Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @coder bunun bir matematiği yok gibi fakat gördüğüm kadarıyla mayıs ayında döküman onay maili alan hiç kimseye randevu verilmemiş, daha bir hafta var, bekleyip göreceğiz...

• 1 yılın en güzel uykusunu çekebilirim bu akşam 🙂 12 Temmuz mülakat. Darısı herkesin başına

• @onrozr evet, KCC'nin tüm maillerinde söylediği gibi case number'a göre değil, randevuları neye göre olduğu belli olmayan doküman gönderme tarihine göre vermişler gibi görünüyor.

• @Fatihk benim numaram 272xx ve geçen ay 26800 açıklanmıştı o yüzden alamamam normaldi. Bu ay aldım mülalaktımı bende

• 11 Temmuz olarak da bize geldi. alan arkadaslar bizler gibi rahatlamıstır, henuz almayan arkadaslar , sürec zor biliyorum, biraz daha sabredin.

• Çok garip bir sistem. ne önemi var ozaman case numberın? ds260 gönderme tarihinin? kcc den evrak mail tarihinin?

• @cnpist mail saat kaçta geldi acaba? Farklı zamanlarda atıyolarsa bekleyen küçük case no lu arkadaslar ümidini yitirmesin👍 bu arada hayırlı olsun🙏

• @dscrt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@cnpist mail saat kaçta geldi acaba? Farklı zamanlarda atıyolarsa bekleyen küçük case no lu arkadaslar ümidini yitirmesin👍 bu arada hayırlı olsun🙏

bugun 22:30 da ulaştı mail. daha gun bitmedi Amerikada 🙂 Tesekkur ederiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semavi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Forumdan 100 kişi faydalanır...
    1 sene sonra başkalarına faydalı olmak için bir kaçı döner gelir bilgi verir ...

Bu işin fıtratı bu 🙂

Bize golge etmesinler de, baska ihsan istemeyiz sayin @semavi 🙂

biz bize yeteriz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Mulakat tarihi alan arkadaslarin gozu aydin, cizelgeyi guncellemeyi unutmayin:

Ayrica mulakat konusu bu baslik degil, surasi:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri

• Mulakat tarihimiz 19 temmuz. Hayırlı olsun herkese

• Herkese hayırlı olsun arkadaşlar 30 Temmuz Mülakat tarihi darısı bekleyenlerin başına 🙂

• @crazycells size guzel bir isim takmıslardı; NY'ın Muhtarı diye 🙂 bence forumun muhtarı da olabilir bu gidisle. Saka bir yana siz, @semavi, @krnn @redsat2000 @sadriabi forumda her konuda yetişiyorsunuz, unuttugum var ise kusura bakmasın. daha surec sonuclanmadı ama yatdımlarınız için simdiden tesekkurler.

• @cancakicitr 27binlerden birilerinin temmuzda mulakat alması çok sevindirici. Numarası yüksek olsa da herkese sıra gelecek demektir 🙂 bol şans diliyorum.

• Arkadaşlar bazen mail gelmeyebiliyor https://dvlottery.state.gov/esc/ yi kontrol etmeyi unutmayın.

• Mülakat tarihi alanlara hayırlı olsun 😁. Benim gibi nisan ve mayıs ayında evrak onayi alanlar ya bu ay sonuna kadar mülakat alırlar veya gelecek ay kesin alırız diye dusunuyorum bu hızda giderse. Ümitliyim bu aksam bana da mail gelicek ümit kırmak yok 🤙🏼

• @mindi çok teşekkür ederim. Sizde onay almışsınız, 1 ay sonra Ağustos ayı için mülakatınız şimdiden hayırlı olsun diyorum 🙂

• @tairanu bir umuttu yaşatan insanı 🙂 gelecek biliyoruz ve bekliyoruz...

• @onrozr o mail gelicek 😅

• @dscrt Randevu maili saat 22:41 de gelmiş.
    Randevu alamayan arkadaşların sıkıntı etmesine gerek yok. Geç olsun güç olmasın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |