Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DS260’ta anne kızlık soyadı yerine evlilik soyadı girdim, ne yapmalıyım

• Merhaba,
    DV2020’de seçildim ve DS260’ı formlarını eşim ve kendim için doldurdum. Aile bilgileri kısmında annenin doğumdaki soyadı sorulmuş ben evlilik soyadını girdim ve formu da onayladım. Sizce problem oluşturur mu? Konsolosluğu aramalı veya KCC’ye mail atmalı mıyım?

• @ceyhanan formu yolladiniz mi video da bir yeri arayıp tekrar aktiflestirip düzeltme yapılabileceğini söylüyorlardı. Videonun sonlarına dogru bir tekrar izleyin bence

• @esranboylu formu gönderdim maalesef. Videoyu izlemedim pdfi okuyarak yapmıştım ama vakitsizlikten arada gözümden kaçmış.

• @ceyhanan forumda var video yada youtube ds260 yazin ilk video o cikiyor zaten izleyebilirsiniz

• ⭐⭐

Aşağıda verilen sayfada bu soruları sorabilirsiniz. Böylece herkes aynı yerden bilgileri alır.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

Ayrıca bu formu göndermek için bu kadar acele etmenize gerek yok. Sakin ve dikkatli bir şekilde doldurun. Daha 3 gün oldu sonuçların açıklanması. Numaranız 5000 lerin üzerindeyse erken doldurmak hiç bir avantaj sağlamıyor bilginize. Hata yaptığınız yerlerde Submit yaptıysanız KCC ye mail atıp formu tekrar açtırabiliyorsunuz.

Hepinize tekrar hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceyhanan DS260’ta anne kızlık soyadı yerine evlilik soyadı girdim, ne yapmalıyım içinde söyledi:

Merhaba,
    DV2020’de seçildim ve DS260’ı formlarını eşim ve kendim için doldurdum. Aile bilgileri kısmında annenin doğumdaki soyadı sorulmuş ben evlilik soyadını girdim ve formu da onayladım. Sizce problem oluşturur mu? Konsolosluğu aramalı veya KCC’ye mail atmalı mıyım?

DS-260 ile ilgili sorulari su konuda sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

51

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |