Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bize evrak maili gelmedi.. Ama hazırlamak için evrakları hazır tutayım dedim. Acaba Bi listesi varsa paylaşabilir misiniz

• @dscrt dv2019 mulakat deneyimleri basliginin ilk sayfasinda bulabilirsiniz . Bilgisayardan yazmadigim icin linki atamadim , kusura bakmayin .

• @cnpist cok teşekkür ediyorum

• Numarası büyük olan arkadaslar evrak maili gelen var mı? 27*** veya 28**** 29,30 varsa mutlaka yazsın iletişimde olalım:)

• Sayın @dscrt biz evrak mailini aldık, imzamda tarihleri görebilirsiniz.

• @onrozr cok sevindim inşallah bizde yakın zamanda alırız

• @aykman yani er ya da geç randevu alırız değil mi, mülakat tarihi verilmemesi gibi bir sorun yaşanır mı, endişelenmemize gerek var mı?

• @burcualtay Sayın @crazycells daha iyi bilir ama sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Çünkü daha 3 ay var. Temmuz olmazsa Ağustos, en kötü Eylül için vize tarihi alınır. Tabi önemli olan evrak onaylarının zamanında alınmış olması.

Haziran çok az kişiye randevu verildi. Bu Ankara ile alakalı. Temmuz telafi edilecektir bence. Ağustosta yine bayram nedeniyle az randevu verilirse Eylül de herkese randevu verilecektir diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burcualtay DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@aykman yani er ya da geç randevu alırız değil mi, mülakat tarihi verilmemesi gibi bir sorun yaşanır mı, endişelenmemize gerek var mı?

sorun olmamasi lazim bence de, uzun bir sure once formlari gondermissiniz.

• Kentcukye telefon acmayı düşünüyorum. Numarasını bilen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dscrt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Kentcukye telefon acmayı düşünüyorum. Numarasını bilen var mı?

Herkes biliyor cunku mektuplarda en asagida yaziyor 🙂

+1 606 526 7500

alt metni

• @crazycells evet dogru saskınlıgımıza verin.. Hazır sizi yakalamışken Bi sorum olucak.. Gerçi diğer tarafta sordum ama sizin yol göstermenize ihtiyacım var. Biz evrak maili onlar istemeden cuma günü attık. Otomatik mail geldi. Sonra bu aksam üstü bize tekrar '' thank you for your inquiry.
    You forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. .... Maili geldi. Sorum su evrak maili alıp, evrakları gönderdikten sonra bu mail alıyor mu herkes? Ve bizden tekrar evrak isterler mi yoksa mülakat verirler mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dscrt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells evet dogru saskınlıgımıza verin.. Hazır sizi yakalamışken Bi sorum olucak.. Gerçi diğer tarafta sordum ama sizin yol göstermenize ihtiyacım var. Biz evrak maili onlar istemeden cuma günü attık. Otomatik mail geldi. Sonra bu aksam üstü bize tekrar '' thank you for your inquiry.
    You forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. .... Maili geldi. Sorum su evrak maili alıp, evrakları gönderdikten sonra bu mail alıyor mu herkes? Ve bizden tekrar evrak isterler mi yoksa mülakat verirler mi

Evet, otomatik geliyor. Tekrar evrak emaili isteyebilirler, bunu net bilmiyoruz. Eger size sira geldiginde formlari gonderdiginizi farkederlerse ve tum belgeler tamamsa, email gondermeden de devam edebilirler.

• @crazycells cok saolun varolun hızlıca cevap verdiğiniz için

• Evrak mailini sonunda aldık

• Onay maili.mi
    Kac gunde geldi onay maili.mustafa bey

• @mustafacil Merhabalar, siz DS 260 formunu ve diger civil documents ları submit yaptıktan sonra size email mi geldi? Ayrıca, belgenizi upload yaptıktan sonra submit yapılıyor.. Sonra submit yaptıktan sonra bir yazı çıkıyor ekrana ne dediğini tam hatırlamıyorum ama çıklarda Yes ve No vardı. Siz hangisini tıkladınız? Ben Yes dedim. Sonra başka bir yazı geliyor ekrana sonran Close deyip kapatılıyor. Hatırladınız mı? Benim endişem acaba yanlış mı yaptım.. diye düşünüyorum. Ben DS 260 formunu gönderdim. online dan. Oğlum Amerikada Affidavit support unu gönderdi. Bende burdan Civil documentlerı gönderdim. Ama bizler email yoluyla yada posta yoluyla göndermedik evrakları. Bana cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• Slmlar herkese
    Benim 2011 de 5 aylık bir Avustralya dil okulu tecrubem oldu.Bunu herhangi bi aşamada belirtmem gerekiyormu?Forumda 6 aydan uzun kalinan yerlerden police records gerekiyor diye okudum.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar dan yardım rica edicem.Özellikle @crazycells üstadımız engin bilgi ve tecrübesiyle cvplarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@itsme DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Slmlar herkese
    Benim 2011 de 5 aylık bir Avustralya dil okulu tecrubem oldu.Bunu herhangi bi aşamada belirtmem gerekiyormu?Forumda 6 aydan uzun kalinan yerlerden police records gerekiyor diye okudum.Bu konuda tecrübeli arkadaşlar dan yardım rica edicem.Özellikle @crazycells üstadımız engin bilgi ve tecrübesiyle cvplarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

belirtmeniz de , belge hazirlamaniz da gerekmiyor.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |