Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şimdi DV2019 bekleme odasında bekleyenler bilsin ki biz dv2018 talihlisi olarak 2016 dan beri bekleşiyoruz. 🙂
    bilin istedim. böyle bir başlık olmaması da şaşırtıcı 🙂

Madem konu açıldı konuyla ilgili sorum olsun arkadaşlar sorum şu:
    dv2018 talihlisiyim. case no 14xxx. Nisan ayı için current oldum. konsolsoluk maili ne zaman gelir ? halen gelen giden birşey yok. ne dersiniz

• @Haluk-Cetiner genelde ayın 20-24ü arasıgeliyormuş. biz de bekliyoruz bakalım bugün 23...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haluk-cetiner DV2018 Bekleme Odası içinde söyledi:

Şimdi DV2019 bekleme odasında bekleyenler bilsin ki biz dv2018 talihlisi olarak 2016 dan beri bekleşiyoruz. 🙂
    bilin istedim. böyle bir başlık olmaması da şaşırtıcı 🙂

Madem konu açıldı konuyla ilgili sorum olsun arkadaşlar sorum şu:
    dv2018 talihlisiyim. case no 14xxx. Nisan ayı için current oldum. konsolsoluk maili ne zaman gelir ? halen gelen giden birşey yok. ne dersiniz

ay sonuna kadar gelmis olur.

• 2018 yılında kazanıp, 2019 yılında davet edilmeyerek hakkını kaybeden kişi oranı kazananlar arasında % kaçtır? Çok yüksek bir rakam olmadığını söylemeniz dileğiyle

• @profaxes Merhaba, bu konu neden bu kadar önemli sizin için?

• Sadece ögrenmek istedim, sonuçta süreci yönetirken beklentilerimde bu olasılıkları da düşünebilmek için.

Benzer Başlıklar

• 29686
  • 22189
  • 13
  • 7674
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.1k

| | | |