Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam arkadaşlar
    Biraz uzun yazacağım kusura bakmayın. Yaklaşık 10 gün önce ds260'ı submit ettim ancak şimdi kontrol ederken bazı yanlışlar gördüm
    1-Ben şuanda bir üniversitede öğrenciyim ancak daha önce hem lisans hem master diploması aldım...
    Do you have other occupation? Sorusuna "no" dedim...halbuki öğretmenlik meslegim var ama şuanda öğrencilik yapıyorum
    2-katıldığınız eğitim sayısına 3 dedim...lise-lisans-master..
    Ancak şuanda 2.lisansımı okuyorum...daha şubatta diplomamı alacağım icin bitiş tarihi de istediği için 4 demedim...ancak education sayfasında aktif okul bilgilerimi yazdım...3 demem sorun olur mu?
    3-Öğretmenlik yaptığım işlerin altında "bu 2 yıllık eğitim ya da denetim gerektiriyor mu?" kısmına hayır dedim...ancak öğretmenlik 4 yıllık egitim gerektiriyor ve dolayısıyla evet demem gerekiyordu sanırım...
    Yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• merhaba arkadaslar DS-260 i doldurdum oglum adina fakat herseyin tam olmasina ragmen submit edemiyorum. buton calismiyor. sizce problem neden kaynaklaniyor. tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@Abdulkadir-Turna, içinde söyledi: submit ettiğim ds260'ta hata var...

merhaba arkadaslar DS-260 i doldurdum oglum adina fakat herseyin tam olmasina ragmen submit edemiyorum. buton calismiyor. sizce problem neden kaynaklaniyor. tesekkurler

DV2022 talihlisi misiniz? Eğer öyleyse sorularınızı şu başlık altında sormalısınız:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamalar

Eğer 2022 talihlisi iseniz ayrıca imzanızı aşağıdaki linkte anlatıldığı gibi düzenlerseniz süreciniz boyunca forumda soracağınız sorular ve yardım taleplerinizde daha hızlı ve verimli yanıtlar alırsınız.
    LINK >>> https://bit.ly/3cIMFIw

Oğlunuzun DS260 formunda şu 2 kısmı yaptığınıza emin olun:

• Submit sayfasında case numarasını yazarken aradaki 0'ları yazmayın
    • Yine o sayfada askerlik ile ilgili bir PDF var. O PDF'i açıp okuduğunuza dair onay vermeniz gerekiyor. 25 yaş altı erkekeler için o PDF'i açmadan DS260'ı gönderemezsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |