Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsndmn lutfen provokatif soylemlerden kacinin.

• Bu ileti silindi!

• @Onurfidan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster Yani yedek olmamamız için en son kaç oluyor numara 20000 mi 10000 mi vb

Son diye bir dosya numarası yok bölgelerin kendi numaraları var kotalar var KCC 'nın açıklayacağı cut off sayılarına göre dosyalar aktif olacak bunu da sürecin devamında göreceğiz. Her bölgenin numaraları kendine göre oldukça büyük burada da dosyalar arasindaki boşluklar belirleyici olacak. O yuzden belli bir sayi yok ne zaman ki 55bin vizeyi dağıtır o zaman kalan dosyalar hakkını kaybeder.

• Bende mi sorsam ''pasaport zorunluluğu mu geldi?'' diye. Moda olmuş sanırım, neredeyse her iki sayfa da bir aynı soru.

• EVVVVEEEEEETTTT!!!!!!! AÇILMIŞ KAÇ AYDIR NİYE GÖREEMEDDİMM SENİİİİİİ bekle 2021 ben geliyorumm ! 😃

• @dreams_usa DREAMS geçen sene sizle aynı odadaydık sizedemi çıkmadı 😭 😞 vallahi şans 😞

• @topraxxx'de burada geçen seneki kişilerle devam galiba 😕 @air_technic gitti ama olsun 😞 aramızdan birine çıksaydı iyi olurdu en azından 🙂

• @ugurksknbck ahahah bende aldım pasaport hadi bakalım bende o derece heyecanlıyım gene 🙂 hadi bakalım ya çıkarsalara devam 🙂

• Geçen senede yazdığım yazıyı yine yazmak isterim. "Bu heyecanlı bir bekleyiş bu bekleyişte yeni umutlar yeni hayaller baş gösteriyor bakalım hakkımızda hayırlısı kalbi temiz olana çıkar zaten :)"

• @Chromium yazdığınız aynı şeyler benimde ayneen başıma geldi vallahi bende çok hayal kırıklığına uğradım allahtan hemen toparladım 😕 bakalım darısı 2021 🙂

• İnsan her morali bozulduğunda foruma mı gelir arkadaş? Evet geliyor. Geçen yıl olmadı. Bu seneye kısmet diyorum. Arkadaşlar umut etmeye devam. Umarım bize de nasip olur çıktı demek. 🙂

• @SchieZophRen Tamamen green card uğruna değil zaten hayatlarımızı birleştireceğiz vakti gelince ama o vakte daha çook var. Tut ki gc çıktı o zaman daha çook olmayacak ds-260ı yollayana kadar bir vaktimiz kalmış olacak

• Şafak : Eskişehir 😁

• ........

• merhaba bizde 2019 çekilişine başvuracak bir aileyiz umarım herkesin gönlüne göre verir Rabbım. Ekimin 3'ünde başvurular başlayacak değil mi?

• @nzn16 Malesef şuanda belli değil fakat gecen senede 3ünde başvuru yapmıştık herhalde bu senede 3'ü gibi olur Ekimin 1'i ile 7 si arasında açılıyor genellikle başvurular bakalım inşallah bizim senemiz olur bu yıl geçen seneki arkadaşlarda burada güzel bir case number'da tutturdukmu bu iş tamamdır 🙂 👍🏻

• ........

• @gokcell Merhabalar @gokcell senide gecen sene görmüştüm bekleme odasında yanlış hatırlamıyor isem bize bu sene çıkacakmı bakalım inşallah bu senede bize çıkar gideriz ve diyar diyar gezeriz 😃

• @gokcell öyle deme yahu bizede çıksın 😃

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |