Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Final-Approach Umarım 🙂

• @evrennce benim tek taktiğim işten fırsat bulduğum vakitlerde Youtube den Amerika'dakilerin videolarını izlemek 😉
    4 yıldır büyük bir umutla izliyorum, 3 senedir mayıs ayında HAS NOT BEEN SELECTED. 😞 bu yazı karşılıyor beni. Bir hüsran yaşıyorum.
    Bu sene farklı olacak İnşallah

• @omerelci 2 yıldır izlemediğim video kalmadı ilk defa başvurdum geçen sene başvurmak istemedim . belki türkiyenin en iyi üniversitesi denilebilecek bir yerde okuyorum maddi durumum iyi ama ülkenin geleceğini göremiyorum. isteyen herkese çıkar umarım

• Millet Amerika'ya hasret. 🙂

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kanada çok soğuk, yüksek Asya nüfusundan da haz etmiyorum. 🙂

Benim eyaletim zaten güneş görecek arkadaş. Ne işim var Alaska'da, Kuzey Dakota'da vs.

Hocam california bayrağı var profilinizde, en çok asyalının olduğu yer değil mi orası 😀 Ben tam aksine soğuk havaya bayılırım, her gün güneş güneş boğar adamı

• @omerelci, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@evrennce benim tek taktiğim işten fırsat bulduğum vakitlerde Youtube den Amerika'dakilerin videolarını izlemek 😉
    4 yıldır büyük bir umutla izliyorum, 3 senedir mayıs ayında HAS NOT BEEN SELECTED. 😞 bu yazı karşılıyor beni. Bir hüsran yaşıyorum.
    Bu sene farklı olacak İnşallah

AMA bakın bu iyi birşey değil, hayal kurmak güzel ancak dozunda olmalı, daha önceden de dedim başvurumu yapar. Mayısa kadar unuturum çekilişi

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kanada çok soğuk, yüksek Asya nüfusundan da haz etmiyorum. 🙂

Benim eyaletim zaten güneş görecek arkadaş. Ne işim var Alaska'da, Kuzey Dakota'da vs.

Hocam california bayrağı var profilinizde, en çok asyalının olduğu yer değil mi orası 😀 Ben tam aksine soğuk havaya bayılırım, her gün güneş güneş boğar adamı

Seni Alaska'ya alalım o halde. Gelir vergisinin de olmadığı nadir eyaletlerden.

Kaliforniya'da o kadar çok yok aslında % 10'a çok demiyorum.

Napalım yani Amerika'nın yozgatı Indiana'ya mı gidelim sırf Asyalı istemiyoruz diye. 🙂

• Amerika'da Gelir Vergisi Olmayan Eyaletler:

1. Florida
    2. Güney Dakota
    3. Nevada
    4. Texas
    5. Washington
    6. Alaska
    7. Wyoming

Amerika'da Satış Vergisinin Olmadığı Eyaletler:

1. Alaska
    2. Delaware
    3. Montana
    4. New Hampshire
    5. Oregon.

• merhabalar, bir türlü başvurumu yapamadım, mozilla yı da indirdim,
    5 kez denemişimdir, go back yapıp farklı bir sayfaya yönlendiriyor, sorun bende mi, sitede mi sorun var 😞

• @Breeze, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhabalar, bir türlü başvurumu yapamadım, mozilla yı da indirdim,
    5 kez denemişimdir, go back yapıp farklı bir sayfaya yönlendiriyor, sorun bende mi, sitede mi sorun var 😞

Hocam bence acele etmeyin. Gece saatlerinde tekrar denersiniz.

Burada bir arkadaşımız aceleye getirip "middle name" yerine kendi soyadını yazıp kendini riske attı.

Nasıl olsa bir dahaki aya kadar başvuru devam ediyor. Geç olsun güç olmasın. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gabriel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar bu posta adresi kısmı tam olarak ne oluyor ? Ben rusyada yasıyorum daimi oturumum var buraya buradaki oturumumu yazmam lazım yoksa türkiyede kayıtlı oldugum adresi mi ? Ve green card cıkması dahilinde ben türkiyede islemier yaptıracagım ıcın Türkiye adresi mi uygun olur ? Ayrıca eşim ve cocugum rusya oturumlu cıkarsa green card onlar benımle Türkiye'ye gelip islemleri Türkiyede ki amerikan konsoluslugunda mı yapacaklar ? tesekkurler

Istediginiz adresi yazabilirsiniz, buna siz karar vereceksiniz.

Nerede oturuyorsaniz oradaki konsoloslukta islemleri yapabilirsiniz.

• sonunda succeed oldu ,son submit hamlesinden once site yanit vermedi bir kac kez sayfa yenilemek zorunda kaldim confirmation number i alana kadar insallah multiple entry hatasi olmaz ,bilgisi olan ?herkese iyi sanslar bu arada

• @Ahmet-Arslan-0, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

sonunda succeed oldu ,son submit hamlesinden once site yanit vermedi bir kac kez sayfa yenilemek zorunda kaldim confirmation number i alana kadar insallah multiple entry hatasi olmaz ,bilgisi olan ?herkese iyi sanslar bu arada

Ben de başvurumu gönderirken hata verdi sonra altta bir sürü seçenek vardı resume yazısına tıkladım ondan sonra success dedi ve confirmation numarası alabildim.

O konu beni çok korkutuyor. 🙂

• Sık sorulan sorularda okudum eğer confirmation numarasını görmediyseniz sıkıntı yok numarayı gördükten sonra bidaha başvurursanız sıkıntı sadece

• @evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sık sorulan sorularda okudum eğer confirmation numarasını görmediyseniz sıkıntı yok numarayı gördükten sonra bidaha başvurursanız sıkıntı sadece

İçim rahatladı. Teşekkürler hocam.

• @Final-Approach ben de bunu okuyana kadar 2-3 defa kalp krizi geçirdim herhalde 🙂

• Pasaport sartinin getirilmesi sizce sadece onune gelenin basvuru yapmamasi mi yoksa altinda farkli nedenler yatiyor olablir mi ? Pasaport no ile bizim hangi bilgilerimize ulasilabiliyor ornegin yurtdisina ciktik mi gittigimiz ulkeler gibi seylere ulasilabiliyor mu ? Bu kriterlere ulasabilirler ise bunlari bir kistas olarak kullanabilirler mi secim yaparken ? Neden bu sart geldi tam olarak amac nedir sorgulamak lazim aslinda diye dusunuyorum.

• dv 2021 instructions da mi gordunuz @Final-Approach
    bende FAQ bolumune daha bakmadim

• @vermaynen abd istese kahvaltı da ne yediğimizi bulur, maksat gereksiz başvuruları önlemek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sami-nur, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Abi merhaba .ben babami green karda kayd etmək isdiyorum . Babamin yasi 54 .çoçuklarinin yasi 21 den yukari .çoçuk sayisini 0 mi yazmaliyim ?

evet, o durumda 0 yazmali.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

50

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |