Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

dikkat ederseniz dil okullarına sık sorulan sorularda özellikle belirtiyorlar bunu

• @rhonster dil okulu devamı com col için söylemek istemiştim onu ama şuan bir önemi kalmadı başka bir yerden darbe aldım 😞 genede teşekkürler

• ⭐⭐

Ankara Anlaşması yoluyla İngiltere göçmenliği için son tarih 22 Ekim gibi görünüyor. İşini şansa bırakmak istemeyenlere duyurulur...

https://yesilkartforum.com/forum/topic/200/i̇ngiltere-göçmenliği-ankara-anlaşması

• Bizde bi yorum bırakalım nasıl olsa 2021 dede çıkmayacak : )

• hadi bakalamım hayırlısı

• Bence dil okulu mantıklı YouTube da bir çift vardı dil okuluna gitmişlerdi philadelphia ya ve bi türkün yanında çalışıyorlardı kızlarıda vardı en son adam tırcı olmuş sanırsam yatirimci vizesine çevirmişler.yani mantıklı olan dil okuluna giderken maksimum çalışıp para biriktirmek ve ufakta olsa bir iş açmak o şekil kalabilirsiniz.okurken iş bulmanız kolay zaten usa de işsizlik oranı %4 ün altında bu sıfır işsizlik demektir

• ⭐⭐⭐⭐

@numbwalker Haklısın. Bunun dışında neler yapılabilir onu da konuşuyoruz bir yandan. Bu seçenekte de nasıl bir güven ortamı olur, nasıl bağlayıcık sağlayabiliriz bunu konuşuyoruz. Zor ama mümkün bence. Belki sona kalan 4 kişiyle olacak ama mümkün olacak, bilinemez..

• ⭐⭐⭐⭐

@numbwalker Sana başarılar dilemekle birlikte cesaretinin önünde saygıyla eğiliyorum. Ben böyle birşeyden bahsetmeyi bile hayal edemem.

• Uc yildir evli bir sekilde basvurmayi dusunuyorum. Bu sene cesaret edip basvurdum ama yine husran. 2008'den beri basvuruyorum ancak arada sadece 2 sene firem var. Herkesin hakkinda hayirlisi olsun. Umarim kendisini bu dunyaya daha cok ait hissedecek herkese cikar.

• Merhaba arkadaslar,
    Daha once birkac defa basvuruda bulunmustum ve hic birinde kazanamadim. DV2020'a basvurdugumda bu yil cok fazla umitlendim. aslinda bu kadar heyecan yapmamam lazimdi cunku cikmadiginda cok kotu olacagimi biliyordum. Ailece o kadar cok istedik ki anlatamam. Ne yazikki cikmadi ve aileme belli etmesemde sanki dunyam yikildi. Ogluma daha guzel bir gelecek saglamak icin gitmek istiyordum. Oldurmeyen sey guclendirir. insallah DV2021'de yuzumuz guler.
    Saygilarimla
    Serkan

• Arkadaşlar merhaba ben green card kazandım fakat danışmanlık şirketlerine güvenemiyorum kendim formu doldurmak istiyorum ancak hata yapmaktan ve sonrasından evraklar ile ilgili yanlışlık yaparımdye korkularım var bir de bu sene hangi evrakların çevirisini istiyorlar bilgisi olan var mı lütfen bana yardımcı olun

• ⭐⭐⭐

@azize33 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba ben green card kazandım fakat danışmanlık şirketlerine güvenemiyorum kendim formu doldurmak istiyorum ancak hata yapmaktan ve sonrasından evraklar ile ilgili yanlışlık yaparımdye korkularım var bir de bu sene hangi evrakların çevirisini istiyorlar bilgisi olan var mı lütfen bana yardımcı olun

Tebrikler. Bundan sonraki süreçte de kolaylıklar diliyorum.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/80
    Süreci buradan takip edip, sorularınızı da burada sorabilirsiniz.

• @kirgizhan DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Türkiye de son 1 çekilişe daha katılacağım, sonrasın da E-2 Vize türü ile gideceğim Ailemi alıp tam 1 yıl sonrası için hedefledik ölmez kalırsak öyle yada böyle "legal olarak" gideceğiz.

bizede yanınızda iş verip green card almamızı sağlarsanız iyi olur.yatırımcı olacak kadar durumlar iyi değil.ancak gidebilecek masrafları çıkarabiliriz

• @bidünya teşekkürler günlerdir uykusuz herşeyi incelemeye çalışıyorum bir de AIS kayıt yaparken hangi seçeneği seçmem gerekiyor bu konuda birşey göremedim seçenek seçmem konusunda 🙏🙏. Bana telefonda yardımcı olacak kimse yok mu ya da Mersin’de yaşayan aksi takdirde yılıp başvuru yapamayacağım😭

• Arkadaşlar 2021 için başvurular tahmini hangi ay başlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ucusmodu her sene değişmiyor ekim - kasım ayı standart bu

• @azize33 Öncelikle merhaba

hangi dönem kazananısın z onu imzanızda belirtirseniz ona göre yönlendirelim sizi

• @ucusmodu DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar 2021 için başvurular tahmini hangi ay başlar

Ekimin ilk haftası başlar kasımın ilk haftası biter.

• Herşey bir tek bana mı boş geliyor? 😁👍🏻🇺🇸🗽🤕🤦♂🤷♂

• Merhabalar. dv2021 de ilk defa şansımı deneyeceğim. İnşallah herkes için en hayırlısı ne ise o olur 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |