Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mehmet-js sizide kaybedenler klubune alalim

• Eveeet. Sonunda o meşhur ibareyi ben de gördüm. Şimdi kaybedenler kulübüne uğrayıp ortadoğu çöplüğünde takılı kalmanın lanetini yaşamaya devam.
    Bu arada ................... (Burada tonlarca küfür var)

• @hasnotbeen kaybedenler klubune bekliyoruz.

• @uysalkedi Geldim bile 😕

• Bende henüz daha kontrol etmedim. Siteye erişim sağlanılamıyor.

• Arkadaşlar, bilmiyorum daha önce yazıldı mı ?
    geçtiğimiz yıllar da (hatırladığım kadarı ile sadece 1 yıl böyle olmuştu)
    kazananlardan yeterli dönüş alınmadığı için Eylül ayında aynı katılım numaraları ile tekrar çekiliş yapılmıştı,
    o yüzden "DV-2020 Confirme" numaralarınızı atmayın saklayın derim, zayıf bir ihtimal ama ne olur ne olmaz... saygılarımla...

• arkadaşlar herkesin confirmation number i 2020eu falan diye başlıyor,
    Benim numaram 20208MUBN5J5xxxxx falan diye devam ediyor.
    acaba yanlış numaramı benimkisi yoksa başvurudamı yanlışlık yaptım acaba,bilgili arkadaşlar bilgilendirebilirmi.Tşk

• @hayyaatt Başvuru yaparken aldığınız confirmation number sizinki gibi olur. EU ise Avrupa bölgesini temsilen kazanılan case numberlarda yazar.

• Baylar bayanlar kazananları tebrik ediyorum kazanamayanlara da bidahaki çekilişte şans diliyorum ... bende kazanamadım tekrar şansımızı denicez eğer çekilişte bi sıkıntı çıkarmazsa amerika hükümeti böle devam ederiz.. şunu da buraya eklemek istiyorum çekilişin başında da belirtmiştim bazı form daki arkadaşalar beni yanlış anladılar bazıları hak verdi ama ben doğru olanı sölüyorum tekrar sölemek istiyorum kartı gerçekte benimseyen ne olduğunu en başta bilen maddi manevi herşeyi kesin gözle bakan yani kısacası kartı çıkarsa ben burda durmam kesin amerikaya yolcusuyum maddi konumdan da düşüncem yok arkama bakmam şartları neler ne getirisi var bana bu kartın en ince ayrıntısına kadar iyice bile arkadaşlar onların başvurmasını temenni ediyorum ve son olarak bu sölediğimi lütfen eşe dosta arkadaşa akrabaya da anlatmanız emin olun bu sölediğim şekilde arkadaşlar başvuru yapsa hak kazanma olasılığımız artacaktır die düşünüyorum belkide yarısı bu sölediğim insanlar yarısıda bi çıksın da bakarız para sıkıntımı yada daha kartın ne işe yaradığını bilmeyen insanların başvurmasıyla dolu lütfen bilinçli hareket edelim herkese saygılar sevgiler .....🇺🇸🇹🇷

• Arkadaşlar sıralamam 51 binde başvuru yapacam ama pasaportumu kaybettim pasaport suz ds260 formu doldurulurmu bilgisi olan varmı.

• @yavuzfatih Cevabını Gayet Iyi biliyorum Fakat Arastirmadiginiz İçin Yanıt Vermeyeceğim Ve Arkadaşları da yanıt vermemeye davet ediyorum

• Herkese merhaba
    Yaklaşık 2 senedir forumu takip ediyorum ve burda gerçekten seviyeli,güzel insanların mesajlarına şahit oldum. Bu 2 sene sonunda bende bir üyelik açıp aranıza katılma kararı aldım.
    Maalesef 2 senedir banada çıkmıyor green card..
    O kadar çok düşünüyor ve kafama takıyorum ki nasıl gidebilirim diye.
    Yazılım geliştirme eğitimi alıyorum belki bu sayede bir iş bulup gitme imkanım olur diye düşünüyorum, bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

• @m-turk ds 260 formunu açıp bakmak istemiyorum pasaport bilgileri kısmı varsa boş geçemeyeciğim için denemek istemedim.

• ⭐⭐⭐

@yavuzfatih DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@m-turk ds 260 formunu açıp bakmak istemiyorum pasaport bilgileri kısmı varsa boş geçemeyeciğim için denemek istemedim.

Forum arama kısmına yazarsanız sorunuzun cevabını bulursunuz muhtemelen. Ya da https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari/27
    Sorunuzu burada sorabilirsiniz.

• Çok koydu be dün gülüyorduk ama bugün ağlıyoruz. Ne kardeşime ne bana çıkmadı 😃

• ⭐⭐

Merhaba arkadaşlar bende formu 8 aydır takip edip yeni üye olanlardanım. Benim bu sene ilk başvurumdu ama bana da çıkmadı. Bu sene sessizce takip etmeyim de sizlerle birlikte takip edeyim dedim.

• ⭐⭐⭐

@asilelif DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar bende formu 8 aydır takip edip yeni üye olanlardanım. Benim bu sene ilk başvurumdu ama bana da çıkmadı. Bu sene sessizce takip etmeyim de sizlerle birlikte takip edeyim dedim.

Hoşgeldin ben de yıllardır kendimi ve eşimi hazırlamaya çalışıp, başvuru yapmadığım halde sinsi sinsi 🙂 forumu takip edenlerdendim. Dedim üye olayım artık belki birşeyler değişir. O gün bugün eşimde gitme fikrine alışmaya başladı sanki. Forumda keramet var bence 🙂 tekrar hoşgeldin

• OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ÇIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKMADI. 😃 😃 😃 😃 😃

• ⭐⭐

@bidünya teşekkür ederim hoşbuldum. Bende eşimi ikna etmekle baya uğraştım sonunda kabul ettirdim anmma bu seferde çıkmadı 😳

• ⭐⭐⭐

@asilelif DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@bidünya teşekkür ederim hoşbuldum. Bende eşimi ikna etmekle baya uğraştım sonunda kabul ettirdim anmma bu seferde çıkmadı 😳

Canınız sağolsun. Vakti saati var demek ki daha. Gerçi başvurmadığım için böyle konuşmak kolay ama nihayetinde hayat devam ediyor. Umutlar, hayaller devam ediyor-etmeli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |