Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @isahin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese Merhaba. Umarım 2021 çekilişleri şimdiden herkes için hayırlı olur. Eşimle beraber bu sene başvuruda bulunacak bir çiftiz.
    Şöyle bir sorum olacaktı: Bundan yaklaşık 4-5 ay kadar önce taşındık. Ancak taşındığımız yere henüz ikametgahımızı aldırmadık. Şu anda yerleşim yeri bilgilerimiz eski oturduğumuz ev gözüküyor. Acaba başvuru sırasında veya ola ki çekilişi kazanırsak bu bir problem teşkil eder mi?

Konuyu biraz daha açma ihtiyacı duydum. İlk yazımda bahsettiğim gibi 4-5 ay kadar önce taşındık ve ikametgahımızı taşındığımız yere aldırmadık. Çünkü muhtemelen 1-2 ay içerisinde tekrar taşınacağız.
    Başvuru formundaki adres bilgisindeki amaç herhangi bir tebligat için adres bilgisinin istenilmesi midir yoksa mevcut oturduğunuz yerin adres bilgisinin istenilmesi midir? Eğer ikinci seçenekse resmi olarak şu anda oturduğumuz yerde oturmuyoruz. Bu durum başvuru sırasında veya ola ki çekilişi kazanırsak bu bir problem teşkil eder mi?
    Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

• Nezaman başlıyor?

• @bidünya Ben aileme bile söylemiyorum 😄Mayıs ayında güzel haber alırsam söyleyeceğim. Kötü niyetli olmadıklarını tabii ki biliyorum; ama olumsuz bir yorum ya da endişe duyup motivasyonumu düşürmek istemiyorum açıkçası.

• @iacar banada yollarmısınız [email protected]

• Yasaklı

@iacar banada yollarmısın [email protected]

• @iacar banada yollarmısınız [email protected]

• @iacar banada yollarmısınız size zahmet [email protected]

• ⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba bu akşam eve geçerken biometrik fotoğrafımızı çekilerek geçeceğiz.. hadi bakalım bu arada aöfede başvurayım dedim hazır foto çekiliyrum yeni başlangıçlar olsun.. aöf öğrenimimi amerika çıksa gitsem devam ettirebilirmiyim acaba burada çok beni bağlayan imza işleri olurmu acaba? hmm bakalım sana yine bir farklı soru buldum @crazycells 😃 yanıtlmamak serbest 😃

Ben de aöf başvurmayı düşünüyordum, çok isabetli bir soru olmuş. Umarım cevaplanır 🙂

Hangi bölüm? 🙂

Sosyal medya uzmanlığı 🙂 siz hangi bölüm düşünüyorsunuz?

• ⭐⭐⭐

@Passion, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya Ben aileme bile söylemiyorum 😄Mayıs ayında güzel haber alırsam söyleyeceğim. Kötü niyetli olmadıklarını tabii ki biliyorum; ama olumsuz bir yorum ya da endişe duyup motivasyonumu düşürmek istemiyorum açıkçası.

Kesinlikle bu da çok büyük bir etken. Motivasyon önemli👍

• @gizemb siz aöf sitesinden yine araştırırsınız tabi ama yanlış hatırlamıyorsam aöf yurtdışı programları var.. sınavlara da olduğunuz yerde giriyorsunuz..

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba bu akşam eve geçerken biometrik fotoğrafımızı çekilerek geçeceğiz.. hadi bakalım bu arada aöfede başvurayım dedim hazır foto çekiliyrum yeni başlangıçlar olsun.. aöf öğrenimimi amerika çıksa gitsem devam ettirebilirmiyim acaba burada çok beni bağlayan imza işleri olurmu acaba? hmm bakalım sana yine bir farklı soru buldum @crazycells 😃 yanıtlmamak serbest 😃

Ben de aöf başvurmayı düşünüyordum, çok isabetli bir soru olmuş. Umarım cevaplanır 🙂

Hangi bölüm? 🙂

Sosyal medya uzmanlığı 🙂 siz hangi bölüm düşünüyorsunuz?

Havacılık işletmeciliği..:) Radyo sinema tv mezunuyum szin okuyacağınız bölüm rts ye benziyor sanırım..@hayallerabd doğru söylüyorsunuz baktım var ama vizeniz var ise katılım yapabiliyorsunuz kuralını okuduktan sonra çok detay bakmadım tabi çıkarsa gc halledilir bir şekilde 🙂

• ABD'de aöf okumak bir işe yarar mı ki?

• @Passion, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ABD'de aöf okumak bir işe yarar mı ki?

Tilki yine döner dolaşır kürkçü dükkanına gelir.. Ne olursa olsun belli bir güç kazandıktan sonra memleketimde memleketim.. (sonuçta eğitimden zarar gelmez kendini geliştirmektir çıksın çıkmasın) Öte yandan b planıdır çıkmazsa gc burada cv güçlendirir.. veya tamamen hobidir..kişinin tercihine kalmış bir durum 😉 🤓

• Fazla giremiyorum başvurular ne Zaman başlıyor arkadaşlar?

• @KingTricky Yarın akşam 20.00'de başlıyor.

• @Passion bende geçen sene eşimle birlikte başvurduk ikimizde ailemize söylemedik çıkmadı geçen sene bu sene yine başvuracağız ama bu sefer içimiz rahat ailelerimiz biliyor ve desteklediler bizi

• @gizemb Anladım 😁 Büyük konışmak gibi olmasın ama ben inşallah bir adımımı atsam ABD'ye, bir daha Türkiye'ye tatillerde bile gelmeyi düşünmüyorum. Herkesi de böyle zannediyorum galiba 😄 Eğitimin asla zararı olmaz, çok haklısınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maestro, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba. Başvurular Türkiye'den saat kaçta başlayacak acaba ?

Sanirim 19:00 oluyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@elysoon herkesin kendine gore nedenleri var, o nedenle "benim daha cok ihtiyacim var" argumani oldukca sorunlu bir arguman 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Pikria-Aslan form üzerinden paylaşırsanız çoğu arkadaşımızın istifade edeceğini düşünüyorum 😊 teşekkürler iyi çalışmalar

@Pikria-Aslan foruma pdf yukleyebilirsiniz, bilginize.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |