Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @efsunlu bakalım bende 3.5. 4 yıldır biliyorum greencardı ama benim hikayem çook daha uzun 😃 inşallah DV2021'de bize çıkacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emir600RR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar size danışmak istediğim bir konu bulunuyor @crazycells cekilişe katılırken Türkçemi girelim adresi ....mahallesi tarzındamı yani yoksa ingilizcemi girelim adresi gecen sene başvururken ben Türkçe girmiştim adresi ama şuanda kafama takıldı nasıl yapsam daha yararlı olur ?

farketmez ama Turkiye'deki adresleri Turkce girmeniz daha dogru olur.

• Evet youtube da cok fazla green card reklami yapiliyor insanlar bir sekilde uyaniyor her gecen sene sayi katlanarak artiyor ornegin gecen sene cikmayan binlerce kisi tekrar basvuru yapiyor ve bunlara yeni ogrenenler yada 18 yasini dolduranlar da eklenince her sene katlaniyor. pasaport o yuzden cokta bir etki etmeyecektir dusuncesindeyim.

• @Emir600RR çıkarsa evleri beraber tutalım 😀

• Zaman da ne çabuk geçiyor. Yine geldi gönlümün efendisi...

• Başvuru yapmadan sonuç tarihi için gün sayıyorum 😔 200lerden düşemedik daha..

• Bu ileti silindi!

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır..
    Geldik biz de tükana😁
    Cümleten merhaba tekrar 👋👋

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa video'yu kaldirin isterseniz, yanlis bilgi iceren kaynaklari foruma aktarmamak daha dogru olur. Zaten forumda gerekli bilgileri paylasiyoruz, resmi yonergeler aciklandiktan sonra da ozet gececegiz... (sahse pasaport konusu disinda bir degisiklik olacagini sanmiyorum)

Su an icin hala eski yonergeler resmi sitede:

• @emircanusa Vallahi benim için uygundur olur yani :))

• Kendim için bir gelişme eklemek sizinle paylaşmak istedim. Daha önce söylemiştim work and travel için para biriktirdiğimi ve iş aradığımı. Aylar sonra bir firma geri dönüş yaptı görüşmeye gittim olumlu gibiydi bakalım... İş bulma konusunda bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Yok ki bir doordash uber gibi bir uygulama yapalım

• Sevgili arkadaşlar.eylülün 8 ine geldik akim ayının ilk haftasına bir şey kalmadı.başvuru için heyecan yavaş yavaş oluşmaya başladı. inş bu sefer forumda çok kişiye çıkar.dc2020 de pek kimseye çıkmadı çıkanlarada çok yüksek rakamlar çıktı herşey gönlünüzce olsun.

• Herkese bu yeni süreçte şans diliyorum. Sabrınıza heyecanınıza yenilip olumsuz hiç bir düşünce geçirmeyin aklınızdan, pozitif kalın 🙂 hakkımızda hayırlısı olsun.

• @omertug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese bu yeni süreçte şans diliyorum. Sabrınıza heyecanınıza yenilip olumsuz hiç bir düşünce geçirmeyin aklınızdan, pozitif kalın hakkımızda hayırlısı olsun.

ömer kardeş tedbiri elden bırakma.bence bu sene gene başvuru yap.

• @sadikcagan DV2020'de aslında yine çoğu arkadaşa çıktı verileri elimde bulunuyor ama bakalım inşallah DV2021'de kendi ismimizi yazma fırsatı buluruz 🙂 İnsanlar diyor çekilişi hele bir kazanın ondan sonrası sıkıntı diye 🙂 bence tam tersi DS260 evrak toplama vs bunlar kolay işler Greencard çıksın birde üstüne düşük bir case number hiç sıkıntı olmaz 🙂

• @Emir600RR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan DV2020'de aslında yine çoğu arkadaşa çıktı verileri elimde bulunuyor ama bakalım inşallah DV2021'de kendi ismimizi yazma fırsatı buluruz 🙂 İnsanlar diyor çekilişi hele bir kazanın ondan sonrası sıkıntı diye 🙂 bence tam tersi DS260 evrak toplama vs bunlar kolay işler Greencard çıksın birde üstüne düşük bir case number hiç sıkıntı olmaz 🙂

forumda çok kişiye çıkmamış.kazananlar sonradan foruma dahil olan kişiler gibi görünüyor

• @sadikcagan Evet DV2020 odasında beklerken o odada bulunan az kişiye çıktı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oğuzhan-Sarpkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kendim için bir gelişme eklemek sizinle paylaşmak istedim. Daha önce söylemiştim work and travel için para biriktirdiğimi ve iş aradığımı. Aylar sonra bir firma geri dönüş yaptı görüşmeye gittim olumlu gibiydi bakalım... İş bulma konusunda bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Yok ki bir doordash uber gibi bir uygulama yapalım

Bol sanslar, umarim olumlu sonuc gelir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Emir600RR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@sadikcagan DV2020'de aslında yine çoğu arkadaşa çıktı verileri elimde bulunuyor ama bakalım inşallah DV2021'de kendi ismimizi yazma fırsatı buluruz 🙂 İnsanlar diyor çekilişi hele bir kazanın ondan sonrası sıkıntı diye 🙂 bence tam tersi DS260 evrak toplama vs bunlar kolay işler Greencard çıksın birde üstüne düşük bir case number hiç sıkıntı olmaz 🙂

forumda çok kişiye çıkmamış.kazananlar sonradan foruma dahil olan kişiler gibi görünüyor

Ben gecen yil takip ettim, @omertug @air_technic @DeathZombie dahil olmak uzere 9 forum uyesine cikti. Diger talihli arkadaslar foruma sonradan dahil oldular.

• @sadikcagan o konuda gitgeller yaşıyorum, eğer başvurursam bir de üstüne kazanırsam ve 2020nin imkanıyla gidersem bir kişinin hakkına girmiş olurum diye düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |