Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cnrbay61 tr den aldığın sertifika orada geçerli değil. Silbaştan oradanda alman lazım. Çoğu şey için bu geçerli.

• @topraxxx Kim tutar bizi

• @bidünya DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@ayvalik10 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

youtube videolarını abonelikleri kaldırabiliyorsun bir daha seyredemiyorsun tamam da forumda açılan başlığa bakar mısın ailemizde birden fazla kişiye çıktı acaba nasıl gidebiliriz bu kadar da nispet olmaz ki bu başlığı ne yapıcaz 🙂

🙂 sesli güldüm ama sinirden mi kıskançlıktan mı bilinmez

Aynen 🤣🤣🤣

• @ayvalik10 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

youtube videolarını abonelikleri kaldırabiliyorsun bir daha seyredemiyorsun tamam da forumda açılan başlığa bakar mısın ailemizde birden fazla kişiye çıktı acaba nasıl gidebiliriz bu kadar da nispet olmaz ki bu başlığı ne yapıcaz 🙂

Ya buna ne demeli?
    2012 yılında gc kazanmış, ailesini alamamış kendi gitmiş. 4 ay kaldıktan sonra ailevi nedenlerden dolayı geri gelmiş. 5 yıl gitmemiş Amerikaya ve gc yanmış. Bu yıl tekrar başvurmuş ve yine kazanmış.
    Bu ne bal laaaa? Ne yiyor, ne içiyor bu insanlar???

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dreams_usa eminim arabalarında bu şarkıyı çalıyorlardır bu kişiler

• GC'e başvurduğum ilk günden 7 mayıs'a kadar bir gün olsun hayal kurmaktan ve çıkacak diye düşünmekten vazgeçmemiştim... Şimdi üzerinden 1 hafta geçti, hala içim buruk... İnsanın yaşayamadığı ya da maddi/manevi kıt kanaat yaşadığı yerde kalmak zorunda olması çok zor gerçekten...

• @dreams_usa doğruysa böyle çok kişi var bu durumda bana çekiliş izlenimi vermiyor.

• ⭐⭐⭐

@dreams_usa DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Ya buna ne demeli?
    2012 yılında gc kazanmış, ailesini alamamış kendi gitmiş. 4 ay kaldıktan sonra ailevi nedenlerden dolayı geri gelmiş. 5 yıl gitmemiş Amerikaya ve gc yanmış. Bu yıl tekrar başvurmuş ve yine kazanmış.

Adamın kaderi kısmeti nasibi amerikada ama anlayamamış zaar 🙂

• @dreams_usa DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Ya buna ne demeli?

Bir tane olsa hadi neyse dicem. 2. Arkadaşta 2005 de kazanmış galiba dönmüş. Şimdi 2020 de tekrar kazanmış 😁🤭🤣😅👍🏻🗽🇺🇸

Allahım çıldırıciiimmmmmm 🤦♂💆♂

• Yerimizi alalım siteyi yeni keşfettim ve üye oldum .
    İnşallah güzel sonuçlar alırız . 🙂

• @topraxxx DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@dreams_usa DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Ya buna ne demeli?

Bir tane olsa hadi neyse dicem. 2. Arkadaşta 2005 de kazanmış galiba dönmüş. Şimdi 2020 de tekrar kazanmış 😁🤭🤣😅👍🏻🗽🇺🇸

Allahım çıldırıciiimmmmmm 🤦♂💆♂

Bahtsız bedeviyi çölde guttup ayusu öpeee!! 🙂

• @nicomedian4135 öpülmekten beter olduk.. 🙄🤭

• @sealover Alisiyorsunuz. Biz 4 senedir ayni buruklugu yasiyoruz. 😅

• Yine olmadı yerimizi alalım bari.

• @uysalkedi umarım 2021'de bizler gibi niyeti ciddi olanların yüzü gülecek 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@sealover ben gecen yil çok hüsrana uğradım. Çok olumlu hissediyordum. Kesin çıkacak gibi (önce yıl başvurmamış rağmen ilk kez) hissediyordum. Bu yıl heyecan vardı ama umudum yoktu fazla. Geçen yıl çıkmayınca turist vizesi denedim o da olmadı. Bu yıl çıkmayınca da öğrenci yoluna kafa yoruyorum. Bir şekilde gitmek için çabalıyoruz.

• @ibrahimasar ben ilticayı bile düşünüyorum araştırma yapıyorum hep... sadece ABD değil ama tercihen ABD... bunları düşünmemize neden olanlar bir gün utanır umarım...

• 2021de GC kazanıp, vizeyi de hakedip gidersek USA'da buluşup bi kutlama yapmak lazım. Çok erken bi hayal oldu ama...
    İlla ki bu topikte yer alan bazılarımıza çıkacak bu GC. Hepimize olmasa da... Şimdiden sözleşek 😁 Hayaller GC, malesef hayatlar şimdilik TR...

• @selda hosgeldiniz😊

• @uysalkedi DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@selda hosgeldiniz😊

@uysalkedi Hoşbulduk kardeşim 😊👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |