kadar karışık ki sen önce Türk vatandaşlığın var mı eğer varsa e devletini açtın ikamet belgesi sorgulamada adres birincisi olan ne yazıyor il ve ilçe de sonra vukuatlı nüfus örneğinde doğduğun yer netesi yazıyor. Çünkü mülakat öncesi bu iki belge istenilecek ondan bu belgelere göre doldurman gerekiyor

• @ayvalik10 pasaport için çektirdiğim biometrik fotoğrafı kullandım geçen sene kullandığımı

• Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benimde ilk basvurum eşimle beraber çocuklarımın şansına başvurdum. Belkide Türkiye'de ilk basvuranlardan biriyimdir 19:00da başvuruya başladım 2 Ekim günü. Başvurudan 2 saat sonra şöyle bir totem yaptım bir maç vardı Afrika ülkeleri arasında dakika 85 idi, dedimki bu maçta bu dakikadan sonra 2 gol çıkarsa kesin Amerika'ya gidecem dedim bir baktım 87. Ve 90. Dakikada 2 gol çıktı o anki heyecanimi inanın size anlatamam. Dilerim istiyen herkese çıkar

• yeni yeni üyeleri aramızda görmek güzel 😃 herkese bol şans..

• Merhaba Ali bey esim lise mezunu değil. 20 yıl servis (Okul ve personel) şoförlügü yaptı. bu senede tir şoförlügüne basladi.
    sorum su 4.grupta 13-1081-00 logisticians olarak başvuru yapabilir miyiz? veya Sizin önerecegiz 4 ve 5 grubunda bir madde var mi ? Şimdiden teşekkur ederim.

• benim pasaportumu kabul etmedi galiba 1 ocak 2021e kadardı. (Passport expiration cannot be in the past.) pasaportu yenilemelimiyim ne yapmalıyım ?

• ⭐⭐⭐

@Sercinyo en az 6 ay geçerli pasaport olması gerekiyor

• @fetihy nasıl yani 1 haziran 2021 e kadarmı

• Bende yeni üye oldum inşallah hepimize çıkar bir sorum olacaktı benim Nisan'da pasaport süren dolacak başvuruyu yaptım. Ben Nisan ayında yine 1 yıllık pasaport cikartsam green card bana çıksa 1 yıllık pasaport sıkıntı yaratır mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |